4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale sobie klepiemy. Pasjonujące spotkanie :)
0
No i po uj te gwizdy?
2
Chory leci po hattricka xD
0
Pilzno robi comeback!
9
Oby nasi psychicznie teraz wytrzymali i dowieźli to do końca :/
0
Liniowy już zesrany xDD
2
Psycha już naszym siada. Oby Pilzno teraz nie strzeliło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Piłkarze Pilzno mają większego cela od naszych xD
0
nasi obrońcy to jacyś statyści xDDD
0
Hector "W futbolu jest zbyt mało cierpliwości" Bellerin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Nazio87 Dziś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Ciężkie życie tych naszych bramkarzy.
0
@zeko0 bo 30m od naszej bramki to już praktycznie sytuacja bramkowa xD
1
Pilzno to giga koksy z jajem.
0
@Fido66 Z tego co słyszałem to szybko się tępią te ostrze od Philipsa. Nie wiem ile w tym prawdy.
0
@Krzysiek_FCB Na dole masz pasek.
3
@Kgorecki2500 Ledżajnsy fajnie mu leżą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Najlepiej pierwszym składem. Pedri odpocznie sobie na emeryturze, a nie teraz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
od nogi mu sie odbiło xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Aż przypomniało mi się jak kiedyś Busquets zayebał brame z dystansu na wagę zwycięstwa przeciwko Valencii, bodajże w 94 minucie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Na uj do Raphini? Ferran biegł obok ;D
3
Teraz to chyba mamy najwolniejszą parę stoperów w Europie ;D
1
Biedny Busquets, nie miał już nawet sił sznurówek rozwiązać :(
5
Tęsknie za Own Goalem. Bezproblemowy, spokojny. Szkoda, że miał tylko jeden dobry sezon :/
0
Umieralnia na boisku :(