0

ale sobie klepiemy. Pasjonujące spotkanie :)

0

No i po uj te gwizdy?

2

Chory leci po hattricka xD

0

Pilzno robi comeback!

9

Oby nasi psychicznie teraz wytrzymali i dowieźli to do końca :/

0

Liniowy już zesrany xDD

2

Psycha już naszym siada. Oby Pilzno teraz nie strzeliło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Piłkarze Pilzno mają większego cela od naszych xD

0

nasi obrońcy to jacyś statyści xDDD

0

Hector "W futbolu jest zbyt mało cierpliwości" Bellerin ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Nazio87 Dziś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Ciężkie życie tych naszych bramkarzy.

0

@zeko0 bo 30m od naszej bramki to już praktycznie sytuacja bramkowa xD

1

Pilzno to giga koksy z jajem.

0

@Fido66 Z tego co słyszałem to szybko się tępią te ostrze od Philipsa. Nie wiem ile w tym prawdy.

0

@Krzysiek_FCB Na dole masz pasek.

3

@Kgorecki2500 Ledżajnsy fajnie mu leżą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Najlepiej pierwszym składem. Pedri odpocznie sobie na emeryturze, a nie teraz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

od nogi mu sie odbiło xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Aż przypomniało mi się jak kiedyś Busquets zayebał brame z dystansu na wagę zwycięstwa przeciwko Valencii, bodajże w 94 minucie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Na uj do Raphini? Ferran biegł obok ;D

3

Teraz to chyba mamy najwolniejszą parę stoperów w Europie ;D

1

Biedny Busquets, nie miał już nawet sił sznurówek rozwiązać :(

5

Tęsknie za Own Goalem. Bezproblemowy, spokojny. Szkoda, że miał tylko jeden dobry sezon :/

0

Umieralnia na boisku :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?