4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Fatiemu przyda się wizyta u okulisty :/
0
La Zabawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Busquets już się gubi i nie nadąża jak Valencia przyśpiesza..
0
Strzelać, bo w drugiej połowie skończy wam się stamina i będzie trzeba się bronić..
18
Neymar co poleciał https://x.com/bektasnjr/status/1586394340754169862
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Newcastle 4:0.
Niezły tam speedrun robią po Top3, a wystarczyło tylko "oddać" klub szejkerom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Faro To już lepiej, żeby poszedł do City. Chociaż sobie postrzela jeszcze trochę w LM ;D
0
Po co komu Lewy. Jak w tym Bayernie wszyscy walą bramy. Przypomina mi się Real Madryt w pierwszym sezonie po odejściu Krystyny, gdzie to wszyscy starali się strzelać bramki.
0
Efekt nowej miotły w Chelsea chyba powoli się wyczerpuje.
1
@eydeem Multi jak multi. Praktycznie niezmienna formuła od lat. I tak jest podkładanie bomby, tryb nazywa się Search and Destroy (6v6). To chyba drugi najpopularniejszy tryb, zaraz po TDM. Cena może odstraszać, ale jako, że następny CoD wyjdzie dopiero za 2 lata, to MW2 powinno być ciągle aktualizowane nową zawartością (mapy, bronie itd.). Podobno też ma wyjść jakiś dodatek do kampanii.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@marcin62 Patrząc na to jaki czas reakcji potrzebujesz w Codzie, a Battlefieldzie to faktycznie może ciężko się przestawić ;d
0
@marcin62 Ale co tam się przyzwyczajać. Gra się tak samo jak 10 lat temu ;D Ja to, żeby było jeszcze trochę ciężej to gram na padzie.
0
@Kengo Aspas bramka po 2.60
1
Ronaldo strzelił i wielkie poruszanie na La Rambli. Sami siebie nakręcacie xD
7
@Messibestplayerintheworld co ma jedno do drugiego? xD Chłop mówi o zbajerowaniu piłkarzy.
1
@macio_944 Na PC mnie to nie za boli, bo przeważnie kupuje gry na steamie. Natomiast, jeżeli chodzi o gry na konsole to już trochę gorzej. Jestem przyzwyczajony do kupowania gier na premierę, przechodzenie i sprzedanie, więc nawet wysokie ceny gier mnie tak nie bolały.
PS Ostatnią grą, którą kupiłem na PC w pudełku to było właśnie GTA V :D
1
@Kgorecki2500 Prędzej czy później musiało do tego dojść. Co raz mniej opłaca się kupować gry w sklepach stacjonarnych. Szczególnie, że jesteśmy bombardowani co chwile promocjami na steamie, epicu, pSN itd.
0
Electronic Arts zapowiedziało, że rezygnuje ze sprzedaży gier pudełkowych w niemieckojęzycznych krajach. Zapewne niedługo ruszą z tym pomysłem inni twórcy. Tym bardziej, jeśli okaże się, że ruch przyniesie spore oszczędności.
Szczególnie, że z roku na rok coraz bardziej spada sprzedaż gier pudełkowych.
@macio_944
1
@Ksavix Nie rozumiemy. Z Messim też przegrywaliśmy i też latał ze spuszczoną głową jak przegrywaliśmy
13
Podsumowanie pierwszej połowy
3
Sergio przynajmniej zdążył tym razem złapać za koszulkę za nim uciekł xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Brakuje jeszcze, żeby nam Czupa czups strzelił bramke ;d
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Herato W LM już nie postrzela w tym sezonie, więc się nie dziwię, że wychodzi.
3
@Deviler Kierownik Dembele załaduje.