7

@matirix20 Zasługa świetnego Ter Stegena w tym sezonie, bo na pewno nie naszej obrony :D

1

@IronSanHybrid Długo tam byłeś? I o ile mniej więcej skurczył ci się portfel po wizycie w Egipcie, jeżeli mogę zapytać? ;D

4

@ChampionLW No tak, bo Messi trafiał za każdym razem z karnego. Jeszcze pamiętam ten momentu płaczu, żeby oddawać karne Suarezowi, bo Messi nie dawał rady xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Almeria co walczy o rożne dla Barcy, żeby Pique mógł w końcu strzelić < 3

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Umtiti znowu z kontuzją. Ten to ma pecha.

7

@Crystal37 Tłumacz Google?

0

Apple TV+ na 2 miesiące za frajer jak ktoś zainteresowany. Platforma ma już kilka dobrych perełek, więc warto zajrzeć jak ktoś nie korzystał wcześniej.

https://redeem.apple.com/atvselena-emeia

0

@Kamilos84 E tam. Zagrałem sobie następny gol dla Legii. Kurs 2.10
Nawet 10 nie wygląda źle po 2.30
Edit. No i wpadło ;D Teraz jak utrzymają przynajmniej ten remis to już w ogóle bajka xD

0

@Clay_Morrow Siema Klej

1

@barcanawieki Zmień profilowe, wtedy pogadamy na serio. Inaczej się nie da.

0

@LukaszFan Z bani zawsze może załadować. Choć wydaje mi się, że jak strzelimy te kilka bramek to sam Pique będzie zaraz latał w polu karnym przeciwnika.

0

Gol Pique na betclicku po kursie 3.55
Natomiast na STS 7.50 ;D Ale rozstrzał. Za piątka można wjechać, jutro kurs pewnie spadnie.

0

@michal26 Aplikacje? To ty nie oglądasz przez stronę? Nigdy nie miałem żadnego problem z C+ Online. Nawet przy tych większych meczach.

3

@Vaven A ocena graczy jest coś warta? Wystarczy jedna zła decyzja, jedna rzecz, która szanownemu graczowi się nie spodoba i ocena dostaje ocenę 1/10 xD Najlepiej samemu wyrobić opinie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Nano22 Pewnie. Jeszcze nie było wersji z francuskimi napisami, więc czekam z niecierpliwością.

0

Allegri ma zjazd xD

0

Allegri dzisiaj na bombie. Chłop co skacze przy linii :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LambiPL No właśnie problem jest czasami z tymi wysyłkami na premiere. Ostatnio jak kupowałem grę i premiera była w piątek to dostałem dopiero w poniedziałek.. (Media Expert). Dlatego rozglądam się za nocną premierę do paczkomatów, zawsze była tam jakaś gwarancja, że gra jest w paczkomacie zaraz po północy.

0

Ktoś orientuje się czy w którymś sklepie będzie nocna premiera nowego God Of War do paczkomatów? Pamiętam, że Allegro bawiło się w takie coś, ale nie widzę takiej opcji.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Gdzie o gdzie o gdzie jest Fati. Gdzie on kur jest? ;D

0

Ale umieralnia.

0

ale sobie klepiemy. Pasjonujące spotkanie :)

0

No i po uj te gwizdy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?