4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przetrwaliśmy już 20 minut. Szok i niedowierzanie. ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
0
A sobie wjade na sportowo w pierwszą bramkę dla Polaków. Będzie piekło podwójnie jak stracą xDD
1
Myslalem, że Arabia ma karny, a oni cos pierdziela o groźnym rzutu wolnym xDD
0
@adi7adi8 Francja miała dziurawą obronę grając pierwszym składem, a co dopiero drugim. W dodatku Tunezja była z szansą na wyjście z grupy.
Ale uj lepiej postawić na Francję po kursie 1.60, a później ludzie mówią, że obstawianie MŚ jest trudne xD
0
@KacperVEB Ale oni mieli już wygrana grupę. To chyba było oczywiste, że wyjdą drugim składem.
0
@adi7adi8 Kto normalny grał Francję grającą w takim składzie xD
0
@okiemtypera_lucaxx95 Tchouameni żółta karteczke byłaby mile widziana :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Herato Wydaje mi się, że dalej będzie szukał drużyny, gdzie będzie mógł grać w LM.
2
@Hellrider Serce nie ma nic do tego, kiedy kupon jest w grze xD
0
Giga Ankieta.
Komu dzisiaj kibicujesz?
https://strawpoll.com/polls/e7ZJO6mOdy3
0
Ale dzisiaj to już na pewno Krychowiak dostanie żółtą kartkę..
1
@Emhyr A ja kibicuje tym co mam na kuponie.
5
@hayek Jak tu połowa La Rambli będzie w żałobie.
0
@kuz Trochę wprawy i da się wyuczyć. Profesjonalni gracze też grają na padzie, a nie na klawie i myszce :P
0
@KacperVEB Raczej tak. Jak w końcu wykorzystają swoją szansę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@antymadridista100 Spóźniłeś się. Dymy już były.
0
@mr Barca Widziałem. Tak zwany koc bluza, ale to już można kupić dla dziewczyny, jeżeli jest jesienierą xD
0
@mr Barca Wiem, że brzmi jak to brzmi ;D Ale zauważyłem, że ostatnio te koce zyskują na popularności. Szczególnie dla starszych osób.
0
Posiada ktoś może koc elektryczny i jest w stanie się wypowiedzieć czy jest to warte zakupu? Spełnia swoją rolę? Planuje kupić rodzicom na święta.
3
@FcPortoFan1999 Aha. Dzięki za info :)
1
@Bartula Myślałem, że on żartuje. A on chyba na serio to wziął do siebie, co jest xD
0
@Firestone Pisze jak byk, leomessi. Jakim cudem mógłby być to fake?
18
Leo podzielił się zdjęciem koszulki Meksyku
0
Ale ten Urugwaj ma jakąś fazę na podawanie wszystkiego górą xD
1
Najlepsza akcja meczu. Brawo kibicu xD
1
@Getek On z takimi drużynami nie strzela. To nie Ghana ;D
0
Cute wersja naszej grupy C na mundialu (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
https://media.discordapp.net/attachments/888120365858054185/1046864854453067796/unknown.png?width=696&height=720
0
Komentarz usunięty przez użytkownika