0

Robert to powoli chyba zaczyna tęsknić nawet za kadrą xD

1

Busquets xD

0

@Rewolucja123 Nikt się ciebie nie pytał o analizę poprzedniego meczu. Zajmij się oglądaniem majora xD

0

@lukaszmatusiewicz Robert nie złapał się tyle razy za głowę w całym sezonie co w ostatnim meczu jak Ferran marnował te setki xD

0

Bellerin już taki useless, że Balde znowu gra na prawej obronie ;D

0

@Fake69 No cóż. W takim razie pogrzebałem moje 10 zł :)

0

Ale dzisiaj to już na pewno Ferran strzeli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Edit. Tak śmiechem żartem to kursik 3.50 nie jest zły.

15

@Cule1234 Może od razu zaczniemy głosować na Twitterze kto ma wyjść w wyjściowym składzie..

Albo niech sam Xavi zrobi ankietę.. Czy Raphinia ma zagrać w następnym meczu? Tak/Nie

0

@Encore Wszystko zależy od stylu gry drużyny. Haaland też strzelał podobne bramki w Borussi, bo miał więcej przestrzeni. W City grając pozycyjnie Norweg tylko czeka w polu karnym, żeby zamknąć podanie. To jest ta wygoda. Natomiast w PSG nie zawsze jest ta kontrola w meczu, to i Mbappe ładuje takie bramy najczęściej z kontry.

15

Chyba znowu doszło do wycieku GTA VI

2

@ptrx Gimbusów już nie ma. Kolega zatrzymał się chyba w czasie ;D

5

@Mario96w Nie było żadnego rekordu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kur... właśnie kiedy chciałem postawić na Real to zablokowali kursy xD

2

Biedny Lipsk


0

@Deviler Jest oszczędzany na Puchar Króla.

1

@Emhyr "1:3 obstawiam. Bayern sobie strzeli szybko bramki a potem ktoś farfocla wbije z Barcy i piknik zakończony."
Zgadnij kogo to słowa. Trochę się tobie odkleja kolego xD

0

@Emhyr i znowu będziesz jęczeć po przegranej? xD Ehh, niektórzy nie uczą się na błędach ;D

0

@MrShakira Tak tak. Już widzę jak zamiast nabijać gole w LM idzie sobie pokopać piłkę w LE ;D

10

Tak szczerze to chciałem uniknąć tego United. Z naszym szczęściem to jeszcze brakuje, żeby dziadek Mental nagle przypomniał jak się strzela i nas wykończył w LE xD

1

Wreszcie poddymili trochę w tej La Lidze ;D

0

@Volk Nie zdziwię się jak dojdzie niedługo do kolejnych zakupów w Premier League przez Arabów. W czerwcu była chyba mowa o Evertonie.

0

Majorka brama xD

1

Biedny Setien. Oby dał radę zaklepać na śmierć tą Majorkę :/

0

Wreszcie Live do czegoś się przydało w tym sezonie ;D
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=ODI0ODQyMzEwNTk5NDcwMDpmst5iRvPXV1ESGbg%3D

4

@Kessie Wstawki jakbym oglądał główny kanał Barcy na YouTube. Ja pier xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@paweldunajecfcb Elegancko, jak zawsze. Szkoda, że nie oglądałeś.

0

Aston Villa z golem xD

4

@Roobo Najpierw to niech oddadzą celny strzał w drugiej połowie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?