4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ostatni nasz mecz w grupie z Argentyną. Gdyby doszło do jakiejś dziwnej sytuacji, że ostatni mecz zadecyduje o drugim miejscu w grupie.. to nie chce wiedzieć co tu będzie się działo xD
11
@Ying Patrząc na mental naszych piłkarzy. To pewnie Arabia dołączyła do zespołu z którym nie mamy szans ;D
0
@Tridente2015 Ok.
2
@Kuba_1 Co? Chyba na odwrót xDD
1
@kulek22 O czym ty mówisz. Arabia i Meksyk wychodzą z grupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Kamilos84 Chłop po tym meczu ma pewnie już załatwioną robotę w Europie.
0
Krychowiak to sam rozpisze taktyke na mecz z Arabią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Arabia jakie kocury
0
@barcelonaLM Jak zremisują z Meksykiem to będzie niezły Meksyk xD
0
No i zaczyna się umieralnia. Tylko w tym wypadku niewiele im to chyba pomoże jak doliczy 10 minut xD
0
Gdzie o gdzie o gdzie jest Messi. Gdzie on kurła jest? ;D
0
@betonito Pierwsza połowa koks, ale w drugiej gdzieś zniknął
0
Bramkarz jaki Gigachad
0
Żółta kartka. Niemożliwe :O
0
@NismoFCB No grają w piłke chłopaki.
0
O kur.. Brad Pitt trenuje Arabie xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Klepu klepu i wyleczony xD
0
Ciekawe ile doliczy
0
@mrboom Ale oni nawet sobie nie dają szans to czemu kibice mają dawać? xD
3
Sędzia zapomniał kartek z szatni.
1
Wczorajszy Katarski sędzia był o wiele lepszy. Nie pierdzielił się w tańcu.
2
@Bobo25 Niewiele by to zmieniło coś mi się wydaje ;D
1
@Rust_Cohle Na kuponie się liczy. To najważniejsze xD
2
@Rust_Cohle Na STS https://zapodaj.net/b4b198659214a.jpg.html
3
@Encore Też byłem zaskoczony xD
3
Messi asysta po kursie 5.0 . A co mi tam :D
0
Wincyj tych obrońców
0
Trener Walii to chyba uczeń Simeone.