4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@wlodek54 Jest gitówa.
PS A jeśli chodzi o motyw to tylko ciemny. Nie wiem jak można używać jasnych trybów, kuje w oczy jak diabli :p
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Właśnie startuje Hejt Park z Michniewiczem jak ktoś nie ma co robić :P
2
@Sulimo Z tego co pamiętam to lubisz Władcę Pierścieni to sobie obczaj parodie "Władca pierścionka" (2004), jeżeli nie widziałeś. Taka głupota, że szok xD
0
@DCHX Z tego co kojarzę to sam Xavi nalega, żeby pozwolić mu grać.
6
@PatrychoO A to jest jakiś balonik? ;D
0
@szkutnik91 Szpiega podsyłają, żeby obczaić naszą szkółkę z bliska.
0
Wiadomo czy Leo dziś zagra w pucharze?
3
@FC1899Barca Odnoszę wrażenie, że on od początku powinien się tam znaleźć. Mamona będzie, po francusku będzie mógł sobie gadać i gitara.
2
Czy tylko ja mam taki dziwny nawyk chodzenia do sklepu 10 minut przed zamknięciem? Kasjerki muszą mnie nienawidzić..
1
@Bunk420 Tak było, nie kłamie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Kondziubarca Spokojnie, będzie miał czym otrzeć łzy :)
0
@jeyx77x W tym sezonie wygląda tragicznie. O celności jego strzałów to już chodzą legendy, idealnie wpasuje się w Barcelonie jeśli chodzi o wykańczanie akcji ;D Natomiast jeśli mówimy o kreacji gry i tworzenie okazji dla kolegów to u niego czegoś takiego nie istnieje. Chyba, że mówimy o wrzutkach na pałe, które i tak nie trafiają do celu :p Oby Xavi miał na niego jakiś pomysł, bo jak na razie wygląda to na transfer na gwałt po tym jak dowiedzieli się, że Dembele w Barcelonie już nie zagra.
1
@JonSnow Ok. :)
77
@sintesox Znam osobiście kilka ludzi, którzy piją i na dłuższą metę, to bardziej szkodzi niż trawka.
0
@macio_944 "niezła grafika", Macieju co ty mówisz?
https://ibb.co/02hMCxs
0
Ronaldo znowu będzie mógł mieć najwyższy rating ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Alex66 Wiem i to za bardzo. Na czymś będą musieli zarabiać.
Tsubasa fatality strzał za jedyne 9.99$ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@BartqRKO Gra ma być free to play, więc równie dobrze może to być totalna kupa. Czas pokaże.
1
@Sau_Ron Wiadomo, że nowa marka nie przeskoczy takiego giganta jak FIFA.
Każda nowa konkurencja dla Fify jest potrzebny. PES już o własne nogi się potyka, a jakby została sama FIFA na rynku to byłaby jedna wielka stagnacja. Wtedy to EA siedziało by z palcem w dupie i zmieniała tylko numerki przy FIFA.
9
Dla zainteresowanych, dzisiaj o 21 pierwszej pojawi się pierwszy gameplay nowego rywala Fify i PESA.
UFL
0
@Croocers Przydam nam się tyle co nic. Ta jego siła i tak zostanie przygaszona przez hiszpańskich sędziów, którzy przy każdym kontakcie będą widzieć jego faul xD
4
@Sau_Ron Czy stronka fajnie śmiga to dopiero zobaczymy w trakcie meczu xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@PodkarpackiKibic Ja zmieniałem. Z początku jak przesiadłem się na soczewki to tylko je nosiłem przez 2 lata. Teraz na zmianę noszę soczewki i okulary. Pierwszy raz jak nałożysz soczewki to będziesz miał taki efekt wow, ale wyraźnie :D Ogólnie polecam.
1
@kuba1794 "Morata z miejsca wpasuje się w zespół" Żebyś się jeszcze nie zdziwił.
4
@MesQueUnClub96 Czyli typ zawodnika, którego Barca z miłą chęcią by przytuliła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Strach się bać, jakby znowu grube pieniądze były wywalone na chłopa, który spędzi większość czasu na L4.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
19
@Batys Tak samo jak ja. Widziałem ten bardzo śmieszny żart tylko tysiąc razy.
6
@bartas97 Mocarela to te kulki gluptasku. To ser. Ta woda to zalewa haha, ale każdemu się zdarza pomyłka. Z fartem mordeczko.