4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dania niczym Barcelona. 3 minuty do końca, a obrońcy sobie klepią piłke ;D
0
@Emhyr Przecież tak zawsze jest i było przy większych drużynach. W meczu Hiszpanii i Niemiec było podobnie. Zaraz mecz Argentyna-Meksyk, no i ciekawe, której reprezentacji będzie poświęcona uwaga przez cały mecz ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
2
Francja jak w poprzednim meczu. Wystarczył jeden celny strzał przeciwnika, żeby stracić bramkę xD
0
@Kgorecki2500 Nie no, meczu Hiszpanii lepiej nie tykać xD Niemcy muszą wygrać, a i tak nie zdziwię się jak remisem się skończy.
2
@Emhyr Niby dlaczego nie mogą?
0
A sportowo wjade sobie z żółtą kartką dla Dembele. Już raz faulował, a za drugim razem wjechał wślizgiem w przeciwnika. @6.00 ;D
1
@Kgorecki2500 Francja w uj ofensywnie. Wychodzą chyba z planem strzelić więcej od rywala. Liczę na bramkę Dembusia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
Rozyebał mnie tym Glikson. Chłop co założył duszenie xDD
5
Piosenka o Szczęsnym.
1
Tymczasem w szatni Arabów
3
Należy się wagon Marlboro dla Szczęsnego.
2
Jakieś leciutkie saneczki w przeciwnika by się przydało Grzesiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
No i łatwo EZ
0
Umieralnia .
4
Argentyna też wygrywała 1:0 do przerwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Czesiu to chyba załatwi wagon Marlboro dla Szczęsnego po meczu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zaraz Lewy łokieto w przeciwnika i kolejne wolne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Jak już mają faulować to niech to będzie Krycha ( ͡° ʖ̯ ͡°)
0
Glikowi już stamina się kończy :/
0
Jest i pierwsza laga!
1
@MesQueUnClub96 Bardzo dobrze, że nie komentuje.
0
@Krzysztof1987 Krycha dawno żółtej nie dostał, więc zagrane ;D
4
@dv7wisnia Jeden napadzior?
10
Ty, co jest? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@antymadridista100 Mnie o dziwo bardzo dobrze się ogląda. Szczególnie, że miłe niespodzianki się pojawiają.
3
@PatrykBarca Uuu, aż 90%? Z czegoś to wyliczył, ze wzoru pana Tomasza Hajto?
0
@arasz1819 Wierzę, że Czesiowi coś przeskoczy w głowie dzisiejszej nocy. Zieliński opowie swoją historię jak to mu przeskoczyło i dostanie objawienia. Nadzieja umiera ostatnia.
1
Szok i niedowierzanie. Tylko minuta doliczona :O