0

Liroj Merlin

1

P0teŻny Kuman nigdy by nie doprowadził do 3 porażek z rzędu u siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

0

Umieralnia .

2

Poproszę gola z przewrotki, panie Luuk. Na miejscu.

2

Jest i on.

0

Taktyka na dzisiejszy mecz? Wszystko grane na prawe skrzydło i farmimy wrzutki.

2

I Rayo sobie na chillku kopie piłeczkę, nasi pressing lvl emeryt xD

4

@Oskar00 Super, dzięki za info. Ja idę na kibel uwolnić Barabasza. Pozdrawiam cieplutko

0

@Survier Jak to się sprawdzi to będziesz miał tu kilku delikwentów do wyśmiania :D

0

@Rust_Cohle Jeden gol też jest cacy, po kursie 2.75. Strzeli brameczke (z karnego) dla swojego zmarłego dziecka. COPIUM

1

@Medium Po tym jak niespodziewanie wygrali z Chelsea. Nie zdziwię się jak dzisiaj niespodziewanie przegrają z United xD

2

@barcanawieki Dobrze wiesz w jakich czasach żyjemy. Nie można żartować na żaden temat. A co dopiero na La Rambli ;D

2

@macio_944 Stara się poddymić, że niby coś się u nas dzieje po tym jak Roberto Carlos został zapytany czy Mbappe przychodzi do Realu.

7

Jeszcze troche i duo Lenglet i Mingueza zawita na boisku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Isak more like Isuck

29

Pique będzie dzisiaj skupiony jak nigdy. Trzeba utrzymać drugą pozycję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@kuz Również tego nie rozumiem, bulić prawie tysiaka rocznie za to co oni oferują to trochę śmiech na sali. Ale koledze chyba się powodzi, więc co nam do tego :D

5

@PatrychoO Czemu? Wygląda koks, sam bym w takiej latał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Emhyr Chłopowi w ostatnich latach nieźle wylewa się hejt, więc już nie pierdziel głupot. To co odwalił z Pucharem Davisa to ludzie dalej nie potrafią mu wybaczyć #PiqueCup ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz Superpuchar w Arabii, za jego kadencji byśmy grali ten puchar na Księżycu, bo przecież wszędzie są kibice ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

1

@Kusco15 Mildred Pierce :)

2

@messi564 Maguire jest głównie pośmiewiskiem przez to co odwala na boisku, a nie przez cenę xD Toż to chodzący mem.

1

@Lautaro Firewatch świetny indyk z fajnym klimatem i historią :)

0

@pt9 Single czy multi. Jeżeli single to Doom/ Doom Eternal jedna z lepszych strzelanek ostatniej dekady. Gra nie przechodzi się sama jak to w obecnych Codach. Do tego fenomenalny soundtrack.

4

@OsamaDembele No chyba nie. Trzeba go trzymać jak najdalej od tego stołka. To co odwalił z Pucharem Davisa, gdzie wylała się fala hejtu, a teraz to. Strach pomyśleć co by się działo z naszym klubu.. Superpuchar to byłby rozgrywany chyba na księżycu

0

Mingueza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Dawaj brameczke Cadiz, będzie przynajmniej zabawnie ;D

4

@Kurkmen Żadna lub "nie popieramy takich działań".

3

@reloaded Jeżeli słyszysz o czymś irracjonalnym w PL to najprawdopodobniej miał z tym doczynienia Maguire. To biegający człowiek mem.

2

@Gavinho Panie, a kto by to liczył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?