4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale dzisiaj to już na pewno Setien wygra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@MrPGG Przecież gra jest dostępna w gamepassie ;D
3
@tristan87 Hiszpańscy sędziowie bawią i uczą. Stąd taka szybka nauka hiszpańskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
Trochę śmieszna ta nowa moda u piłkarzy, jak to nagrywają swoją reakcje na to czy zostali powołani na MŚ. Szczególnie, że prawdopodobnie zostali o tym poinformowani wcześniej ;D
1
@masq U mnie jakość nigdy nie spada.
No dobra raz mi się zdarzyło jak pobieralem w tym samym czasie grę na konsoli. Upewnij się, że nic się nie pobiera w tle. Nawet Windows lubi sobie cichaczem zayebac pobieranie aktualizacji tak z dvpy..
9
@barcu$ To działa w dwie strony xD Przecież u nas są podobne komentarze w przypadku wygranej Realu
3
Reanne Evans pokazująca swoje umiejętności, aż się zainteresowałem Snookerem przez chwilę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@DaPidejpi Akurat wczoraj to wyglądało jakby powiedział sobie, "a yebać to, biere wolne". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
17
Krótko.
1
Raphinha chyba nie mógł lepiej się pokazać ;D
1
Bez Lewego lepszy mental. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Telefonik do Pereza czy dopłaca za tą akcje.
0
Jest i on. Dostał to co chciał.
1
Umówmy się. Nie zrobiłby tej zmiany gdyby Christensen nie kulał xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Xavi to chyba zasnął na ławce. A pamiętam jak jeszcze na Koemana narzekali co chwile, że późno robi zmiany xD
2
Przecież Osasuna atakuje praktycznie całym składem. To, aż się prosi grać na kontry.
Busquets out, Raphinha IN.
3
@dafik85 No wiesz. DNA Barcy nie przeskoczysz, posiadanie musi byc..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Pique to już na wyjebce. Mógł i nawet zawieszenie przyjąć z pocałowaniem ręki xD
0
@Elnuum To już wolę zaryzykować i zagrać następną bramkę dla Barcy po 2.30
1
@laliga40 Masz rozdwojenie jaźni.
1
Teraz trzeba wystawić piłkarza, który będzie w 100% zaangażowany.. Raphinhe na prawe skrzydło. Tak płacze, to powinien być zmotywowany, żeby pokazać się jak z najlepszej strony.
1
Przyjemny meczyk
https://imgur.com/gallery/dTcAHZc
4
Tak a propos to Dembele jaki niezniszczalny się zrobił. Kiedy on ostatnio miał kontuzje?
0
Spalony? A po co to komu? Komu to potrzebne?
0
Roberta nie ma na boisku. To teraz będą co 15 minut przypominać, że Lewy dostał 2 żółte kartki xDD
2
Lewy jeszcze szybki wpierdziel na mundialu i zrówna się z resztą drużyny mentalnie ;D