2

@Luciano99 Teraz dla zmiany, przegramy z Freiburgiem xD

1

@Joe_Pesci w czym? xD

0

@Sysia11 Tak będzie. Nie kłamie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Dembouz1899 i dzisiaj będzie powtórka z rozrywki jak pierwsi nie strzelimy.

0

Jest i Busi w składzie. Szybko mu zostało wybaczone ;d

2

Pilzno było wstanie strzelić 2 bramki Bayernowi to i jest szansa załadowania nam trójeczki xD

2

Teraz ten bardziej realny scenariusz. Przegrana z Bayernem i Pilznem xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

44

Uroczo z ich strony


0

@Nihas Po meczu będą wyzywać jak taki klub mógł dostać się do LM xD

8

@Elnuum Powoli naprawdę zaczyna być mi was szkoda ;d

0

@Janas11224 To, że dla Ciebie jest świetny to super. Ja piszę o swoich przemyśleniach, więc nie wiem czemu wyjechałeś z "to znaczy że dla innych też" ;D To jest typowe dla gry AA, że skupiają się na pewnych rzeczach, kosztem innych. Postawiono na ładne pokazanie świata z dobrą historią. Musiało coś ucierpieć, i w tym przypadku był sam gameplay. Jeżeli tobie był zadowalający to super. Nie odczuwałeś znużenia :D

0

@Janas11224 Zacznijmy od tego, że nie jest to wysokobudżetowa gra, więc ogromnego budżetu tam nie wsadzili. Jest to gra AA ;D Miejscami wygląda dobrze, i tyle. Za to artystycznie gra prezentuje się świetnie i pewnie zgarnie jakąś nagrodę. Historia to znowu główny czynnik dlaczego skończyłem tą grę, bo sam gameplay to dalej ta sama powtarzalna, ociężała rozgrywka z głupim AI, gdzie pod koniec ciągnęło się grę na siłę, żeby tylko poznać koniec historii. Optymalizacja skopana jak w przypadku pierwszej części. O grę roku nie powalczy, raczej nie ma szans z takimi gigantami jak Elden Ring i GoW. Teraz to nawet Bayonetta 3 wychodzi za kilka dni i zbiera lepsze oceny niże A Plague Tale.

PS Hugo bez zmian. Ściśle trzyma się mojej topki irytujących postaci w grach.. xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Messi w tym PSG to chociaż sobie jeszcze postrzela w LM, bo u nas to różnie z tym bywa.

1

@Kszysiek7 Kszysiek, nie denerwuj się.

2

Brameczka Bellinghama po kursie 8.0 w dzisiejszym meczu jak ktoś nie ma co zrobić z mamoną. Za piątaka 35 ziko do wyciągnięcia.

5

@Cygan BRC żeby te emocje nie potrwały 15 minut xD Inter to by musiał grać w dziewięciu, żeby to przedupcyć.

2

@marnow No polemizowałbym z tą apką. Szczególnie, że chodzi jak traktor przy natłoku meczów xD

0

@Kessie Typowe koty. Najpierw podbija do Ciebie, a później zapuszcza zęby..

0

@Emhyr Dzięki Bogu, tym razem trafił xD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co to za "eee.." i "mmm.." komentator na Canal+?

0

Znając życie, to Busi zagra dzisiaj rewelacyjny mecz. Dzięki czemu będzie miał miejsce w składzie na kolejne X meczów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Survier Najpierw wrzutki, teraz to. Xavi to chyba giga fan Ancelottiego ;D

1

@xvcWinterSoldier Ciekawe jak szybko wrócimy do 4-3-3

0

Obyśmy wygrali to 3-2, a dwie bramki zostaną stracone z winy Busquetsa. Może Xaviemu przeskoczy w końcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@KlonaZepan Bracia Williams już zacierają rączki. Zabiegają go na śmierć..

0

@Pawel13sz Łączenie goli z asystami to najgorszy syf jaki widziałem xD Ale wiadomo lepiej to wygląda ;D

0

@The_Man Właśnie zleakował numer telefonu Anthony Davisa xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?