4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Walia z taktyką. Obrona + laga na Bale ;D
1
A rzucę sobie sportowo piątaka na Senegal ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W defensywie to ta Anglia nie wygląda jakoś oszałamiająco.
1
Wincyj tych minut
0
Jest i człowiek łydka
12
@KlonaZepan Właśnie usunął posta xD
0
Maguire z hattriczkiem dzisiaj ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
@Benz Tymczasem za aparatem xD
2
Hahaha, co jest!? XD
1
Hahaha, co to było xD
0
@draxidox Chłop jest z BTS, więc musi być kimś znanym xD
0
Chłopy co sobie podcast zrobili na stadionie.
3
@Deviler Ekwador nie należy do jakiś super koksów. Szczególnie, że średnio im idzie gra na wyjazdach. Ja tu bym widział remis 1-1
10
Piękne ;D
0
@PIWOSZ89 Co? Jakim cudem taki kurs? Chyba czegoś nie załapałem ;D
4
Szaleniec.
1
@Transu96 Nie, wrzuciłem link, bo pewnie znajda się osoby na La Bambie co znają hiszpański.
A ciekawsze rzeczy o których mówi wrzuca na bieżąco Barca Universal na Twitterze
1
Luis Enrique leci z pierwszym streamem. 120k widzów ;D
https://www.twitch.tv/luisenrique21
1
@LambiPL Technicznie katastrofa, uwaga.
1
@HighestInTheRoom Jak już załatwili sobie ten mundial to i załatwią przynajmniej wyjście z grupy xD
0
Czego oni tam nie wymyślą w tym Katarze.
https://x.com/Piotrowicz17/status/1593626740533780482
0
Myślicie, że Ronaldo na mundialu będzie dwoił się i troił, żeby tylko udowodnić, że to nie on jest problemem?
27
Balde powołany
1
Tak było, nie kłamie xD
0
@Criss18Barca Oby to był gol z rzutu karnego
0
@Ibarbo69 Jak dobrze opłacone to mają finał( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Emhyr Dzięki, już nie mogę się doczekać jej wyrazu twarzy jak to dostanie. W poprzednim roku dostała pluszaka https://allegro.pl/oferta/przyjemny-penis-pluszak-smieszny-gadzet-50-cm-12442444658
0
@Emhyr Ale to będzie się sprzedawało. Ludzie dla beki będą to kupować.
Jednak ludzie z Lidla mają łeb do interesów
Edit. Rozmiar L już został wyprzedany xDDD
Edit2. Zamówiłem S dla siostry. Prezent na święta mam z głowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)