4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neymar już po kontuzji? Szybko.
0
Na miłość Boską.. Brazylia wyeliminuj tą Chorwację..
1
Japońce użyją fluxa.
3
Ale byłyby jajca, gdyby Japońce jakimś cudem wygrali MŚ xD
1
@paweldunajecfcb To zależy do czego ma ci służyć? Jeżeli nie jesteś sportowym świrem to po uj, że tak ładnie zapytam? :)
3
@Kamilos84 "Tworzenie dobrej atmosfery." No nie wiem xD
0
Snoop Dogg z drużyną poddymią w szatni i będzie Joga bonito w drugiej połowie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Magłaja po hattricka
0
@Encore ..sobie transfer dzięki panu Prezesowi do PSG
1
@Herato To po prostu syndrom grania w Barcelonie. W ostatnich latach to dosyć częsty przypadek wśród piłkarzy przychodzących do Barcy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
Mbappe stanął w miejscu, naładował Power Shota nikt nie zablokował ulta i tak się to kończy .
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
FIFA moments xD
1
Matiemu coś przeskoczyło :o
4
Zrobiliśmy już więcej niż w meczu z Argentyną :o
1
Czyli wracamy do taktyki z meczu Argentyny..
0
@Rl9k1nG Ciężko stwierdzić, jakoś nie czerpałem przyjemności z grania. Nudziła mnie. Wcześniej chciałem nawet kupić na premiere, ale zauważyłem, że jest na EA Play, więc dobrze, że przetestowałem sobie.
1
@Rl9k1nG Tak z 15h. Polecam sprawdzić przez EA Play. Ja po 2h odpuściłem sobie
4
de Paul co wystraszony Marciniaka xD
0
Argentyna to chyba myśli, że już prowadzi xD
3
@matirix20 Zapomniał pod którym przyciskiem ma sprint :D
0
Mam nadzieje, że Michniewicz to ogląda.
0
@Matheu12 Ale to było poza polem karnym xD
2
@Danny Gaucho Fun fact. Nie zdobył jeszcze ani jednej bramki w fazie pucharowej MŚ.
0
Świetny to i Ferran jest w reprezentacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) A w klubie to wiadomo.
0
@Mario96w Grająca na pół gwizdka Holandia to giga nudziarze
2
@Emhyr Zobaczymy czy też w fazie pucharowej będą się tak oszczędzać. Coś mi się wydaje, że zobaczymy dużo dogrywek na tym mundialu
0
@Emhyr Brazylia jeszcze do wczorajszego meczu z Kamerunem również taką się wydawała ( ͡° ͜ʖ ͡°), a nawet bardziej niż Argentyna z tym swoim tartakiem w środku pola.