0

Wjeżdżam za dwójkę na gol Piketa po kursie 18.00 ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

2

Pique piąta brameczka is coming? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Przeklęte lewe skrzydło po odejściu Neymara.

1

@AdiKingu96 Poczekajmy do końca meczu. Nie zapeszaj :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@patryk355 Dają nam fory ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@jacobFCB Wyjebongo, mecz jak mecz :)

4

@Sau_Ron Trzęsienia ziemi. Chociażby Japonia pokazuje, że można z tym żyć.

7

Dotknąłem rękę kasjerki jak wydawała mi resztę.

1

@FafitFCB Tak, często tak robię po umyciu naczyń.

1

Ale będzie dzisiaj piekło na stadionie. Alba to niech lepiej zakłada pieluchę, bo może źle się to skończyć. Galatasaray niby taki średni przeciwnik, a potrafili u siebie dojechać Marsylie 4 bramkami czy wygrać z Lazio. Jedna bramka tu nie starczy i mam nadzieję, że chłopaki mają to na uwadze.

6

@Emhyr Haaland mordo idź gdzieś indziej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DonAndresFCB Nie oszukujmy sie. Szybka bramka od Juve, a później wiadomo.. Allegri załącza antyfutbol i się skończy 1-0.

14

Maguire to studnia memów bez dna
https://x.com/FPL_Joao/status/1503845251202658308

2

Nunez z golem .

1

Jeszcze z 15 minut i Simeone może zacznie ściągać napastników z boiska ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

A te Atletico znowu z 5 obrońcami.. Oby te United ich dojechało i to tak porządnie :)

0

@Thomson29716 1-1 i dogrywka.

2

@derlysy1979 xD


1

@Alex66 Choć bardzo chciałbym, żeby wyszło z tego cudo, tak staram sie podchodzić do tego z dystansem. Przeraża mnie to, że tworzy to Avalanche Software.. Powtarzalność, mikropłatności, proste gry na licencjach. Do tego wszystkiego wydawcą jest Warner Bros.. Śmierdzi k*tasem na kilometr.

4

@MesQueUnClub96 Próbowaliśmy się oszczędzać w ostatnim meczu i widziałeś jak to wyszło

1

@czosnekfcb Żabka?

0

@zodiak_10 Nie trzeba być hejterem, żeby stwierdzić, że właśnie tak wygląda w tym sezonie ;D

0

@eydeem 2 sezon lepszy od pierwszego. Mam nadzieje, że utrzymają tempo :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

O kurła, duo Pique i Garcia. Teraz to zaczynam się obawiać o naszą bramkę xD

0

@kuz Żeby nie skończyło się po meczu gadaniem "on powinien wychodzić z ławki" ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?