4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@marcin62 Bo tak sobie kiedyś kościół wymyślił.
0
@SelloutCrowd Widzę, że kolega ma potężna bestię na pokładzie skoro byłeś skłonny do kupienia monitora 240hz :D Do czego potrzebny ci tyle Hz i jaka specyfikacja, jeżeli mogę zapytać?
1
@Pilka_jest_okragla Ten Ansu to trochę tak chodząca legenda. Podobno kozak, ale mało kto go widział xD
3
Po tym meczu to podpisanie kontraktu przez Araujo chyba wydłuży się o kolejny tydzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Kitek1640 Spoko. Tylko zapomniał dodać przez ile meczów będzie wszystkich rozpier..
PS Dostałem cynk, że max 10 meczów, a później zmyka na L4.
6
A szkoda Trapp to już powoli miał flashbacki z meczu Barca- PSG ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@jutroIV Podziwiam, że jeszcze tacy kibice jak ty istnieją. Szkoda zdrowia w dzisiejszych czasach na takie głupie miłości. Sport to powinna być rozrywka, która ma umilić czas, a nie czuć się jak masochista zmuszony do oglądania
0
Koeman nawiedził Xaviego wczorajszej nocy.
0
Amen. .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Gavi to tykającą bomba. Jedna prowokacja skierowana w jego stronę i może skończyć się czerwoną kartką. De Jong powinien wlecieć na boisko.
0
Już odliczam do wejścia Wielkiego de Jonga..
7
Szybko poszło. A tu jeszcze Mingueza czeka w kolejce, żeby coś odwalić xD
0
@Pogba Nie wiedziałem, że 30k > 70k, a to ciekawostka.
0
@Katalonbar Xavi ma BTTS na kuponie
0
@Momals11 Przynajmniej w końcu jest głośno na Camp Nou ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@AdiKingu96 Nie no, Mingueza w składzie. Trzeba się nastawić, że zaczynamy od wyniku 0:1. Jedna bramka tu nie starczy
0
@kiper09 Spokojnie, na Camp Nou jedyne co ujrzysz to grillujących kibiców. Pełna chillera, mecz to tylko tło.
0
Na Etoto fajny zakład Roma i Barca dzisiaj wygrają po kursie 3.0, jeżeli ktoś zainteresowany:)
2
@electrolux Dlaczego mnie prześladujesz swoimi reklamami. Zostaw mnie w spokoju!
0
@Ferran Jaki miałeś wcześniej nick na La Rambli?
2
Ja pier, jaka agonia w tym meczu. Wszyscy umierają xD
7
Ustawka za garażami jak nic po meczu.
8
Foden też niezły klaun. Prowokacja lvl 100
1
No i Atletico odkleja, a byli coraz bliżej i bliżej.
0
Co oni odwalają xD
0
Co się stało z Atletico, które nabijało multum rożnych co mecz? Teraz to odnoszę wrażenie, że unikają tego jak ognia.
4
Co to są za strzały xD
0
@Emhyr Guardiola przedobrzył. W trakcie przerwy powiedział piłkarzom, żeby zaczeli podawać niekonwencjonalnie. To przypaliło im styki.
0
To wygląda jak typowy mecz Atletico. Pod koniec brameczka i dogrywka.