4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lakake ty czołgu
1
A sobie zagram bramkę Romka @3.50
6
Podłączanie dużego TV
0
@Emhyr Szpakowski i Węgrzyn ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
17
Szpakowski i Alderweireld to dosyć trudna relacja
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pedri16Future Simeone lubi to.
29
Ale szefy
1
@Messiah10 Nie musisz ścigać się z Mbappe, kiedy czekasz już na niego w polu karnym. Glikson to mastermind.
1
@PatrychoO Z Jędzą na boisku nie straciliśmy żadnego gola. Mental drużyny wystrzelił w górę po jego wejściu
0
@Deviler To nie jest tak liczone xD
0
@tobiasson92 Nie awansowałby. @Criss18Barca mniej żółtych kartek mieliśmy
5
Francja już świętuje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Arabia gol xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Czesio po tym meczu dostanie telefon od Atletico. Muszą być wzruszeni tym stylem gry xD
0
Dzięki Krycha, po tej żółtej kartce jesteś dla mnie MOTM < 3 xD
0
Nareszcie ile to ja musiałem czekać na tą kartkę dla Krychy xD
0
@Piorun Arabia wykorzystała swoje szanse.
1
Ale się z nimi bawimy. Nawet dajemy fory oddając Argentynie piłkę. Leszczyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Wojtek +10 do obrony po tej akcji
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale będzie jechany Leo w Polsce jak to będzie karny xD
0
Okejka od Czesia :)
3
hahahaha Krycha xD
0
Glik jaka piętka B)
0
Rzut rożny dla nas :o
1
Przetrwaliśmy już 20 minut. Szok i niedowierzanie. ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
0
A sobie wjade na sportowo w pierwszą bramkę dla Polaków. Będzie piekło podwójnie jak stracą xDD