4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Coutinho007 Xaviego w szkole uczyli tylko 4-3-3 i 3-4-3 :/
3
BatDog ;)
5
Odklejka w UK.
0
@kuz Sprawdź po prostu czy dany model butów, który cię interesuje sprzedają w innym sklepie :)
1
@ddanioofcb Takie 5/10. Na średniaków okej, ale jak mu przychodzi grać przeciwko większej drużynie z doświadczonym trenerem to jest miazga.. Masowe wrzutki z Interem to był jakiś żart.
0
@Tabaluga37 W takim razie mam pewnie pecha. Wczoraj z rana jak wysłałem zapytanie coś się tam dzieje, to dostałem odpowiedź, że "wysłali zgłoszenie do magazynu w celu weryfikacji i niezwłocznie dostanę odpowiedź jak się dowiedzą". Minęło ponad 24h i dalej nie ma odpowiedzi. Magazynier zachlał. Unlucky
0
@Rust_Cohle Ta, chyba jak sam wybiorę się do magazynu sklepu i własnoręcznie wyśle paczkę do siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Odradzam sklepu OleOle!, jeżeli komuś zależy na szybkiej wysyłce. Trzeci raz od nich zamawiam i znowu problemy z wysyłką. Tym razem zamówione w czwartek wieczorem z dodatkową opłatą (Weekendowa Paczka), bo zależało mi na dostaniu na Weekend. Od czwartku wisi, że jest "przygotowywane do wydania kurierowi. "
Wcześniej jak zamawiałem od nich to musiałem czekać tydzień na wysłanie głupiej gry.. Nie wiem co mnie pokusiło, żeby ponownie od nich coś brać..
24
Ale.. jaja xD
0
@LS Dlatego liczę na Remake. Fabuły nie zmienią, a poprawią pozostałe rzeczy. Historie nie każdy zna. Co jak co, ale to gra z 2001 roku (to już 21 lat). Natomiast Bloober Team rok temu szukał pracowników odpowiedzialnych za tworzenie systemu walki. Sami niedawno stwierdzili, że chcą odejść od symulatorów chodzenia i robić ambitniejsze gry, więc nie zdziwię się jak pracują nad Remakiem.
2
O cię w pupę. Tyle lat czekania i prawdopodobnie zostanie pokazana nowa część. Chociaż bardziej liczę na Remake dwójki. Większa szansa, że tego nie spierdzielą.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@ObiektywnyKibic121 No i co wychodzi z tego grania lepiej jak na razie? Skoro lepsza będzie drużyna, która zgarnie 3 punkty na koniec meczu
3
Xaviemu chyba nie chciało się przygotowywać specjalnie pod Real, więc wyszliśmy taktyką tysiąca wrzutek jak w meczu z Interem ;D
0
@draxidox Te wszystkie chłodzące podkładki to o kant dupy rozbić xD Lepiej kupić dobrą pastę termoprzewodzacą.
2
@ProMILs W takim razie mam nadzieję, że zremisujemy, a ci pseudo eksperci okażą się faktycznymi ekspertami.
0
Bilbao włączyła się obrona Barcelony, wylew 1:1 xDD
0
@Homeopata8989 Schick co spuścił z tonu to szok. Ostatni sezon 24 bramki w 27 meczach, a teraz..
0
@Firestone Przecież był taki pomysł, ale zamiast Cavaniego ściągnęliśmy Ferrana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@BoreekxD Ja już słyszałem was optymistów przed meczem z Bayernem i Inter xD Już lepiej być pesymistą i być mile zaskoczonym w przypadku wygranej, niż znów jęczeć po przegranym meczu
2
@BulaKG Siadło jak w masło po kursie 4.30 w pierwszej połowie xD
0
Szefito ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@czółkovsky Fatiego albo Ferrana opylić i można brać Leao.
6
@MesQueUnClub96 South Park >>>>>
Nie zapraszam do dyskusji.
1
@macio_944 Jak dojdzie do finału Ligi Europy to wyjdziemy z takimi koszulkami. Sam Lewandowski zatwierdzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://pb2.interticket.pl/imgs/system-7/program/000/003/690/lato-w-miescie-biesiada-disco-polo-koncerty-slawomir-afterparty-freaky-boys-original-5474.jpg
3
Ja pier xDD Fajna ta umowa ze Spotify..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@esem91 A jeszcze wczoraj ktoś na La Rambli pisał, że straszne gówno xD