0

Ale dzisiaj to już na pewno Setien wygra ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@MrPGG Przecież gra jest dostępna w gamepassie ;D

3

@tristan87 Hiszpańscy sędziowie bawią i uczą. Stąd taka szybka nauka hiszpańskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

Trochę śmieszna ta nowa moda u piłkarzy, jak to nagrywają swoją reakcje na to czy zostali powołani na MŚ. Szczególnie, że prawdopodobnie zostali o tym poinformowani wcześniej ;D

1

@masq U mnie jakość nigdy nie spada.
No dobra raz mi się zdarzyło jak pobieralem w tym samym czasie grę na konsoli. Upewnij się, że nic się nie pobiera w tle. Nawet Windows lubi sobie cichaczem zayebac pobieranie aktualizacji tak z dvpy..

9

@barcu$ To działa w dwie strony xD Przecież u nas są podobne komentarze w przypadku wygranej Realu

3

Reanne Evans pokazująca swoje umiejętności, aż się zainteresowałem Snookerem przez chwilę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


0

@DaPidejpi Akurat wczoraj to wyglądało jakby powiedział sobie, "a yebać to, biere wolne". ( ͡° ͜ʖ ͡°)

17

Krótko.

1

Raphinha chyba nie mógł lepiej się pokazać ;D

1

Bez Lewego lepszy mental. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Telefonik do Pereza czy dopłaca za tą akcje.

0

Jest i on. Dostał to co chciał.

1

Umówmy się. Nie zrobiłby tej zmiany gdyby Christensen nie kulał xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Xavi to chyba zasnął na ławce. A pamiętam jak jeszcze na Koemana narzekali co chwile, że późno robi zmiany xD

2

Przecież Osasuna atakuje praktycznie całym składem. To, aż się prosi grać na kontry.
Busquets out, Raphinha IN.

3

@dafik85 No wiesz. DNA Barcy nie przeskoczysz, posiadanie musi byc..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Pique to już na wyjebce. Mógł i nawet zawieszenie przyjąć z pocałowaniem ręki xD

0

@Elnuum To już wolę zaryzykować i zagrać następną bramkę dla Barcy po 2.30

1

@laliga40 Masz rozdwojenie jaźni.

1

Teraz trzeba wystawić piłkarza, który będzie w 100% zaangażowany.. Raphinhe na prawe skrzydło. Tak płacze, to powinien być zmotywowany, żeby pokazać się jak z najlepszej strony.

1

4

Tak a propos to Dembele jaki niezniszczalny się zrobił. Kiedy on ostatnio miał kontuzje?

0

Spalony? A po co to komu? Komu to potrzebne?

0

Roberta nie ma na boisku. To teraz będą co 15 minut przypominać, że Lewy dostał 2 żółte kartki xDD

2

Lewy jeszcze szybki wpierdziel na mundialu i zrówna się z resztą drużyny mentalnie ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?