4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Liroj Merlin
1
P0teŻny Kuman nigdy by nie doprowadził do 3 porażek z rzędu u siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Pogba Wybacz. To moja wina xD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11670323#comment-11670323
0
Umieralnia .
2
Poproszę gola z przewrotki, panie Luuk. Na miejscu.
2
Jest i on.
0
Taktyka na dzisiejszy mecz? Wszystko grane na prawe skrzydło i farmimy wrzutki.
2
I Rayo sobie na chillku kopie piłeczkę, nasi pressing lvl emeryt xD
4
@Oskar00 Super, dzięki za info. Ja idę na kibel uwolnić Barabasza. Pozdrawiam cieplutko
0
@Survier Jak to się sprawdzi to będziesz miał tu kilku delikwentów do wyśmiania :D
0
@Rust_Cohle Jeden gol też jest cacy, po kursie 2.75. Strzeli brameczke (z karnego) dla swojego zmarłego dziecka. COPIUM
1
@Medium Po tym jak niespodziewanie wygrali z Chelsea. Nie zdziwię się jak dzisiaj niespodziewanie przegrają z United xD
2
@barcanawieki Dobrze wiesz w jakich czasach żyjemy. Nie można żartować na żaden temat. A co dopiero na La Rambli ;D
2
@macio_944 Stara się poddymić, że niby coś się u nas dzieje po tym jak Roberto Carlos został zapytany czy Mbappe przychodzi do Realu.
7
Jeszcze troche i duo Lenglet i Mingueza zawita na boisku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Isak more like Isuck
29
Pique będzie dzisiaj skupiony jak nigdy. Trzeba utrzymać drugą pozycję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@kuz Również tego nie rozumiem, bulić prawie tysiaka rocznie za to co oni oferują to trochę śmiech na sali. Ale koledze chyba się powodzi, więc co nam do tego :D
5
@PatrychoO Czemu? Wygląda koks, sam bym w takiej latał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Emhyr Chłopowi w ostatnich latach nieźle wylewa się hejt, więc już nie pierdziel głupot. To co odwalił z Pucharem Davisa to ludzie dalej nie potrafią mu wybaczyć #PiqueCup ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz Superpuchar w Arabii, za jego kadencji byśmy grali ten puchar na Księżycu, bo przecież wszędzie są kibice ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
1
@Kusco15 Mildred Pierce :)
2
@messi564 Maguire jest głównie pośmiewiskiem przez to co odwala na boisku, a nie przez cenę xD Toż to chodzący mem.
1
@Lautaro Firewatch świetny indyk z fajnym klimatem i historią :)
0
@pt9 Single czy multi. Jeżeli single to Doom/ Doom Eternal jedna z lepszych strzelanek ostatniej dekady. Gra nie przechodzi się sama jak to w obecnych Codach. Do tego fenomenalny soundtrack.
4
@OsamaDembele No chyba nie. Trzeba go trzymać jak najdalej od tego stołka. To co odwalił z Pucharem Davisa, gdzie wylała się fala hejtu, a teraz to. Strach pomyśleć co by się działo z naszym klubu.. Superpuchar to byłby rozgrywany chyba na księżycu
0
Mingueza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Dawaj brameczke Cadiz, będzie przynajmniej zabawnie ;D
4
@Kurkmen Żadna lub "nie popieramy takich działań".
3
@reloaded Jeżeli słyszysz o czymś irracjonalnym w PL to najprawdopodobniej miał z tym doczynienia Maguire. To biegający człowiek mem.
2
@Gavinho Panie, a kto by to liczył.