1

@marcin62 Bo tak sobie kiedyś kościół wymyślił.

0

@SelloutCrowd Widzę, że kolega ma potężna bestię na pokładzie skoro byłeś skłonny do kupienia monitora 240hz :D Do czego potrzebny ci tyle Hz i jaka specyfikacja, jeżeli mogę zapytać?

1

@Pilka_jest_okragla Ten Ansu to trochę tak chodząca legenda. Podobno kozak, ale mało kto go widział xD

3

Po tym meczu to podpisanie kontraktu przez Araujo chyba wydłuży się o kolejny tydzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Kitek1640 Spoko. Tylko zapomniał dodać przez ile meczów będzie wszystkich rozpier..
PS Dostałem cynk, że max 10 meczów, a później zmyka na L4.

6

A szkoda Trapp to już powoli miał flashbacki z meczu Barca- PSG ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@jutroIV Podziwiam, że jeszcze tacy kibice jak ty istnieją. Szkoda zdrowia w dzisiejszych czasach na takie głupie miłości. Sport to powinna być rozrywka, która ma umilić czas, a nie czuć się jak masochista zmuszony do oglądania

0

Koeman nawiedził Xaviego wczorajszej nocy.

0

Amen. .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Gavi to tykającą bomba. Jedna prowokacja skierowana w jego stronę i może skończyć się czerwoną kartką. De Jong powinien wlecieć na boisko.

0

Już odliczam do wejścia Wielkiego de Jonga..

7

Szybko poszło. A tu jeszcze Mingueza czeka w kolejce, żeby coś odwalić xD

0

@Pogba Nie wiedziałem, że 30k > 70k, a to ciekawostka.

0

@Katalonbar Xavi ma BTTS na kuponie

0

@Momals11 Przynajmniej w końcu jest głośno na Camp Nou ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@AdiKingu96 Nie no, Mingueza w składzie. Trzeba się nastawić, że zaczynamy od wyniku 0:1. Jedna bramka tu nie starczy

0

@kiper09 Spokojnie, na Camp Nou jedyne co ujrzysz to grillujących kibiców. Pełna chillera, mecz to tylko tło.

0

Na Etoto fajny zakład Roma i Barca dzisiaj wygrają po kursie 3.0, jeżeli ktoś zainteresowany:)

2

@electrolux Dlaczego mnie prześladujesz swoimi reklamami. Zostaw mnie w spokoju!

0

@Ferran Jaki miałeś wcześniej nick na La Rambli?

2

Ja pier, jaka agonia w tym meczu. Wszyscy umierają xD

7

Ustawka za garażami jak nic po meczu.

8

Foden też niezły klaun. Prowokacja lvl 100

1

No i Atletico odkleja, a byli coraz bliżej i bliżej.

0

Co oni odwalają xD

0

Co się stało z Atletico, które nabijało multum rożnych co mecz? Teraz to odnoszę wrażenie, że unikają tego jak ognia.

4

Co to są za strzały xD

0

@Emhyr Guardiola przedobrzył. W trakcie przerwy powiedział piłkarzom, żeby zaczeli podawać niekonwencjonalnie. To przypaliło im styki.

0

To wygląda jak typowy mecz Atletico. Pod koniec brameczka i dogrywka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?