4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mario96w Grająca na pół gwizdka Holandia to giga nudziarze
2
@Emhyr Zobaczymy czy też w fazie pucharowej będą się tak oszczędzać. Coś mi się wydaje, że zobaczymy dużo dogrywek na tym mundialu
0
@Emhyr Brazylia jeszcze do wczorajszego meczu z Kamerunem również taką się wydawała ( ͡° ͜ʖ ͡°), a nawet bardziej niż Argentyna z tym swoim tartakiem w środku pola.
0
@Emhyr Jak nie USA to Australia. Trzeba utrzymać dobrą passę underdogów ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Gramy dopóki Brazylia nie strzeli xD
Edit. Albo na odwrót xDDD
0
@masq A myślałem, że odpadnięcie Argentyny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
i Mitrovic z brameczką
0
@Piotruś-BARCA Spina z zarządem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Essos Mitrovic bramka. Strzelał już Sommerowi, więc liczę na niego ponownie.
2
@JohnA Nie kracz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Akurat Kamerun może wyjść z grupy jak wygra z Brazylią xD
1
To co, teraz Kamerun wygrywa z Brazylią? xD
1
@ptrx Ohh, dzięki za info.Nawet nie wiedziałem. Przełączałem między Tvp Sport, a jedynką.
0
Ale mnie zaczyna powoli wkurzać te przełączanie między spotkaniami... Korea strzela, a oni przełączają tak z dupy na mecz Urugwaju?
5
@maniak33333 Aha. Dzięki za podzielenie się z nami twoją wiedzą geograficzną. Pozdrawiam cieplutko.
0
Legenda głosi, że ktoś z Ghany dostanie żółtą kartkę w tym meczu xD
3
@Cotutajsiedzieje Weźmie na luzie. Medialnie to dalej potwór xD
8
Chłop co podał do bramkarza zamiast strzelić. Ewidentnie wcisnął zły przycisk na padzie
0
@Colon Nie, możesz spać spokojnie xD
26
Plan był prosty.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Japonia.
1
Chłop co na stadionie próbuje używać Ninjutsu.
0
Z kim gra Hiszpania, jeżeli wyjdą z drugiego miejsca? Z Portugalia?
2
Legenda głosi, że Hiszpanie prosili sędziego o uznanie tego gola Japończykom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Chciałbym, żebyśmy wyszli z takim nastawieniem do meczu z Francją jak Japońce z Hiszpanią.. Ale to marzenie ściętej głowy..
1
Jaja jak berety
0
Komentarz usunięty przez użytkownika