4

Stawiając BTTS obawiałem się o Augsburg, a nie o Bayern..
Edit. Nieważne, siadło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@DaPidejpi Bez jaj z tymi patchami. Te gry nie wyszły we wczesnym dostępie tylko jako pełne produkcję i tak też są ocenianie. Nikt nie będzie czekał z ocenianiem gry, aż połatają. Wypuszczają półprodukt to i sami sobie są winni :p

22

@Criss18Barca Filmy też są wyreżyserowane, a oglądasz. Podobnie WWE. To ma być przedstawianie, show. Freak fighty możesz również zobaczyć pod żabką i nikt nie nazywa tego sportem ;D

3

@PatrychoO Sęk w tym, że w ogóle nie przypomina tamtego smaku. Zmienili pewnie recepturę.. Ale widzę, że przez neta można dalej kupić starą wersję, więc muszę spróbować i upewnić się w swoim przekonaniu

2

@PatrychoO https://s.mamotoja.pl/media/cache/source/media/product/201111/986_01_6942.jpg To była najlepsza Cola. Jeszcze pamiętam jak kupowało się w automacie zimniutką :)

2

@Kgorecki2500 Czekaj, czy ty ogrywałeś niezremasterowaną wersję?

9

Standardowo 40 fauli w meczu wyrobione. Na co komu bramki :)

0

@ArterkHD Brazylia dziś bierze

0

@BombowiecKrawczyk W Football Managerze to i Luuk de jong jest u mnie kocurem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@Comfortable_ To nie broda. Twarz ma uwaloną w czekoladzie.

3

@Comfortable_ Przecież to pan Robert tam stoi. Najwyższy czas udać się do okulisty ( ‾ʖ̫‾)

0

Orlen paczka to jakiś syf, jeśli chodzi o czas dostawy, albo to ja mam takiego pecha. Trzeci raz byłem zmuszony do wysłania paczki przez to i trzeci raz wysyłka do odbiorcy zajęła im ponad tydzień..

1

@Kurkmen Sousa postanowił dać mu odpocząć xD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@l0Messini Cash-out

1

@macio_944 Ja to czaje się od kilku lat, żeby pojechać do Wioski Świętego Mikołaja do Rovaniemi. Może znowu poczuje ducha świąt i ujrzę prawdziwą zimę :(

2

@Janas11224 W kolejce czeka już Remaster GTA IV ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Pogba Kurła.. Nie zobaczyłem, że Ter Stegen w bramce.. Ciekawe jaki był kurs na bramkę Armenii

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@fart Soundtrack z Interstellara to ja czasem sobie puszczam przed spaniem ;D

0

@l0Messini Chodzą legendy, że GTA 3 potrafi rozgrzać 3080 do czerwoności ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@patrykzmc2000 O, kolejny piłkarz, który lubi łapać kontuzje i to właśnie Barcelona jest nim zainteresowana. Oh shit here we go again ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@tomek8756 Pisząc do dziewczyn na tinderze musisz być na swój sposób oryginalny. Nie możesz pisać Hej Aniu, co tam u ciebie słychać czy jak ci mija wieczór, bo one dostają setki takich wiadomości. Zadaj jakieś niekonwencjonalne pytanie. Może być totalnie głupie, ale żeby zwróciła na to uwagę.

PS Nie przejmuj się blokami i zgłoszeniami, bo to norma ;D

1

@Comfortable_ To oglądamy inny mecz ;D Kij z tej walki w środku pola, jeżeli Urugwaj ciągle atakuje.

0

Suarez unlucky xDDD

1

@michal13988 U mnie jest okej, na górze w prawym rogu mozesz zmienić jakość.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Lionel_Messi10 Admin śpi.

1

@SkN


https://x.com/Messimaniacas_/status/1459284999262425094

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?