4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@PatrychoO A ja jakoś w ogóle nie odczuwam brak Messiego w piłce. Odszedł sobie, teraz to wygląda jakby siedział w ogóle gdzieś na emeryturze, ciężko wyłapać mecz, żeby móc go zobaczyć. Bramek też nie widać. Jakby człowiek wyparował.
1
@MesQueUnClub96 Nie umiem :) Używam translatora, żeby mi czytał.
3
@Sulimo Wczoraj miałem ochotę na sushi i akurat w sklepie zobaczyłem fajny zestaw za 14 Ziko z datą ważności do jutro. Wziąłem bez zastanowienia :)
PS Jeszcze żyje :)
0
@barcelonaLM Dopóki będą wrzucać wszystkich piłkarzy do jednej puli obrońcy, napastnicy itd. to o kant dupy można rozbić te nagrody dla najlepszego piłkarza. Czy to ZP czy ta gala de best, to powinno być rozdzielone na 4 formacje, najlepszy zawodnik z danej formacji dostaje ZP i elo. Ale dobrze wiadomo, że tego nie zrobią, bo w tych galach liczy się medialność, a rozdzielenie tego na 4 zabiło by tą ich całą prestiżowość (tutaj wklej emotke Klauna)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@taris Zacznijmy od tego, że przeciwko nam nie trzeba mieć meczu życia. Nasza obrona sama rozdaje prezenty
0
@Rust_Cohle Za co dostajecie te kody? Bo widzę, że sporo osób je posiada.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@Roobo Też jestem tego samego zdania. To może tylko zachęcić kolejnego wariata żeby rzuci czymś w piłkarza. Mecz zostanie oddany walkowerem i tym samym ocali swój klub przed przegraną..
5
Wybuch wulkanu na wyspie Hunga Ha'apai.
https://x.com/KoneserUnii/status/1482291602630578179
1
@Emhyr Nie. Gotówką to chyba nie płaciłem z 5 lat ;D
0
Hochland 2 mecze bez bramki. Ewidentnie próbuje zbić swoją wartość, żeby Barca mogła go kupić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@DonAndrzejos Oby Lapciowi nie skończyło się te Copium do końca jego kadencji ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FC1899Barca Zmień profil do obserwowania kolego, bo widzę, że wrzucasz już któryś raz te bzdety od tego chłopa. "Pod panelami również nic nie urośnie z powodu odcięcia słońca" xD Niech chłop zrobi research zanim coś napiszę.
1
@paweldunajecfcb Tak, na głowę :)
1
Luuk De Jong > jakiś tam Dipej z Holandii
0
Xavi to chyba myślał, że Real dostanie wylewu jak zobaczy, że gramy ich taktyką na wrzutki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Hej, oddaliśmy już celny strzał. Szukajcie pozytywów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@ShawnC Spokojnie Winicjusza i tak nie dogoni, więc i kartki nie dostanie :D
0
Fajny zakład na Etoto - Co najmniej 2 gole, 10 rzutów rożnych i 3 żółte kartki po kursie 2.70, jeżeli ktoś jest zainteresowany.
0
Czy tylko dla mnie śmierdzi dzisiaj jakąś strzelaniną typu 2-2 w dzisiejszym meczu? (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
1
Luuk Skywalker pokaże dzisiaj wyższość nad Dipajem ᕦ(ò_óˇ)ᕤ
1
@Kurkmen Jak dla laika + nie masz kompa do grania. Bierz Xboxa, gamepass jest między innymi dla takich osób stworzony.
Choć PlayStation też ma dostać swojego gamepassa w okolicach wiosny, więc to już rzut monetą. Przejrzyj, które gry cię bardziej interesują i sam wybierz.
1
@Momals11 1. Bo niska temperatura u Arabów w tym okresie
2. Aż dwa mecze, bo aż cztery drużyny
3. Kasa.
3
@puyol_presidend5 Spróbuj usunać konto przez aplikacje wyskoczy ci powiadomienie, że jak zostaniesz do dostaniesz 3 dni premium za friko :) 100% skuteczne.
0
@paweldunajecfcb Nie :)
1
@Rewolucja123 Chlopowi już po pierwszym meczu z Bayernem siadła psycha i odechciało mu się wszystkiego. A ty wspominasz coś o słabszym meczu po kontuzji :D
0
Używa ktoś Windowsa 11? System jest w miare sprawny? Nie wywala błędami na lewo i prawo? Zastanawiam się nad przesiadką, bo i tak muszę zrobić formata obecnego systemu.