0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale spanko..

0

0

Oby bez Ferrana dzisiaj na 9..

0

@tristan87 xDD
EDIt. Usuneli tweeta xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale ten Robert to dobry chłopak, nie przeszkadzał bramkarzowi.

2

@IronSanHybrid Mieli też coś ukłuć z Realem. Przegrali dwa razy do zera :P

2

Serio Bayern dzisiaj puszczany na TVP? W sumie czego ja się spodziewałem..

0

@Litman albo dostanie czerwo ;D

4

O kurła. Widzę, że Vidal w pierwszym składzie przeciwko Live xD Aż zagrałem skromne 5 ziko na żółtą kartkę (Kurs 3.50). Ten wariat wjedzie dzisiaj komuś z buta ;D

1

@szela1899 Spróbuj misji pobocznych. Dla mnie osobiście wydawały się ciekawsze niż główny wątek.

Edit. Ale znam twój ból, miałem to samo z Wiedźminem 3 podchodziłem do gry chyba ze 4 razy i nie potrafiłem tego ukończyć, jakbym grałem na siłe mówiąc sobie, że gra jest fajna, a nie była.. Giga nudy. Do dzisiaj nie jestem w stanie sprecyzować co mi się w grze nie podobało. Może to ten słowiański klimat..

0

@Michu94 Ara ara

0

@Dior 3-4 i wstaje około 9-10:00

1

@Sau_Ron Strzeli, a Messi asystuje ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

0

Podsumowanie ich śmiesznych DLC aka Simsy..


1

@Mario96w Ja wjechałem solo bety na Mbbape gol (2.20), Messi asysta (3.20) i Casemiro o2.5 faule (2.15). To City jest sussy na wyjazdach w LM. Odnoszę wrażenie, że mogą się męczyć okrutnie..

3

Messi z asystą w dzisiejszym meczu po kursie 3.20. Brzmi jak darmowe sianko :myśląca_minka:

1

@pt9 W takim razie musisz być zapalonym kibicem Atletico. Będe się modlił za Ciebie, kolego :/

4

@pt9 Ale bzdury. Zasada goli na wyjeździe to najgorsze gówno jakie mogło spotkać futbol.

1

@cules100pro Świt Żywych Trupów/Powrót Żywych Trupów. Stare dobre klasyczki :D

0

@Messibestplayerintheworld To niezła odkleja ;D Eric to niestety drugi Lenglet. Każde jego wejście na boisko to zagrożenie dla naszej bramki

17

O kurła. Po postawie to widzę, że Ego wydupcyło w kosmos. Potężny Luuk < 3


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@aldewir Pep sam chciał sianko na transfery, więc wiedział do kogo się zgłosić, żeby pozbyć się niepotrzebnych śmieci

0

Alba wrzutka nie na pałe, coś nowego. Coś mu przeskoczyło ;D

0

@taris Już potwierdzone czy będą grali bez piłki?

2

@MrPGG Bardzo ciekawe. Co później? Fabregas na 9? A może Mascherano, jeszcze do 40'ki mu troche brakuje (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Ojciec5tkidzieci Nie oglądałem żadnej z tych nowych części i raczej nie obejrzę. Jak zobaczyłem tego dinozaura skaczącego po budynkach to od razu co przyszło mi do głowy to seria filmów Rekinado xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?