1

Lakake ty czołgu

1

A sobie zagram bramkę Romka @3.50

6

Podłączanie dużego TV

0

@Emhyr Szpakowski i Węgrzyn ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

17

Szpakowski i Alderweireld to dosyć trudna relacja

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pedri16Future Simeone lubi to.

29

Ale szefy


1

@Messiah10 Nie musisz ścigać się z Mbappe, kiedy czekasz już na niego w polu karnym. Glikson to mastermind.

1

@PatrychoO Z Jędzą na boisku nie straciliśmy żadnego gola. Mental drużyny wystrzelił w górę po jego wejściu

0

@Deviler To nie jest tak liczone xD

0

@tobiasson92 Nie awansowałby. @Criss18Barca mniej żółtych kartek mieliśmy

5

Francja już świętuje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Arabia gol xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Czesio po tym meczu dostanie telefon od Atletico. Muszą być wzruszeni tym stylem gry xD

0

Dzięki Krycha, po tej żółtej kartce jesteś dla mnie MOTM < 3 xD

0

Nareszcie ile to ja musiałem czekać na tą kartkę dla Krychy xD

0

@Piorun Arabia wykorzystała swoje szanse.

1

Ale się z nimi bawimy. Nawet dajemy fory oddając Argentynie piłkę. Leszczyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Wojtek +10 do obrony po tej akcji

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale będzie jechany Leo w Polsce jak to będzie karny xD

0

Okejka od Czesia :)

3

hahahaha Krycha xD

0

Glik jaka piętka B)

0

Rzut rożny dla nas :o

1

Przetrwaliśmy już 20 minut. Szok i niedowierzanie. ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

0

A sobie wjade na sportowo w pierwszą bramkę dla Polaków. Będzie piekło podwójnie jak stracą xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?