Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gaucho Lewy też fajnie obrońców zabrał ze sobą
0
@Kitek1640 Wrzucisz linka ?
1
@Bolton Dobra pozwalam Ci, a będzie to z korzyścią dla Polski i świata Słowian ?
0
@Kubsoleon Też tak uważam, aczkolwiek nadal będę uważał że ostro przeszarżowaliśmy tą końcówkę
7
Ferran Torres po raz kolejny potwierdza, że jest idealny jako zmiennik a nie gracz na pierwszy skład
Paradoksalnie jego najlepszy sezon jest praktycznie taki sam jak najgorszy Lewego (Z tym, że Lewy był na L4 długo ) XD
3
@Bolton I kto nimi będzie sterować? Lewackie UK i Francja? Czy znów pozwolić Niemcom rządzić co wiadomo jak się kończy
1
@Kapitan hawk Też tak uważam
Myślę, że tam siądzie takie potężne 1-0 po tradycyjnej lepszej grze rywali Realu niestety dla Realu
0
@DonAndresFCB Gdybyśmy potrafili się zamurować na ostatnie minuty zamiast szarżować gralibyśmy w finale z PSG, a tam.... Mogłoby być już różnie patrząc na PSG w tamtym sezonie XD
1
@Kgorecki2500 A mógł sobie spokojnie jeździć autobusem XD
1
@Kapitan hawk Vini w tym sezonie chcę dać z siebie 110% ale mu się jedno zero odjęło XD
5
Kurde patrzę teraz na Espanyol a oni są na 5 miejscu :O
Kompletnie ich nie śledzę i się mocno zdziwiłem
AA no i najważniejsze... Zepsuliśmy im serię spotkań bez porażki XD
1
@TaughtMule Na spokojnie dajmy mu czas, pogadamy za 5 lat chociażby. Mega się zapowiada ale na spokojnie ;)
1
@FcPortoFan1999 Sobie gdybałem po czasie XD
Mam duże nadzieję na te baraże i dobrą grę na mundialu bo grupa na nim wcale nie jest zła
0
@JanuszKorwinMikke Dzieciak grający kiedyś w La Masii go ostatnio fajnie wyjaśnił i się sprawdza XD
2
53 bramki zdobyte na 19 spotkań!!!
Średnia gola na mecz 2,78 :O
Sezon temu było lepiej ale to nie ważne
Reszta stawki w tyle
Najważniejsze by jeszcze z obroną się uporać i jazda
ktoś wie który to z kolei mecz ze zdobytą bramką w Lidze ?
Niestety z Chelsea zepsuliśmy sobie serię ogólną
3
*Nie oglądałem meczu
Ale fajnie zacząć rok z wygraną zwłaszcza z tymi.... NO XD
Mega fajnie, że Lewy coś w końcu ustrzelił
No i najważniejsze, że 3pkt powędrowało do tej lepszej części Barcelony
Jutro oby MC straciło pkt z Chelsea i Arsenal powoli wjeżdżać będzie na drogę szybkiego ruchu po majstra
0
Jak Barca zagrała w tym meczu ? Bo niestety nie zdążyłem
1
@FcPortoFan1999 Sorry, że z opóźnieniem XD
Ale jak by się tak zastanowić to ten mecz z Finlandią będący po czasie meczem na zwolnienie łysego, nieco zadecydował o losach grupy eliminacyjnej a szkoda, bo za Urbana nasza gra podskoczyła poziomem i taki jeden malutki potworek (Mecz z Finlandią) zepsuł nam układ w grupie
0
@FcPortoFan1999 Też prawda ;)
Wiedząc mniej więcej od kulis jak to wygląda to trochę mam rezerwę
Ale wierzę w nich choć będzie trudno
1
@FcPortoFan1999 W Śląsku się odnowiły problemy strukturalne na tyle, że nie jadą na obóz wcześniej zaplanowany i nie będa mieli właściciela oraz na horyzoncie są ewentualne transfery trójki ich kluczowych graczy. Bardziej wierzę w awans Polaków
4
Kibicowsko na 2026 sobie życzę aby
Barca wygrała Ligę i LM
Milan wygrał Ligę włoską
Arsenal ligę angielską
oraz awansu na MŚ naszych Orłów
No i w odmętach skrytych marzeń aby Śląsk Wrocław ogarnął łeb i wrócił do Ekstraklapy, ale to tam trudniejsze będzie niż zdobycie mistrzów kraju przez wyżej wymienioną trójkę XD
1
@LeszekFCB Miałem wśród znajomych taką sytuację. Byli po ślubie, skończyło się w Sądzie
2
@DragonxNF Wstyd się przyznać ale tylko dwie.... Mam już nawet półkę skompletowaną i parę tytułów i podwyższamy statystyki bo człowiekowi czasami słów brakuję podczas wysławiania się
0
@GeraltzKatalonii Krycha to powinien do naszej Ekstraklasy zawitać wśród rodaków by pograł w Radomiaku i by o wiele szybciej swoje wymarzone 1000 goli ustrzelił a jak by się mu poszczęściło to by jeszcze jakieś europejskie rozgrywki ogarnął
W Warszawie by mieszkał i do Radomia by dojeżdżał
po sezonie już by był Legendą
Ja bym to rozważył na jego miejscu XD
1
@majkiii Odnośnie jego to jest dla mnie fenomen XD
Koleś ogra każdą pozycję i po paru meczach staję się na niej niejako "ostoją"
Eryk jest dla mnie już od ponad sezonu w topie i śmiać mi się chcę jak go niedawno chcieli wypychać z klubu tak samo Fermina XD
1
Rok się kończy to czas na podsumowania. Kto według was poczynił największy progres wśród młodych piłkarzy Barcy (Z wyłączeniem Yamala)
Według mnie Gerard Martin XD
1
@FcPortoFan1999 Co to za mecz?
0
@Szakalaka12369 Czyli chłop który się marnuję w Juve które jest o klase niżej niż my ma w nagrodę za potencjał przybyć do Barcy bo wystrzeli ?
Mi kolego chodzi o to by nie zajmować sobie głowy piłkarzami poniżej naszego poziomu gry.
To jest Barca!
0
@RoberDzik A tak w ogóle ostatnio Arsenal z nimi grał w PL, tak się terminarz ułożył że tak szybko rewanż biorą ?
1
Na cholerę na tej stronie są tworzone artykuły o np. Vlahoviciu..... Koleś już na starcie tutaj nie pasuję i jest słaby, na cholerę zajmować się takimi fejkami. Jesteśmy biedni jak mysz kościelna i nikogo nie sprowadzimy konkretnego. A kandydatury zawodników którzy już na starcie są niżej poziomem są bez sensu i po co o nich cokolwiek pisać