1

@wlodek54 Jest gitówa.
PS A jeśli chodzi o motyw to tylko ciemny. Nie wiem jak można używać jasnych trybów, kuje w oczy jak diabli :p

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Właśnie startuje Hejt Park z Michniewiczem jak ktoś nie ma co robić :P


2

@Sulimo Z tego co pamiętam to lubisz Władcę Pierścieni to sobie obczaj parodie "Władca pierścionka" (2004), jeżeli nie widziałeś. Taka głupota, że szok xD

0

@DCHX Z tego co kojarzę to sam Xavi nalega, żeby pozwolić mu grać.

6

@PatrychoO A to jest jakiś balonik? ;D

0

@szkutnik91 Szpiega podsyłają, żeby obczaić naszą szkółkę z bliska.

0

Wiadomo czy Leo dziś zagra w pucharze?

3

@FC1899Barca Odnoszę wrażenie, że on od początku powinien się tam znaleźć. Mamona będzie, po francusku będzie mógł sobie gadać i gitara.

2

Czy tylko ja mam taki dziwny nawyk chodzenia do sklepu 10 minut przed zamknięciem? Kasjerki muszą mnie nienawidzić..

1

@Bunk420 Tak było, nie kłamie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Kondziubarca Spokojnie, będzie miał czym otrzeć łzy :)

0

@jeyx77x W tym sezonie wygląda tragicznie. O celności jego strzałów to już chodzą legendy, idealnie wpasuje się w Barcelonie jeśli chodzi o wykańczanie akcji ;D Natomiast jeśli mówimy o kreacji gry i tworzenie okazji dla kolegów to u niego czegoś takiego nie istnieje. Chyba, że mówimy o wrzutkach na pałe, które i tak nie trafiają do celu :p Oby Xavi miał na niego jakiś pomysł, bo jak na razie wygląda to na transfer na gwałt po tym jak dowiedzieli się, że Dembele w Barcelonie już nie zagra.

1

@JonSnow Ok. :)

77

@sintesox Znam osobiście kilka ludzi, którzy piją i na dłuższą metę, to bardziej szkodzi niż trawka.

0

@macio_944 "niezła grafika", Macieju co ty mówisz?
https://ibb.co/02hMCxs

0

Ronaldo znowu będzie mógł mieć najwyższy rating ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Alex66 Wiem i to za bardzo. Na czymś będą musieli zarabiać.
Tsubasa fatality strzał za jedyne 9.99$ ( ͡° ͜ʖ ͡°)


0

@BartqRKO Gra ma być free to play, więc równie dobrze może to być totalna kupa. Czas pokaże.

1

@Sau_Ron Wiadomo, że nowa marka nie przeskoczy takiego giganta jak FIFA.
Każda nowa konkurencja dla Fify jest potrzebny. PES już o własne nogi się potyka, a jakby została sama FIFA na rynku to byłaby jedna wielka stagnacja. Wtedy to EA siedziało by z palcem w dupie i zmieniała tylko numerki przy FIFA.

9

Dla zainteresowanych, dzisiaj o 21 pierwszej pojawi się pierwszy gameplay nowego rywala Fify i PESA.
UFL


0

@Croocers Przydam nam się tyle co nic. Ta jego siła i tak zostanie przygaszona przez hiszpańskich sędziów, którzy przy każdym kontakcie będą widzieć jego faul xD

4

@Sau_Ron Czy stronka fajnie śmiga to dopiero zobaczymy w trakcie meczu xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@PodkarpackiKibic Ja zmieniałem. Z początku jak przesiadłem się na soczewki to tylko je nosiłem przez 2 lata. Teraz na zmianę noszę soczewki i okulary. Pierwszy raz jak nałożysz soczewki to będziesz miał taki efekt wow, ale wyraźnie :D Ogólnie polecam.

1

@kuba1794 "Morata z miejsca wpasuje się w zespół" Żebyś się jeszcze nie zdziwił.

4

@MesQueUnClub96 Czyli typ zawodnika, którego Barca z miłą chęcią by przytuliła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Strach się bać, jakby znowu grube pieniądze były wywalone na chłopa, który spędzi większość czasu na L4.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

19

@Batys Tak samo jak ja. Widziałem ten bardzo śmieszny żart tylko tysiąc razy.

6

@bartas97 Mocarela to te kulki gluptasku. To ser. Ta woda to zalewa haha, ale każdemu się zdarza pomyłka. Z fartem mordeczko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?