5

Ciekawostki odnośnie mundialu w Katarze. W komentarzach jeszcze więcej.
https://x.com/Piotrowicz17/status/1583851443316215809

3

@Essos Wydaje się, że Chelsea jest w gazie. Pomimo ostatniego remisu na wyjeździe.

6

Niesprawiedliwy Nottingham :/

0

@El dominatore Jesteś starym RPGowcem, sam sobie odpowiedziałeś, dlaczego ta gra ci się podoba. Za dużych oczekiwań nie masz ;D Oczywiście nie mówię, że CP to gówno. Sam grałem na premierę i wciągnąłem grę w kilka dni. Takie 8/10, ciekawa główna linia fabularna jak i ta poboczna ratuje grę, bo jeśli chodzi o gameplay to gra w pewnych aspektach zatrzymała się w czasie..

0

@Kamiloza91 Remis jest dla frajerów i Conte dobrze o tym wie. Trzeba gonić czołówkę.

0

@Kamiloza91 Nie ma bata, że Totki przegrają dwa mecze z rzędu. Szczególnie, że u siebie ostatni mecz przegrali w kwietniu. Totki win+ Kane gol po kursie 3.0

1

@AlwaysBlaugrana Valverde nie będzie musiał za dużo myśleć jak wyjdzie Busi w pierwszym składzie. Bracia Williams zabiegają go na śmierć :/

2

Czyli w pierwszej jedenastce przeciwko Bilbao zawita Busi, Alba i Pique, jeżeli tak będzie to mam nadzieję, że zespół Valverde dojedzie nas porządnie. Może Xaviemu w końcu coś przeskoczy..

PS Bracia Williams już nie mogą się doczekać, żeby pościgać się z Busim po boisku..

11

@DawidekFCB Podniesienie się z łóżka to moje regularne ćwiczenie z którego jestem dumny. Pozdrawiam cieplutko.

1

@Medium Ale po co, Nottingham musi wcisnąć brameczke.

0

@dawidor9 Nie no, Leo by nie wytrzymał fizycznie w PL. Tam trzeba biegać. Nawet w takim City nie ma wyjątków.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@LS Tak jak do tego co pokazali nie mam zastrzeżeń. Natomiast wersja techniczna, a dokładnie optymalizacja wydaje się tragiczna. Na steamie można zobaczyć już wymagania sprzętowe. Żeby zagrać na średnich ustawieniach w 60 fps potrzebujesz RTX 2080?! Tragedia.. Co najlepsze to nie są najwyższe ustawienia, tylko średnie. Nie zdziwię się jak SH2 będzie działać w 30 fps na konsoli, tak jak było to w przypadku The Medium..

PS Jako, że pokazali już wymagania to wydaje się, że nie będziemy musieli długo czekać na SH2. To jest ten mały plus.

7

@Lionel_Messi10 Nie zobaczę, nie uwierzę :)

8

Nie no, odnoszę wrażenie, że Xavi śmieje się w twarz kibicom. Co to są za zmiany? xD

0

Busquets to chyba ma zapisane w kontrakcie, że ma być w każdym meczu.

0

@Lisek Żeby zaraz się nie okazało, że wejdzie w drugiej połowie ;D

0

no i 2 gole Lewego po 4.30 jak w masło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7

FC Wrzutka. To już chyba trzeci mecz z rzędu jak opieramy swoją grę na masowych wrzutkach. Jak zawsze pomysłowe podejście do rywala by Xavi Hernandez.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@Emhyr Realnie? A skąd mamy wiedzieć jaki skład/trener będzie za te kilka lat. Tu nawet ciężko wywróżyć z fusów ;D

6

@kuz "Nie mogę rozmawiać, jestem w robocie." Nabiera nowego znaczenia.

16

Najpierw Kerfuś teraz to.. xD


6

Biedny kerfuś...


3

@Kondziubarca Ale odklejka.

6

Laporta będzie musiał aktywować kolejną dźwignię po tym ciosie :/

1

0

@Iniesta8i 30 fpsow, nie 40 ;D
Gra jedzie na przestarzałym silniku. Kij z tym, że wygląda dobrze skoro optymalizacja jest skopana jak w przypadku pierwszej części

18

@lucas/catalan a jak się inaczej pije setkę jak nie na raz?

0

@Coutinho007 Wydaje mi się, że był taki mecz, ale faktycznie może mi się pomyliło z poprzednim sezonem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?