13

@AlexDark00 A co ma do tego Lewy? xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Southampton płaci rachunek.

0

@PatrykBarca Ten Everton nie jest taki słaby grając u siebie ;)

1

@KwaK Vlahovic z brameczką.

0

@masq Wystarczy oglądać na kibelku :)

0

Ferran "dajcie mi karnego, bo inaczej nie strzele" Torres.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

@Sau_Ron Widzę, że nagłówki robią swoje robotę, czyli baitują xD
Powiedział, że z taką grą i mentalnością nie wygrają z Realem.

0

Ja pieee.. Kolejna setka do kolekcji xD

4

Może być ciekawie, ten Hag podobno w United.

0

@LambiPL "Wielki sport" to był kilkanaście lat temu. Od 2008 równa pochyła w dół. Młodsi nie są już zainteresowani Baseballem jak kiedyś, została stara gwardia 50+

3

O nie, reklama Staropolanki wróciła. Myślałem, że została zablokowana..

2

@Bocheno1 Już widzę jak chłop co strzeli minimum 20 bramek w sezonie będzie zarabiać tyle co Puig xD

6

@MrPGG Zauważyłem, że po każdym dobry meczu Mbappe piszą, że jednak zostanie xD

2

@Pogba Ja to nie wiem, gdzie co poniektórzy widzą w nim talent. Chłop nawet do u21 nie potrafi się załapać. Tez ciężko określić jego pozycję na boisku ani to SPD, ani śp. Szczerze powiedziawszy to zobaczyłbym go grającego w obronie przy jego warunkach fizycznych.

2

@Emhyr Nie zobaczę, nie uwierzę. Jak na razie to tylko głupie plotki i usłyszysz jeszcze kilka jak nie kilkanaście innych nazwisk przed następnym sezonem.

2

@FCBparasiempre Ale to sam Xavi nalegał, żeby nie sadzać Dembele na trybunach, bo chciał go widzieć na boisku xD

0

@PodkarpackiKibic Ty chyba nie widziałeś grającego Meksyku ;D

4

@Khajio Znowu będzie trzeba patrzeć na płacz Messiego. Tylko, że tym razem zostaną dojechani przez Polaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Holandia widzę, że spacerek będzie miała ;D

1

.Si tri

2

Głupszego losowania to jeszcze chyba nie widziałem xD

0

O co kurła chodzi z tym losowaniem drugiej kulki (grupy) Skoro to idzie alfabetycznie? XD Czy ja coś pominąłem!?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@sonek Działa prawidłowo. Więcej kliknięć w reklame. Zadanie wykonane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@P33ck Tylko Bayern - Liverpool, przecież to byłaby miazga przy tak nastawionych ofensywnie zespołach :D

12

1

@DaPidejpi Offtopic.
Że cię ta animacja przechodzenia nie wk*rwia to podziwiam xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?