2

@marcin62 Prawda jest taka, że nieważne co i w jakim stanie wyda Rockstar to i tak się sprzeda.

PS Już niedługo wychodzi trzeci remaster GTA V na nowe konsole ( ͡° ͜ʖ ͡°) W Take-Two to jednak dobrze wiedzą jak zarobić i się nie narobić

1

@Gaz Jeżeli kupisz przez Olx to tak. Powinieneś wyłapać w cenie 80-100 zł

1

@Pawel13sz Co nie. Niezły fake. Każdy wie, że to chodziło o Aguero ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Pewex Jakie płaszeczenie się.. Widzę, że niezła odkleja.

1

@Pewex Ból dupki widzę potężny. Ciesz się, że nie musiałeś grać w gry te 20 lat temu, bo z Menu byś nie wyszedł przez brak Polskiej wersji językowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS Aż dziw bierze, że Polacy przez tyle lat nie wywieźli Nintendo na taczkach

18

Chillera utopia


11

@FC1899Barca Co? Tu chodzi o to, że chłop chciał puścić pawia, dzięki czemu zwolnił sobie miejsce. Pandemia nie ma nic do tego xD Aktualnie jest taka głupia moda na YT i Tiktotku


3

@kuz Ja nie czekałem nawet na jego przyjście do Barcy, więc wyjebongo tak czy siak xD

12

@jakub1906 Ale o co się rozchodzi? Chciał po prostu usiąść obok Auby, co było widać w trakcie meczu ;D

1

Messi coś dzisiaj strzeli COPIUM

0

Barca chyba zamieniła się osobowościami z Atletico. Ale dymy xDD

0

Dobrze, że Gaviego chociaż ściągnął xD

0

Alves jaka odkleja...

0

Alba zaraz drugą kartkę wyłapie..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Przy takim wyniku, aż prosi się żeby wpuścić Aube i ich dobić

0

Felix wygląda jak brat bliźniak Puiga xD

0

@Kleps0n Pomyliłem De Jongow xD

0

@DaPidejpi Adama i Alves razem na prawej. Jak to będzie symulator wrzutek xD

5

@FC1899Barca Przecież sama odsłoniła tą kołdre xD

0

@Suzu Chopie, aż Fortuna padła. Od godziny nie wstaje xD

3

@LionelM95 Tak, ogladają. Zajrzyj na twitter Pashy to wiele osób zza granicy pyta gdzie mozna obejrzeć.

1

@Tollusiek Płacz? Właśnie na odwrót.

25

@macio_944 GTA Online 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Hubsao Mało, bo kluczy na konsole nie sprzedają. Chcesz taniej, to kupujesz używaną grę, chociażby przez Olx.

0

@marcin62 Gra w Polsce ma premierę o 1:00. Masz przecież mapke na steamie

1

@PatrychoO Ciągle powstrzymuje się od zakupu. Czuję w kościach, że to jedna z tych gier, których bym i tak nie ukończył, szybciej dopadło by mnie znużenie..

0

Gra World War 3 aka Battlefield od polskiego studia jest za friko do 7 lutego, jeżeli ktoś chce przetestować.
https://lowcygier.pl/darmowe/darmowy-weekend-z-world-war-3-na-pc-graj-za-darmo-od-3-do-7-lutego/

0

@Mixtape Mamy już ćwierćfinał Pucharu Króla, więc Real odpada teraz albo w następnym meczu. Dobra passa musi być kontynuowana w Pucharze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?