4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Robert to powoli chyba zaczyna tęsknić nawet za kadrą xD
1
Busquets xD
0
@Rewolucja123 Nikt się ciebie nie pytał o analizę poprzedniego meczu. Zajmij się oglądaniem majora xD
0
@lukaszmatusiewicz Robert nie złapał się tyle razy za głowę w całym sezonie co w ostatnim meczu jak Ferran marnował te setki xD
0
Bellerin już taki useless, że Balde znowu gra na prawej obronie ;D
0
@Fake69 No cóż. W takim razie pogrzebałem moje 10 zł :)
0
Ale dzisiaj to już na pewno Ferran strzeli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Edit. Tak śmiechem żartem to kursik 3.50 nie jest zły.
15
@Cule1234 Może od razu zaczniemy głosować na Twitterze kto ma wyjść w wyjściowym składzie..
Albo niech sam Xavi zrobi ankietę.. Czy Raphinia ma zagrać w następnym meczu? Tak/Nie
0
@Encore Wszystko zależy od stylu gry drużyny. Haaland też strzelał podobne bramki w Borussi, bo miał więcej przestrzeni. W City grając pozycyjnie Norweg tylko czeka w polu karnym, żeby zamknąć podanie. To jest ta wygoda. Natomiast w PSG nie zawsze jest ta kontrola w meczu, to i Mbappe ładuje takie bramy najczęściej z kontry.
15
Chyba znowu doszło do wycieku GTA VI
2
@ptrx Gimbusów już nie ma. Kolega zatrzymał się chyba w czasie ;D
5
@Mario96w Nie było żadnego rekordu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kur... właśnie kiedy chciałem postawić na Real to zablokowali kursy xD
2
Biedny Lipsk
0
@Deviler Jest oszczędzany na Puchar Króla.
1
@Emhyr "1:3 obstawiam. Bayern sobie strzeli szybko bramki a potem ktoś farfocla wbije z Barcy i piknik zakończony."
Zgadnij kogo to słowa. Trochę się tobie odkleja kolego xD
0
@Emhyr i znowu będziesz jęczeć po przegranej? xD Ehh, niektórzy nie uczą się na błędach ;D
0
@MrShakira Tak tak. Już widzę jak zamiast nabijać gole w LM idzie sobie pokopać piłkę w LE ;D
10
Tak szczerze to chciałem uniknąć tego United. Z naszym szczęściem to jeszcze brakuje, żeby dziadek Mental nagle przypomniał jak się strzela i nas wykończył w LE xD
1
Wreszcie poddymili trochę w tej La Lidze ;D
0
@Volk Nie zdziwię się jak dojdzie niedługo do kolejnych zakupów w Premier League przez Arabów. W czerwcu była chyba mowa o Evertonie.
0
Majorka brama xD
1
Biedny Setien. Oby dał radę zaklepać na śmierć tą Majorkę :/
0
Wreszcie Live do czegoś się przydało w tym sezonie ;D
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=ODI0ODQyMzEwNTk5NDcwMDpmst5iRvPXV1ESGbg%3D
4
@Kessie Wstawki jakbym oglądał główny kanał Barcy na YouTube. Ja pier xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@paweldunajecfcb Elegancko, jak zawsze. Szkoda, że nie oglądałeś.
0
Aston Villa z golem xD
4
@Roobo Najpierw to niech oddadzą celny strzał w drugiej połowie.