4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@marcin62 Prawda jest taka, że nieważne co i w jakim stanie wyda Rockstar to i tak się sprzeda.
PS Już niedługo wychodzi trzeci remaster GTA V na nowe konsole ( ͡° ͜ʖ ͡°) W Take-Two to jednak dobrze wiedzą jak zarobić i się nie narobić
1
@Gaz Jeżeli kupisz przez Olx to tak. Powinieneś wyłapać w cenie 80-100 zł
1
@Pawel13sz Co nie. Niezły fake. Każdy wie, że to chodziło o Aguero ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Pewex Jakie płaszeczenie się.. Widzę, że niezła odkleja.
1
@Pewex Ból dupki widzę potężny. Ciesz się, że nie musiałeś grać w gry te 20 lat temu, bo z Menu byś nie wyszedł przez brak Polskiej wersji językowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS Aż dziw bierze, że Polacy przez tyle lat nie wywieźli Nintendo na taczkach
18
Chillera utopia
11
@FC1899Barca Co? Tu chodzi o to, że chłop chciał puścić pawia, dzięki czemu zwolnił sobie miejsce. Pandemia nie ma nic do tego xD Aktualnie jest taka głupia moda na YT i Tiktotku
3
@kuz Ja nie czekałem nawet na jego przyjście do Barcy, więc wyjebongo tak czy siak xD
12
@jakub1906 Ale o co się rozchodzi? Chciał po prostu usiąść obok Auby, co było widać w trakcie meczu ;D
1
Messi coś dzisiaj strzeli COPIUM
0
Barca chyba zamieniła się osobowościami z Atletico. Ale dymy xDD
0
Dobrze, że Gaviego chociaż ściągnął xD
0
Alves jaka odkleja...
0
Alba zaraz drugą kartkę wyłapie..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Przy takim wyniku, aż prosi się żeby wpuścić Aube i ich dobić
0
Felix wygląda jak brat bliźniak Puiga xD
0
@Kleps0n Pomyliłem De Jongow xD
0
@DaPidejpi Adama i Alves razem na prawej. Jak to będzie symulator wrzutek xD
5
@FC1899Barca Przecież sama odsłoniła tą kołdre xD
0
@Suzu Chopie, aż Fortuna padła. Od godziny nie wstaje xD
3
@LionelM95 Tak, ogladają. Zajrzyj na twitter Pashy to wiele osób zza granicy pyta gdzie mozna obejrzeć.
1
@Tollusiek Płacz? Właśnie na odwrót.
25
@macio_944 GTA Online 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Hubsao Mało, bo kluczy na konsole nie sprzedają. Chcesz taniej, to kupujesz używaną grę, chociażby przez Olx.
0
@marcin62 Gra w Polsce ma premierę o 1:00. Masz przecież mapke na steamie
1
@PatrychoO Ciągle powstrzymuje się od zakupu. Czuję w kościach, że to jedna z tych gier, których bym i tak nie ukończył, szybciej dopadło by mnie znużenie..
0
Gra World War 3 aka Battlefield od polskiego studia jest za friko do 7 lutego, jeżeli ktoś chce przetestować.
https://lowcygier.pl/darmowe/darmowy-weekend-z-world-war-3-na-pc-graj-za-darmo-od-3-do-7-lutego/
0
@Mixtape Mamy już ćwierćfinał Pucharu Króla, więc Real odpada teraz albo w następnym meczu. Dobra passa musi być kontynuowana w Pucharze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika