1

Electrolux przestań mnie prześladować!!!

0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Chłopaki akcja niczym z Ekstraklasy xD

6

@Mario96w Ludzie jak chorągiewki na La Bambie. Jeszcze jak Atletico grało przeciwko United. To większość tutaj była za Atletico, wtedy to antyfutbol im nie przeszkadzał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

10

@MesQueUnClub96 To, że Guardiola nie wygra LM to akurat plus. Taką wyborną passę trzeba kontynuować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@P33ck Z Live potrafili coś tam postrzelać u siebie (2:3)

1

@VamosRakieta Simeone zgłupieje jak zobaczy Guardiole stawiającego autobus ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Rust_Cohle NIe no, to będzie mecz w stylu. Ja jestem Guardiola, ja za dużo myśleć i prz*jebać mecz xD

3

Ubisoft+ za friko na 7 dni, jeżeli ktoś zainteresowany.
https://store.ubi.com/eu/ubisoftplus?lang=en-PL
W abonamencie jest ponad 100 gier. W tym Assassin's Creed Valhalla, Far Cry 6 itd.

PS Jezeli ktoś ma zamiar skorzystać to pamiętajcie, że trzeba wyłączyć cykliczne odnawiania usługi, bo będzie wam później naliczać 50 Ziko.

5

Przysięgam, tak irytujących reklam jakie nieraz wyświetlają się na La Rambli to nie widywałem nawet na ruskich streamach.. Teraz po reklamie Staropolanki jakiś Electrolux wyświetla się z małym "iksem". To nie jest normalne.. Już nie wspomnę o tym, że reklamy wyskakują po każdym przejściu na kolejną stronę lub odświeżeniu.. Przez co coraz rzadziej zaglądam na La Ramble na smartfonie.

0

@Salchent To byłoby podobnie ;D

1

@GeneralXavi Już nie mogę doczekać się czytania jak to Lewy jest nieszczęśliwy w Bayernie xD

0

Orientuje się ktoś kiedy ostatnio Real przegrał w dogrywce?

0

@LaRoja Cóż zrobić, nic nie zrobisz. Takie to granie na czas.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Striker Okej. Zatem postawię 3 kupony. Na wygraną, przegraną i remis. Na pewno coś siądzie.

0

Villarreal dzisiaj z jakąś szansą na pokonanie sterydziarzy?

0

@sergio5 Ten dzieciak to aby czasem nie był kibicem Evertonu?

12

@leviOsa Wystarczy, że wpiszesz u wujka Google "Fantastyczne Zwierzęta", nawet nie musisz w żaden link wchodzić..

0

@czosnekfcb Gdyby to nie była Liga Mistrzów to jeszcze bym uwierzył, a tak to ni uja xD

6

@macio_944 Aż mi się przypomniało xD
"My też byśmy chcieli, żeby Lewandowski jakimś super talentem był, kagawa takim super talentem jest, a Lewandowski po prostu nie. Ja znam Lewandowskiego dobrze, bardzo go lubie ale on sie nie nadaje, po prostu."

Roman Kołtoń 2010r.

0

@marcin62 ale za nami już 30 kolejek to już trochę więcej niż kilka. Przeproś kolegę
( ͡° ʖ̯ ͡°)

0

@Pogba Dzięki, starałem się < 3

0

@Rust_Cohle Ja to nie wiem, gdzie tu co poniektórzy widzą w nim talent. Znawcy i specjaliści od siedmiu boleści ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chłop ma nawet problemy z dostaniem się do kadry U21. Tez ciężko określić jego pozycję na boisku ani to SPD, ani śp. Szczerze powiedziawszy to zobaczyłbym go grającego w obronie przy jego warunkach fizycznych.

Miłych niezapomnianych chwil na dzisiejszy dzionek życzę. Cieplutko Pozdrawiam buziaczki-dla-ciebie,-obrazki-ruchome,-gif

3

Usiądź mi na mordzie Luuk.

3

Auba - Dembele TOP DUO
Dembuś w końcu znalazł kogoś z kim dobrze się rozumie na boisku

1

Jest u któregoś buka możliwość postawienia kartki dla danego piłkarza w meczu Barcy? Na Fortunie o dziwo nie ma takiego zakładu :/

1

@Joe_Pesci Ostatnio też tak mam. Bez kostki lodu to nie to samo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?