1

Przetrwaliśmy już 20 minut. Szok i niedowierzanie. ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

0

A sobie wjade na sportowo w pierwszą bramkę dla Polaków. Będzie piekło podwójnie jak stracą xDD

1

Myslalem, że Arabia ma karny, a oni cos pierdziela o groźnym rzutu wolnym xDD

0

@adi7adi8 Francja miała dziurawą obronę grając pierwszym składem, a co dopiero drugim. W dodatku Tunezja była z szansą na wyjście z grupy.
Ale uj lepiej postawić na Francję po kursie 1.60, a później ludzie mówią, że obstawianie MŚ jest trudne xD

0

@KacperVEB Ale oni mieli już wygrana grupę. To chyba było oczywiste, że wyjdą drugim składem.

0

@adi7adi8 Kto normalny grał Francję grającą w takim składzie xD

0

@okiemtypera_lucaxx95 Tchouameni żółta karteczke byłaby mile widziana :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Herato Wydaje mi się, że dalej będzie szukał drużyny, gdzie będzie mógł grać w LM.

2

@Hellrider Serce nie ma nic do tego, kiedy kupon jest w grze xD

0

Giga Ankieta.
Komu dzisiaj kibicujesz?
https://strawpoll.com/polls/e7ZJO6mOdy3

0

Ale dzisiaj to już na pewno Krychowiak dostanie żółtą kartkę..

1

@Emhyr A ja kibicuje tym co mam na kuponie.

5

@hayek Jak tu połowa La Rambli będzie w żałobie.

0

@kuz Trochę wprawy i da się wyuczyć. Profesjonalni gracze też grają na padzie, a nie na klawie i myszce :P

0

@KacperVEB Raczej tak. Jak w końcu wykorzystają swoją szansę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@antymadridista100 Spóźniłeś się. Dymy już były.

0

@mr Barca Widziałem. Tak zwany koc bluza, ale to już można kupić dla dziewczyny, jeżeli jest jesienierą xD

0

@mr Barca Wiem, że brzmi jak to brzmi ;D Ale zauważyłem, że ostatnio te koce zyskują na popularności. Szczególnie dla starszych osób.

0

Posiada ktoś może koc elektryczny i jest w stanie się wypowiedzieć czy jest to warte zakupu? Spełnia swoją rolę? Planuje kupić rodzicom na święta.

3

@FcPortoFan1999 Aha. Dzięki za info :)

1

@Bartula Myślałem, że on żartuje. A on chyba na serio to wziął do siebie, co jest xD

0

@Firestone Pisze jak byk, leomessi. Jakim cudem mógłby być to fake?

18

Leo podzielił się zdjęciem koszulki Meksyku


0

Ale ten Urugwaj ma jakąś fazę na podawanie wszystkiego górą xD

1

Najlepsza akcja meczu. Brawo kibicu xD

1

@Getek On z takimi drużynami nie strzela. To nie Ghana ;D

0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?