4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Ghotti Przecież to też jest jakieś fejk konto xD Jeszcze ten link do discorda w profilu ;D
0
Nie sądziłem, że coś takiego przeczytam w tym sezonie ;D
7
@Emhyr Namierzyć? Po co? xD
Proszę bardzo, namierzono go wczoraj
1
@MesQueUnClub_87 Aha włącza się, nie doczytałem. Tutaj masz kilka rozwiązań, sprawdź sobie. https://www.samsung.com/pl/support/tv-audio-video/how-to-troubleshoot-the-samsung-tv-that-keeps-turning-on-by-itself/
1
@MesQueUnClub_87 Pewnie masz ustawione automatyczne wyłączanie TV po którejś godzinie. U mnie TV wyłącza się po 2h, żeby nie był włączony przez całą noc.
1
Potężny Luuk De Jong zaczyna mnie przerażać.
2
Ojoj, nagle gwizdy na stadionie ucichły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Medium Dożywocie to za mało.
2
@barcelonaLM A mogli użyć skajpaja.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@IronSanHybrid Bądźmy szczerzy, Putin nie przyjmie porażki do siebie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@marcinK0000 Żeby ten Putin nie wziął tej beki za bardzo do siebie, bo sfrustrowany może wyciągnąć większe działa..
0
@Emhyr Ty myślisz, że Putin nie spodziewał się tych sankcji? Był na nie przygotowany. Zapewne będzie miał na to odpowiedź..
5
@michal26 Otóż to. Putin leci do odcięcia, on już nie ma po co się zawracać. Szybciej by sobie sprzedał kulkę w łeb aniżeli przyjął porażkę.
2
@Emhyr Sporo się mówi, że to po prostu CIA
2
@BombowiecKrawczyk Wiadomo, że jak sektor masz zajęty i się bronisz. To możesz szybko się tam zrespić.
2
@Emhyr Negocjacje ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@Objectivo @clyde No i gitówa. Wersję na PS4 zawsze to łatwiej będzie później sprzedać ;D
0
Hej ma ktoś wersje Elden Ring na PS4 i ogrywa na ps5? Jest darmowy upgrade do wersji ps5?
@clyde
2
Coś w tym jest, że każdy trener ma swojego pupilka, Rakitic u Valverde, de Jong u Koemana, a teraz wygląda jakby to Ferran miał grać wszystko od deski do deski nie zależnie od formy :D
1
Oby nie zapomnieli, że jest jeszcze druga połowa, bo z tym to różnie bywa..
1
Ja pierdziele, ale ta Fortuna zlagowana.. Poszło dwa razy na gol Torresa xD
7
Zapraszali i zaprosili. Post sprzed 2 dni ;d
1
@JimMorrisonFCB Tutaj ładnie pan @Peszko07 napisał o co może się rozchodzić Putinowi :) https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11391189#comment-11391190
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Blanco16 Putin już dzisiaj groził, że jak ktoś się wtrąci to momentalnie tego pożałuje. Więc boją się cokolwiek zrobić, jedynie sankcjami straszą ;D
6
Chłop był ewidentnie czymś zajęty.
https://x.com/WBC241/status/1496618438046982144
1
Jest i on.
https://x.com/WBC241/status/1496722627003486211
3
O proszę.
https://x.com/WBC241/status/1496718884736585733