4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Widzę, że Eric w wyjściowym to już trzeba mieć w głowach, że zaczynamy od 0:1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@Kamiloza91 Bayern-Live musi się skończyć finałem. Dwie turbo ofensywne drużyny, bez zbędnego klepania. To może być jeden z lepszych finałów.
3
@DonMatteo901 Oby się ponownie wydupcył, tą passę trzeba kontynuować panie Guardiola xD
0
@Colon W Barcelonie większość piłek było grane do niego, więc z pewnością to dla niego nowość, bo nie jest głównym napędowym w PSG i "taktyka" nie kreci się wokół niego. W Paryżu piłkarze jeszcze widzą Mbappe i Neymara. W PSG przydałby się były trener z którym pracował Leo.
0
@zodiak_10 Jak tak dalej będzie, to niedługo zapomni jak wygląda forma ;d
16
Szpakowski co się podniecił strzałem Modrica. Myślałem, że trafił xD
7
Ancelotti wrzucił chyba drugi bieg w żuciu gumy xD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@ArterkHD Ja zagrałem Betis o1.5 + Messi gol :)
3
@Emhyr a tak naprawdę skończy się nietrafionym karnym. Znając szczęście Leo w PSG.
0
@Dankhog @Esteban_ U mnie nawet SMS przyszedł o freebetcie. Może to dlatego, że nie korzystałem dawno z Etoto. Sorki chłopaki.
0
Freebet 10 Ziko do wykorzystania dzisiaj na Etoto w aplikacji, jeżeli ktoś posiada.
4
Zaraz mnie szlag trafi od tej reklamy T-Mobile (przetrzyj ekran). Co odświeżenie strony to się pokazuje.
1
Wygrana Live + poniżej 3.5 gola po kursie 2.80.
Co tu może pójść nie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Kwasiak98 Już bez przesady. Real też bez Casemiro i Kroosa.
1
@Foro Elche tylko 12 bramek straconych w 12 meczach u siebie. Mogą być ciężary.
2
O kurła, dopiero teraz to zauważyłem. Elche 12 meczów u siebie i tylko 12 straconych bramek.
0
@Shadow23FCB Na to już stanowczo za późno ;D
0
Pytanie do osób posiadający Canal+ Sport w TV. Chciałbym załatawić dla ojca na urodziny do oglądania Ekstraklasy. Nigdy wcześniej nie bawiłem się w te Canal+, Polsaty itd., więc nie wiem jak to wygląda. Tv (LG) nie posiada aplikacji Canal+, więc domyślam się, że potrzebuje jakiegoś specyficznego dekodera?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@Viajero "Jeże działają w ten sposób, że czołg próbuje go odepchnąć, a jeż toczy się pod czołgiem, aby uniósł czołg nad ziemią, w ten sposób wyłączając go, dopóki załoga nie będzie w stanie prawidłowo zniszczyć jeża"
1
@DaPidejpi Nie, coraz bardziej mam wywalone, ale dzięki temu poszukuje innych sportów do oglądania. Kilka lat temu zauroczylem się NHL i to dzięki potężnemu Valverde, któremu udało się zabić we mnie jakiekolwiek emocje z oglądania Barcy :)
1
@PatrychoO Ja tak przez pół życia nakładem, bo pomagało w szybszym zaśnięciu. Teraz to z jakiegoś powodu bardziej przeszkadza niż pomaga ;d
2
@Esteban_ W rewanżu to nawet nie będą musieli z własnej połowy wychodzić.
1
@fcbarcafan19 Sporo teraz tego wychodzi na wiosne. Dying Light 2, Horizon Forbidden West, Elden Ring, Shadow Warrior 3, Sifu. Wszystko zależy od tego kto co lubi. Jeżeli grałeś w GT6 to 7'ka też powinna ci się spodobać, po recenzjach wygląda na to, że ulepszają sprawdzoną formułe z poprzednich części.
1
@fcbarcafan19 Na promocji się kupi. Teraz są ciekawsze gry do ogrania :p
0
@prokofiew A jakie ty chcesz jeszcze dać im sankcje? Bo już możliwości powoli się wyczerpują..
6
@Batys Nie, żebym źle życzył Ukrainie, ale im dłużej będą się bronić, tym coraz większe działa będzie wypuszczał Putin. On już nie ma po co się zawracać.
1
@william_wallace Czyli próbowałeś zgrywać szeryfa. Nie tędy droga.