1

@mrboom Szczególnie, że Suarez nie jest nawet w wyjściowej jedenastce

0

Orientuje się ktoś jak działa wysyłanie paczki bez etykiety przez paczkomat? Trzeba coś napisać na paczce? Kod nadania?

0

@Emhyr Spokojnie, następny mecz gra Szwajcaria. Pewnie postawią mur. Skończy się 1-0 dla Brazylii.

0

2-2 Korea.
Ale kuponiki dzisiaj ładnie wchodzą :D

0

@Sulimo Możesz kliknąć na jednego i drugiej piłkarza to ci wyskoczy porównanie.
https://www.whoscored.com/Matches/1632106/Live/International-FIFA-World-Cup-2022-Spain-Germany

1

@Encore Przecież na whoscored też mają niższe noty od Musiali. To nie tylko sofascore ;D

0

@Encore Dzisiaj lecimy z drugim dniem underdogów. Urugwaj idzie po zwyciestwo.

2

Symulator rzutów rożnych ze strony Koreańczyków.

0

@Abominacja Przecież widać nawet cień na twarzy Messiego jak kamerzysta się przybliża ;D

4

Bliżej z tą kamerą! xD


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jest i Czupa Czups z brameczką ;)

16

Ale oni mają tam atmosferę w szatni xD


1

@Kgorecki2500 No to Serbia + o1.5 + Mitrovic brama. Kurs 3.0
Zagrałem za dyszkę :P

1

@Kgorecki2500 Na pewno nie będzie remisu w którymś z tych meczów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzeba grać mniej szablonowo. Zagraj sobie brameczke Choupo-Motinga na sportowo
@Kamilos84 Kamerun i Serbia mają w głowie, że muszą koniecznie jutro wygrać, żeby jeszcze powalczyć o wyjście z grupy, więc o dziwo może wpaść kilka bramek. W dodatku Serbia ma bilans 0:2, więc pewnie będzie walczyć o lepszy przed spotkaniem ze Szwajcarią... Serbia + o1.5 @2.10

0

Haha Busquets ;D

5

@sebo939 Ta, szczególnie z tym Moratą, który strzelil gola po wejściu ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Skład Belgii ;D


1

Gooool Kanada

0

@Colon Nie potrzeba nam tutaj usypiających reprezentacji na mundialu ;)

0

@Encore Jego ego na to nie pozwoli. Pewnie chce dalej grać w LM.

0

Brawo. Jazda z tymi Belgami.

0

Ale te mecze dzisiaj to tragedia... A jeszcze przed nami potężna Chorwacja..

0

@Solmyr Tak jak Arabia była podbudowana zwycięstwem nad Argentyną? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Dobra niech ten Meksyk strzela, może chociaż mecz się bardziej otworzy, bo stypa..

0

@Borry Jak nie wyjdą z grupy to na pewno będą szukać winnego xD

2

Małe nieporozumienie


1

Messi flashbacków zaraz dostanie jak zobaczy Ochoa w bramce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?