4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mrboom Szczególnie, że Suarez nie jest nawet w wyjściowej jedenastce
0
Orientuje się ktoś jak działa wysyłanie paczki bez etykiety przez paczkomat? Trzeba coś napisać na paczce? Kod nadania?
0
@Emhyr Spokojnie, następny mecz gra Szwajcaria. Pewnie postawią mur. Skończy się 1-0 dla Brazylii.
0
2-2 Korea.
Ale kuponiki dzisiaj ładnie wchodzą :D
0
@Sulimo Możesz kliknąć na jednego i drugiej piłkarza to ci wyskoczy porównanie.
https://www.whoscored.com/Matches/1632106/Live/International-FIFA-World-Cup-2022-Spain-Germany
1
@Encore Przecież na whoscored też mają niższe noty od Musiali. To nie tylko sofascore ;D
0
@Encore Dzisiaj lecimy z drugim dniem underdogów. Urugwaj idzie po zwyciestwo.
2
Symulator rzutów rożnych ze strony Koreańczyków.
0
@Abominacja Przecież widać nawet cień na twarzy Messiego jak kamerzysta się przybliża ;D
4
Bliżej z tą kamerą! xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jest i Czupa Czups z brameczką ;)
16
Ale oni mają tam atmosferę w szatni xD
1
@Kgorecki2500 No to Serbia + o1.5 + Mitrovic brama. Kurs 3.0
Zagrałem za dyszkę :P
1
@Kgorecki2500 Na pewno nie będzie remisu w którymś z tych meczów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzeba grać mniej szablonowo. Zagraj sobie brameczke Choupo-Motinga na sportowo
@Kamilos84 Kamerun i Serbia mają w głowie, że muszą koniecznie jutro wygrać, żeby jeszcze powalczyć o wyjście z grupy, więc o dziwo może wpaść kilka bramek. W dodatku Serbia ma bilans 0:2, więc pewnie będzie walczyć o lepszy przed spotkaniem ze Szwajcarią... Serbia + o1.5 @2.10
0
Haha Busquets ;D
5
@sebo939 Ta, szczególnie z tym Moratą, który strzelil gola po wejściu ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Skład Belgii ;D
1
Gooool Kanada
0
@Colon Nie potrzeba nam tutaj usypiających reprezentacji na mundialu ;)
0
@Encore Jego ego na to nie pozwoli. Pewnie chce dalej grać w LM.
0
Brawo. Jazda z tymi Belgami.
0
Ale te mecze dzisiaj to tragedia... A jeszcze przed nami potężna Chorwacja..
0
@Solmyr Tak jak Arabia była podbudowana zwycięstwem nad Argentyną? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Dobra niech ten Meksyk strzela, może chociaż mecz się bardziej otworzy, bo stypa..
0
@Borry Jak nie wyjdą z grupy to na pewno będą szukać winnego xD
2
Małe nieporozumienie
1
Messi flashbacków zaraz dostanie jak zobaczy Ochoa w bramce ( ͡° ͜ʖ ͡°)