4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@matirix20 Zasługa świetnego Ter Stegena w tym sezonie, bo na pewno nie naszej obrony :D
1
@IronSanHybrid Długo tam byłeś? I o ile mniej więcej skurczył ci się portfel po wizycie w Egipcie, jeżeli mogę zapytać? ;D
4
@ChampionLW No tak, bo Messi trafiał za każdym razem z karnego. Jeszcze pamiętam ten momentu płaczu, żeby oddawać karne Suarezowi, bo Messi nie dawał rady xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Almeria co walczy o rożne dla Barcy, żeby Pique mógł w końcu strzelić < 3
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Umtiti znowu z kontuzją. Ten to ma pecha.
7
@Crystal37 Tłumacz Google?
0
Apple TV+ na 2 miesiące za frajer jak ktoś zainteresowany. Platforma ma już kilka dobrych perełek, więc warto zajrzeć jak ktoś nie korzystał wcześniej.
https://redeem.apple.com/atvselena-emeia
0
@Kamilos84 E tam. Zagrałem sobie następny gol dla Legii. Kurs 2.10
Nawet 10 nie wygląda źle po 2.30
Edit. No i wpadło ;D Teraz jak utrzymają przynajmniej ten remis to już w ogóle bajka xD
0
@Clay_Morrow Siema Klej
1
@barcanawieki Zmień profilowe, wtedy pogadamy na serio. Inaczej się nie da.
0
@LukaszFan Z bani zawsze może załadować. Choć wydaje mi się, że jak strzelimy te kilka bramek to sam Pique będzie zaraz latał w polu karnym przeciwnika.
0
Gol Pique na betclicku po kursie 3.55
Natomiast na STS 7.50 ;D Ale rozstrzał. Za piątka można wjechać, jutro kurs pewnie spadnie.
0
@michal26 Aplikacje? To ty nie oglądasz przez stronę? Nigdy nie miałem żadnego problem z C+ Online. Nawet przy tych większych meczach.
3
@Vaven A ocena graczy jest coś warta? Wystarczy jedna zła decyzja, jedna rzecz, która szanownemu graczowi się nie spodoba i ocena dostaje ocenę 1/10 xD Najlepiej samemu wyrobić opinie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Nano22 Pewnie. Jeszcze nie było wersji z francuskimi napisami, więc czekam z niecierpliwością.
0
Allegri ma zjazd xD
0
Allegri dzisiaj na bombie. Chłop co skacze przy linii :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LambiPL No właśnie problem jest czasami z tymi wysyłkami na premiere. Ostatnio jak kupowałem grę i premiera była w piątek to dostałem dopiero w poniedziałek.. (Media Expert). Dlatego rozglądam się za nocną premierę do paczkomatów, zawsze była tam jakaś gwarancja, że gra jest w paczkomacie zaraz po północy.
0
Ktoś orientuje się czy w którymś sklepie będzie nocna premiera nowego God Of War do paczkomatów? Pamiętam, że Allegro bawiło się w takie coś, ale nie widzę takiej opcji.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Gdzie o gdzie o gdzie jest Fati. Gdzie on kur jest? ;D
0
Ale umieralnia.
0
ale sobie klepiemy. Pasjonujące spotkanie :)
0
No i po uj te gwizdy?