4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wjeżdżam za dwójkę na gol Piketa po kursie 18.00 ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
2
Pique piąta brameczka is coming? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Przeklęte lewe skrzydło po odejściu Neymara.
1
@AdiKingu96 Poczekajmy do końca meczu. Nie zapeszaj :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@patryk355 Dają nam fory ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@jacobFCB Wyjebongo, mecz jak mecz :)
4
@Sau_Ron Trzęsienia ziemi. Chociażby Japonia pokazuje, że można z tym żyć.
7
Dotknąłem rękę kasjerki jak wydawała mi resztę.
1
@FafitFCB Tak, często tak robię po umyciu naczyń.
1
Ale będzie dzisiaj piekło na stadionie. Alba to niech lepiej zakłada pieluchę, bo może źle się to skończyć. Galatasaray niby taki średni przeciwnik, a potrafili u siebie dojechać Marsylie 4 bramkami czy wygrać z Lazio. Jedna bramka tu nie starczy i mam nadzieję, że chłopaki mają to na uwadze.
6
@Emhyr Haaland mordo idź gdzieś indziej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DonAndresFCB Nie oszukujmy sie. Szybka bramka od Juve, a później wiadomo.. Allegri załącza antyfutbol i się skończy 1-0.
14
Maguire to studnia memów bez dna
https://x.com/FPL_Joao/status/1503845251202658308
2
Nunez z golem .
1
Jeszcze z 15 minut i Simeone może zacznie ściągać napastników z boiska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
A te Atletico znowu z 5 obrońcami.. Oby te United ich dojechało i to tak porządnie :)
0
@Thomson29716 1-1 i dogrywka.
2
@derlysy1979 xD
1
@Alex66 Choć bardzo chciałbym, żeby wyszło z tego cudo, tak staram sie podchodzić do tego z dystansem. Przeraża mnie to, że tworzy to Avalanche Software.. Powtarzalność, mikropłatności, proste gry na licencjach. Do tego wszystkiego wydawcą jest Warner Bros.. Śmierdzi k*tasem na kilometr.
4
@MesQueUnClub96 Próbowaliśmy się oszczędzać w ostatnim meczu i widziałeś jak to wyszło
1
@czosnekfcb Żabka?
0
@zodiak_10 Nie trzeba być hejterem, żeby stwierdzić, że właśnie tak wygląda w tym sezonie ;D
0
@eydeem 2 sezon lepszy od pierwszego. Mam nadzieje, że utrzymają tempo :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
O kurła, duo Pique i Garcia. Teraz to zaczynam się obawiać o naszą bramkę xD
0
@kuz Żeby nie skończyło się po meczu gadaniem "on powinien wychodzić z ławki" ;D