4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@DaPidejpi Czas reakcji. Top...
1
@CatalanDream Putin już pogroził paluszkiem co się stanie, jeżeli ktoś się wtrąci.
7
@Encore Teraz czas na drzemkę u Bidena. Świat poczeka..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@BulaKG To jest klasyczek ;D
1
@KochamInieste Haller był po kursie 2.20. Było grać solo bet :/
1
@deyna2018 Tak, jest tryb kampanii.
2
@Danny Gaucho Chciałem wyrazić swoje najszczersze przeprosiny za zaistniałą sytuacje. Zostałem bezczelnie zbaitowany przez stronę zwaną transfermakt.
I'm deeply sorry
0
Dzięki za info byczku. Będą grane żółte kartki u buka xD
0
@Ronnie1992 Jaki fejk? Wszystko legit, sam byłem zaskoczony ;D
https://ibb.co/8snh89r
0
@Antimadridista~ Ale to dalej Ronaldo. Jak ma strzelić to z karnego ;D
0
Wiedzieliście, że Ronaldo strzelił 25 bramek przeciwko Atletico w 35 meczach. Z czego 20 z nich było z karnego.
Rzut karny w dzisiejszym meczu jest po kursie 2.80, jeżeli ktoś jest zainteresowany.
7
Pojawiła się recenzja Elden Ring na CD-Action. 10/10
https://cdaction.pl/recenzje/recenzja-elden-ring-to-nie-jest-dark-souls-iv-to-cos-znacznie-wiecej
Na tą chwilę ocena na Metacriticu z 28 recenzji to 98
@clyde @macio_944
0
@ArterkHD ja mam Btts+ 2.5 gola. I solo bet na bramke Ronaldo po kursie 2.90, karniaczek wpadnie. Portugalczyk jest tragiczny, ale w LM swoje robi. 6 goli w 5 meczach.
2
@Kgorecki2500 Single jest dla ciepłych kluch.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ter Stegen. xDD
0
@PawkoFCB Ja to wyhaczyłem btts po 2.20 ;D
2
Widzę, że piękny Eric w składzie, więc można powiedzieć, że startujemy od wyniku 1:0
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Emhyr Niech wraca do swoich pralek ten Reverter, bo jeszcze trochę to Zygmunt Chajzer z Vanishem by reklamował Barcelonę xD
6
@Azacca Oj wybacz, już wystawiam mu 10 za dobre chęci.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Camp Nou dzisiaj po wylewie.. Już nie wiedzą na co gwizdać..