4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@AlexDark00 A co ma do tego Lewy? xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Southampton płaci rachunek.
0
@PatrykBarca Ten Everton nie jest taki słaby grając u siebie ;)
1
@KwaK Vlahovic z brameczką.
0
@masq Wystarczy oglądać na kibelku :)
0
Ferran "dajcie mi karnego, bo inaczej nie strzele" Torres.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
@Sau_Ron Widzę, że nagłówki robią swoje robotę, czyli baitują xD
Powiedział, że z taką grą i mentalnością nie wygrają z Realem.
0
Ja pieee.. Kolejna setka do kolekcji xD
4
Może być ciekawie, ten Hag podobno w United.
0
@LambiPL "Wielki sport" to był kilkanaście lat temu. Od 2008 równa pochyła w dół. Młodsi nie są już zainteresowani Baseballem jak kiedyś, została stara gwardia 50+
3
O nie, reklama Staropolanki wróciła. Myślałem, że została zablokowana..
2
@Bocheno1 Już widzę jak chłop co strzeli minimum 20 bramek w sezonie będzie zarabiać tyle co Puig xD
6
@MrPGG Zauważyłem, że po każdym dobry meczu Mbappe piszą, że jednak zostanie xD
2
@Pogba Ja to nie wiem, gdzie co poniektórzy widzą w nim talent. Chłop nawet do u21 nie potrafi się załapać. Tez ciężko określić jego pozycję na boisku ani to SPD, ani śp. Szczerze powiedziawszy to zobaczyłbym go grającego w obronie przy jego warunkach fizycznych.
2
@Emhyr Nie zobaczę, nie uwierzę. Jak na razie to tylko głupie plotki i usłyszysz jeszcze kilka jak nie kilkanaście innych nazwisk przed następnym sezonem.
2
@FCBparasiempre Ale to sam Xavi nalegał, żeby nie sadzać Dembele na trybunach, bo chciał go widzieć na boisku xD
0
@PodkarpackiKibic Ty chyba nie widziałeś grającego Meksyku ;D
4
@Khajio Znowu będzie trzeba patrzeć na płacz Messiego. Tylko, że tym razem zostaną dojechani przez Polaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Holandia widzę, że spacerek będzie miała ;D
1
.Si tri
2
Głupszego losowania to jeszcze chyba nie widziałem xD
0
O co kurła chodzi z tym losowaniem drugiej kulki (grupy) Skoro to idzie alfabetycznie? XD Czy ja coś pominąłem!?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@sonek Działa prawidłowo. Więcej kliknięć w reklame. Zadanie wykonane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@P33ck Tylko Bayern - Liverpool, przecież to byłaby miazga przy tak nastawionych ofensywnie zespołach :D
12
Pieseł znalazł swoją pasję ;)
https://x.com/DudespostingWs/status/1508425769034334215
1
@DaPidejpi Offtopic.
Że cię ta animacja przechodzenia nie wk*rwia to podziwiam xD