0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@LeoMesjasz Duże miasto. Nienawidzę tego spokoju na wsi, jakby czas się zatrzymał i mozolnie wlekł się do przodu.. To by mnie zabiło od środka + deprecha gwarantowana w moim przypadku ;d

3

@LeoMesjasz Perła, a najlepiej to chmielowa :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Encore Ta, samobój.

0

panie @Xavi zmiany..

1

@Korsain Ja, fajna dobranocka. Nie wiem czy dotrwam do końca. Pozdrawiam cieplutko z rodzinką

0

Piękne te nasze kontry...

1

Lewandowski wstąpił w Luka Skywalkera :o

1

@messi564 Również hokej. To była moja odskocznia od nudnej Barcy Valverde i tak już zostało. Oglądam po dziś dzień ;D

0

Czy Messi aby czasem nie miał jakiejś fajnej statystyki jak wychodził na mecz z ławki?

3

Elche znowu narobiło w gacie 2-2 xD

0

@Cvzx Ja nie lubię to co widzę. Miałem nadzieję, że będzie wchodził na końcówki by ratować w razie niepowodzeń Barcy i dodać troche motywacji drużynie, a nie grać całe mecze..

1

@Ronmes Dlatego za długo tutaj nie zostaną jeżeli uzupełnią braki w składzie.

3

@Zbyszard Nazario. Musi wypełnić swoje zadanie, zdobyć hat-tricka dla Barcelony. Nie ma co przekładać.

0

@GeneralXavi Lubie, gdy nie wiem gdzie idę :) A najbardziej to lubie zgubić się w obcym mieście.

0

@LeoMesjasz Gdzie ty w Juve widzisz GOATA? Morata? Już totalna odkleja widzę.

2

@LeoMesjasz O, nie wiedziałem, że Bayern jutro gra. Dzięki za przypomnienie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Oby potężny Brajtlajt pojawił się dzisiaj na boisku.

2

@Compadre Tylko dzisiaj.

1

@puyol_presidend5 Jakoś dziwnie drogi. Mojej mamie kupowałem w tamtym roku na urodziny za 1600 zł. Dokładnie ten sam model. Ceny tak poszły w góre czy o co chodzi?

0

@MESSIah16 A co ma do tego Fifa skoro głosowali trenerzy, piłkarze i dziennikarze? Do nich pretensje ;D

0

@AllBundy Oby nie. Odszedł nieskazitelny, w najwyższej formie. Niech taki pozostanie zapamiętany.

0

@taris Bo odejdzie za friko? A jak teraz się nie zgodzi to będzie można go sprzedać jeszcze w tym okienku

1

@Emhyr Carbonara, a na śniadanko polecam Szakszuke, jeżeli nigdy nie jadłeś. Prosta i szybka do zrobienia.

1

@Kgorecki2500 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Hubsao i tak naprawdę to by wystarczyło mu, żeby osiągnąć coś wiecej. Wybrał chyba najgorszy klub z możliwych do kontynuowania swojej kariery. Sam zastanawiałem się na UJ nam piłkarz dla którego gra pozycyjna jest czymś obca ;D W takim Liverpoolu czy PSG pokazałby się z lepszej strony.

2

@Comfortable_ No co? Jesteśmy na 6 miejscu z dziurawym bramkarzem i ślepymi napastnikami. Jeżeli myślisz, że Leo by coś zmienił to jesteś w błędzie. Sytuacja wyglądałaby podobnie. Dziadzio Leo już nawet z kontrą nie daje rady wyjść, bo nie nadąża :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?