4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@sonek Nikt cię nie zmusza do jedzenia tego ;D
0
@Bobo25 Ja teraz chciałem się wybrać, ale spodziewam się właśnie ogromnych kolejek..
1
W którym meczu czeka nas dzisiaj mała sensacja?
Ja to liczę na Kanade, żeby ugrała przynajmniej remis. Mam już dość słuchania o tym złotym pokoleniu Belgów xD
4
Trudne kupony nie istnieją.
5
Mbappe zaraz poleci do szejka z rozkazem ściągnięcia Dembele do PSG
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kamiloza91 dwie bramki Francji w pierwszej połowie były po 3.25. To było chyba zbyt oczywiste, że będzie strzelanina w ostatnim meczu po dwóch remisach
1
Usman Dumbele ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@czosnekfcb Ostatni w taki sposób nie trafił, więc nasunęła mu się pewnie myśl, żeby zrobić coś świeżego
0
Przejęliśmy taktykę remisową Portugalii ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czesio ma wszystko rozplanowane
0
Jest remis. Mamy to! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
Minuta do końca. Szczęsny uspokaja. Nie mamy co się spieszyć. Jest remisik. Jest gites
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie było rytmu kroków przy strzale Lewego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
1
Milik.. o 20 minut za późno..
0
@Maciej1078 Patrząc na to jakie mecze przed nami to zwycięstwo z Meksykiem to must have
7
Jest i świętowanie ;D
0
Nie możesz strzelić? Graj na remis. - Czesio Michniewicz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Kilka meczów później... "Gdyby nie karny z Meksykiem.."
1
Ochoa co ja ci zrobiłem, że muszę oglądać cię w top formie za każdym razem.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
1
Ochoa przestań mi drużyny prześladować!!!
0
Mógłby ktoś w końcu strzelić, bo Giganudy :)
0
Wylew is loading... Please wait.
1
@RobiS Już zostałem wcześniej zbaitowany na asyste Messiego (5.0) xD
0
@cules100pro To, aż dziwi taki kurs. Odnoszę wrażenie, że praktycznie w każdym meczu podchodzi do monitora ;D
0
"wideoweryfikacja przy monitorze przez sędziego głównego (var)" po kursie 3.50 w meczu Polski. Taki ciekawy zakładzik na STS.
1
@Sulimo Zaraz po pierwszej straconej bramce