3

Widzę, że Eric w wyjściowym to już trzeba mieć w głowach, że zaczynamy od 0:1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@Kamiloza91 Bayern-Live musi się skończyć finałem. Dwie turbo ofensywne drużyny, bez zbędnego klepania. To może być jeden z lepszych finałów.

3

@DonMatteo901 Oby się ponownie wydupcył, tą passę trzeba kontynuować panie Guardiola xD

0

@Colon W Barcelonie większość piłek było grane do niego, więc z pewnością to dla niego nowość, bo nie jest głównym napędowym w PSG i "taktyka" nie kreci się wokół niego. W Paryżu piłkarze jeszcze widzą Mbappe i Neymara. W PSG przydałby się były trener z którym pracował Leo.

0

@zodiak_10 Jak tak dalej będzie, to niedługo zapomni jak wygląda forma ;d

16

Szpakowski co się podniecił strzałem Modrica. Myślałem, że trafił xD

7

Ancelotti wrzucił chyba drugi bieg w żuciu gumy xD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@ArterkHD Ja zagrałem Betis o1.5 + Messi gol :)

3

@Emhyr a tak naprawdę skończy się nietrafionym karnym. Znając szczęście Leo w PSG.

0

@Dankhog @Esteban_ U mnie nawet SMS przyszedł o freebetcie. Może to dlatego, że nie korzystałem dawno z Etoto. Sorki chłopaki.

0

Freebet 10 Ziko do wykorzystania dzisiaj na Etoto w aplikacji, jeżeli ktoś posiada.

4

Zaraz mnie szlag trafi od tej reklamy T-Mobile (przetrzyj ekran). Co odświeżenie strony to się pokazuje.

1

Wygrana Live + poniżej 3.5 gola po kursie 2.80.
Co tu może pójść nie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Kwasiak98 Już bez przesady. Real też bez Casemiro i Kroosa.

1

@Foro Elche tylko 12 bramek straconych w 12 meczach u siebie. Mogą być ciężary.

2

O kurła, dopiero teraz to zauważyłem. Elche 12 meczów u siebie i tylko 12 straconych bramek.

0

@Shadow23FCB Na to już stanowczo za późno ;D

0

Pytanie do osób posiadający Canal+ Sport w TV. Chciałbym załatawić dla ojca na urodziny do oglądania Ekstraklasy. Nigdy wcześniej nie bawiłem się w te Canal+, Polsaty itd., więc nie wiem jak to wygląda. Tv (LG) nie posiada aplikacji Canal+, więc domyślam się, że potrzebuje jakiegoś specyficznego dekodera?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@Viajero "Jeże działają w ten sposób, że czołg próbuje go odepchnąć, a jeż toczy się pod czołgiem, aby uniósł czołg nad ziemią, w ten sposób wyłączając go, dopóki załoga nie będzie w stanie prawidłowo zniszczyć jeża"

1

@DaPidejpi Nie, coraz bardziej mam wywalone, ale dzięki temu poszukuje innych sportów do oglądania. Kilka lat temu zauroczylem się NHL i to dzięki potężnemu Valverde, któremu udało się zabić we mnie jakiekolwiek emocje z oglądania Barcy :)

1

@PatrychoO Ja tak przez pół życia nakładem, bo pomagało w szybszym zaśnięciu. Teraz to z jakiegoś powodu bardziej przeszkadza niż pomaga ;d

2

@Esteban_ W rewanżu to nawet nie będą musieli z własnej połowy wychodzić.

1

@fcbarcafan19 Sporo teraz tego wychodzi na wiosne. Dying Light 2, Horizon Forbidden West, Elden Ring, Shadow Warrior 3, Sifu. Wszystko zależy od tego kto co lubi. Jeżeli grałeś w GT6 to 7'ka też powinna ci się spodobać, po recenzjach wygląda na to, że ulepszają sprawdzoną formułe z poprzednich części.

1

@fcbarcafan19 Na promocji się kupi. Teraz są ciekawsze gry do ogrania :p

0

@prokofiew A jakie ty chcesz jeszcze dać im sankcje? Bo już możliwości powoli się wyczerpują..

6

@Batys Nie, żebym źle życzył Ukrainie, ale im dłużej będą się bronić, tym coraz większe działa będzie wypuszczał Putin. On już nie ma po co się zawracać.

1

@william_wallace Czyli próbowałeś zgrywać szeryfa. Nie tędy droga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?