4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@LeoMesjasz Duże miasto. Nienawidzę tego spokoju na wsi, jakby czas się zatrzymał i mozolnie wlekł się do przodu.. To by mnie zabiło od środka + deprecha gwarantowana w moim przypadku ;d
3
@LeoMesjasz Perła, a najlepiej to chmielowa :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore Ta, samobój.
0
panie @Xavi zmiany..
1
@Korsain Ja, fajna dobranocka. Nie wiem czy dotrwam do końca. Pozdrawiam cieplutko z rodzinką
0
Piękne te nasze kontry...
1
Lewandowski wstąpił w Luka Skywalkera :o
1
@messi564 Również hokej. To była moja odskocznia od nudnej Barcy Valverde i tak już zostało. Oglądam po dziś dzień ;D
0
Czy Messi aby czasem nie miał jakiejś fajnej statystyki jak wychodził na mecz z ławki?
3
Elche znowu narobiło w gacie 2-2 xD
0
@Cvzx Ja nie lubię to co widzę. Miałem nadzieję, że będzie wchodził na końcówki by ratować w razie niepowodzeń Barcy i dodać troche motywacji drużynie, a nie grać całe mecze..
1
@Ronmes Dlatego za długo tutaj nie zostaną jeżeli uzupełnią braki w składzie.
3
@Zbyszard Nazario. Musi wypełnić swoje zadanie, zdobyć hat-tricka dla Barcelony. Nie ma co przekładać.
0
@GeneralXavi Lubie, gdy nie wiem gdzie idę :) A najbardziej to lubie zgubić się w obcym mieście.
0
@LeoMesjasz Gdzie ty w Juve widzisz GOATA? Morata? Już totalna odkleja widzę.
2
@LeoMesjasz O, nie wiedziałem, że Bayern jutro gra. Dzięki za przypomnienie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Oby potężny Brajtlajt pojawił się dzisiaj na boisku.
2
@Compadre Tylko dzisiaj.
1
@puyol_presidend5 Jakoś dziwnie drogi. Mojej mamie kupowałem w tamtym roku na urodziny za 1600 zł. Dokładnie ten sam model. Ceny tak poszły w góre czy o co chodzi?
0
@MESSIah16 A co ma do tego Fifa skoro głosowali trenerzy, piłkarze i dziennikarze? Do nich pretensje ;D
0
@AllBundy Oby nie. Odszedł nieskazitelny, w najwyższej formie. Niech taki pozostanie zapamiętany.
0
@taris Bo odejdzie za friko? A jak teraz się nie zgodzi to będzie można go sprzedać jeszcze w tym okienku
1
@Emhyr Carbonara, a na śniadanko polecam Szakszuke, jeżeli nigdy nie jadłeś. Prosta i szybka do zrobienia.
1
@Kgorecki2500 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Hubsao i tak naprawdę to by wystarczyło mu, żeby osiągnąć coś wiecej. Wybrał chyba najgorszy klub z możliwych do kontynuowania swojej kariery. Sam zastanawiałem się na UJ nam piłkarz dla którego gra pozycyjna jest czymś obca ;D W takim Liverpoolu czy PSG pokazałby się z lepszej strony.
2
@Comfortable_ No co? Jesteśmy na 6 miejscu z dziurawym bramkarzem i ślepymi napastnikami. Jeżeli myślisz, że Leo by coś zmienił to jesteś w błędzie. Sytuacja wyglądałaby podobnie. Dziadzio Leo już nawet z kontrą nie daje rady wyjść, bo nie nadąża :P