8

@Kamiloza91 jazda jazda. Komentarz idealnie zgrany w czasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Rothan1 The last of us dobrze się zapowiada :D Do tego HBO zabrało się za to, więc trzymam kciuki ;D

0

@Kgorecki2500 Akurat Kratosa dubbinguje czarnoskóry i był chyba chętny zagrania w przypadku filmu/serialu, więc jest to prawdopodobne xD

4

Oficjalnie. God of War dostanie swój serial. Może w końcu przełamią tą złą passe adaptacji gier..


0

Też ostatnio dostajecie smsy ze wstrzymaniem paczki z tytułu niedopłaty blabla... W ostatnim czasie mam natłok tych wiadomosci i za każdym razem z innego numeru.. Ale zawsze zaczynającego się od 725..

1

Za 20 min startuje showcase z Hogwarts Legacy dla zainteresowanych



10

@John_Doe Miło było poznać. Zaraz zlecą się osoby z avatarem Messiego na profilu, żeby Cię dojechać. Powodzenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@MesQueUnClub_87 Graficznie super. Jeżeli chodzi o klimat to gęsty, mroczny, do tego jest klaustrofobicznie co chwile słychać jak po wentylacji gdzieś potworki chodzą i nie wiesz kiedy ci wyskoczy. Od razu przypomina się Obcy. Natomiast mechanika walki jest trochę ociężała, szczególnie w jaki sposób wykonujesz uniki. Jak jesteś zainteresowany kupnem to powinieneś poczekać na jakąś promkę.

1

@MesQueUnClub_87 Na ps5 ogrywalem na premierę Callisto. Dobrze chodziło dopóki nie pojawiło się więcej niż 2 potworki, ale po kilku dniach to ogarneli. Podobno to był port konsolowy, dlatego chodzilo to jeszcze gorzej na PC

0

@MesQueUnClub_87 W ostatnich latach sporo gier było bublem optymalizacyjnym na premierę. Chociażby w tym roku The Callisto Protocol czy Gotham Nights.
A Hogwarts Legacy od pierwszego traileru mial gubiące klatki. Dobrze, ze chociaż zaczynaja pokazywać w końcu więcej gameplayu.
Dodam jeszcze raz, ze za gre bierze się Avalanche Studio…

0

@Rust_Cohle ja z dystansem podchodzę do gry. Szczególnie patrząc na to kto tworzy.. Na ostatnim gameplayu nawet klatkarz nie był stabilny przy zwyklym chodzeniu, to strach pomyśleć co będzie się działo w trakcie walki ;D

4

Jutro o 19 showcase z Hogwart Legacy. Pokażą trochę więcej z mechaniki gry latanie, walka itd.

2

Pracowity z niego chłopak


7

@RobiS Powinni wręczać jakiś order za obejrzenie całego serialu ;D Ja to wymiękłem chyba na 4 sezonie.

0

@cris2706 Niektórzy to naprawdę za bardzo biorą to do siebie i przeżywają. To nie jest normalne. Aż tak cię boli opinia innych? To już mniejsza z tym czy ktoś ma racje czy nie. Tylko usilne pokazanie, że to ty masz rację, więc wszyscy inni też mają tak uważać. Wielu kibiców ma swoich zaślepionych idoli i nie akceptują innych Wielkich piłkarzy. No bo jak ktoś może być lepszy od mojego idola. Niestety jest to część futbolu. Dla takich osób są oni nieskazitelni.
PS Na tym mundialu to co poniektórzy naprawdę odpłynęli na La Rambli. Ciężko to już nawet nazwać kibicowaniem dla Leo.. Nie daj Boże, Argentyna nie wygra to tutaj niektórzy skończą z depresją.
Zluzujcie wora panowie.

1

@Barca1992 A to nie tak, że po wyjściu z grupy miał mieć automatycznie przedłużony kontrakt?

0

@Rust_Cohle Doprawdy ekscytujące ;D

0

@Rust_Cohle Nuda to byłoby Chorwacja - Maroko. Piłka nie będzie potrzebna na boisku

11

Kiedyś to było, teraz to nie ma.


2

@bartekvisca Ja pier xDD Ale wy macie problemy. Teraz jak Polska odpadła to z jakiegoś powodu wszyscy mamy kibicować Argentynie czy o co tu się rozchodzi? Odnoszę wrażenie, że z każdym kolejnym zwycięstwem coraz bardziej się tutaj odkleja co poniektórym. Niektórzy zaczynają się zachowywać jak jacyś psycho fani. Wystarczy krzywo spojrzeć na zespół Argentyny i zaraz się zlecą. Niech każdy kibicuje tej drużynie, której chce.

16

@CriminalFCB Ja to nie wiem po co oni w ogóle kopią tą piłkę zamiast wziąć pod pachę i wbiec z nią do bramki..

0

@Kengo O Bogowie, walka!

3

@Katalończyk 99 Oj znajdą się tacy. Sam znam kilka osób co się boją puszczać dzieciaków jak jest zimno, morko itp. Dla nich to najlepiej gdyby dzieci były trzymały w warunkach laboratoryjnych...

3

Finał Maroko - Chorwacja to dopiero byłby niesamowicie ciekawy spektakl ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Hehehe, essunia na ciebie Harry. Ale baza, i do tego ratio.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Giroud wyjdź ze mnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Cziken26 Tak. Na pewno byl to zaplanowany wałek

6

Sędzia ustawił się przy rzucie wolnym jakby to on miał strzelać xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?