3

Ostatni nasz mecz w grupie z Argentyną. Gdyby doszło do jakiejś dziwnej sytuacji, że ostatni mecz zadecyduje o drugim miejscu w grupie.. to nie chce wiedzieć co tu będzie się działo xD

11

@Ying Patrząc na mental naszych piłkarzy. To pewnie Arabia dołączyła do zespołu z którym nie mamy szans ;D

0

2

@Kuba_1 Co? Chyba na odwrót xDD

1

@kulek22 O czym ty mówisz. Arabia i Meksyk wychodzą z grupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Kamilos84 Chłop po tym meczu ma pewnie już załatwioną robotę w Europie.

0

Krychowiak to sam rozpisze taktyke na mecz z Arabią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Arabia jakie kocury

0

@barcelonaLM Jak zremisują z Meksykiem to będzie niezły Meksyk xD

0

No i zaczyna się umieralnia. Tylko w tym wypadku niewiele im to chyba pomoże jak doliczy 10 minut xD

0

Gdzie o gdzie o gdzie jest Messi. Gdzie on kurła jest? ;D

0

@betonito Pierwsza połowa koks, ale w drugiej gdzieś zniknął

0

Bramkarz jaki Gigachad

0

Żółta kartka. Niemożliwe :O

0

@NismoFCB No grają w piłke chłopaki.

0

O kur.. Brad Pitt trenuje Arabie xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Klepu klepu i wyleczony xD

0

Ciekawe ile doliczy

0

@mrboom Ale oni nawet sobie nie dają szans to czemu kibice mają dawać? xD

3

Sędzia zapomniał kartek z szatni.

1

Wczorajszy Katarski sędzia był o wiele lepszy. Nie pierdzielił się w tańcu.

2

@Bobo25 Niewiele by to zmieniło coś mi się wydaje ;D

1

@Rust_Cohle Na kuponie się liczy. To najważniejsze xD

2

3

@Encore Też byłem zaskoczony xD

3

Messi asysta po kursie 5.0 . A co mi tam :D

0

Wincyj tych obrońców

0

Trener Walii to chyba uczeń Simeone.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?