1

@Gaucho Lewy też fajnie obrońców zabrał ze sobą

0

@Kitek1640 Wrzucisz linka ?

1

@Bolton Dobra pozwalam Ci, a będzie to z korzyścią dla Polski i świata Słowian ?

0

@Kubsoleon Też tak uważam, aczkolwiek nadal będę uważał że ostro przeszarżowaliśmy tą końcówkę

7

Ferran Torres po raz kolejny potwierdza, że jest idealny jako zmiennik a nie gracz na pierwszy skład
Paradoksalnie jego najlepszy sezon jest praktycznie taki sam jak najgorszy Lewego (Z tym, że Lewy był na L4 długo ) XD

3

@Bolton I kto nimi będzie sterować? Lewackie UK i Francja? Czy znów pozwolić Niemcom rządzić co wiadomo jak się kończy

1

@Kapitan hawk Też tak uważam
Myślę, że tam siądzie takie potężne 1-0 po tradycyjnej lepszej grze rywali Realu niestety dla Realu

0

@DonAndresFCB Gdybyśmy potrafili się zamurować na ostatnie minuty zamiast szarżować gralibyśmy w finale z PSG, a tam.... Mogłoby być już różnie patrząc na PSG w tamtym sezonie XD

1

@Kgorecki2500 A mógł sobie spokojnie jeździć autobusem XD

1

@Kapitan hawk Vini w tym sezonie chcę dać z siebie 110% ale mu się jedno zero odjęło XD

5

Kurde patrzę teraz na Espanyol a oni są na 5 miejscu :O
Kompletnie ich nie śledzę i się mocno zdziwiłem

AA no i najważniejsze... Zepsuliśmy im serię spotkań bez porażki XD

1

@TaughtMule Na spokojnie dajmy mu czas, pogadamy za 5 lat chociażby. Mega się zapowiada ale na spokojnie ;)

1

@FcPortoFan1999 Sobie gdybałem po czasie XD
Mam duże nadzieję na te baraże i dobrą grę na mundialu bo grupa na nim wcale nie jest zła

0

@JanuszKorwinMikke Dzieciak grający kiedyś w La Masii go ostatnio fajnie wyjaśnił i się sprawdza XD

2

53 bramki zdobyte na 19 spotkań!!!
Średnia gola na mecz 2,78 :O
Sezon temu było lepiej ale to nie ważne
Reszta stawki w tyle
Najważniejsze by jeszcze z obroną się uporać i jazda

ktoś wie który to z kolei mecz ze zdobytą bramką w Lidze ?
Niestety z Chelsea zepsuliśmy sobie serię ogólną

3

*Nie oglądałem meczu
Ale fajnie zacząć rok z wygraną zwłaszcza z tymi.... NO XD
Mega fajnie, że Lewy coś w końcu ustrzelił
No i najważniejsze, że 3pkt powędrowało do tej lepszej części Barcelony

Jutro oby MC straciło pkt z Chelsea i Arsenal powoli wjeżdżać będzie na drogę szybkiego ruchu po majstra

0

Jak Barca zagrała w tym meczu ? Bo niestety nie zdążyłem

1

@FcPortoFan1999 Sorry, że z opóźnieniem XD
Ale jak by się tak zastanowić to ten mecz z Finlandią będący po czasie meczem na zwolnienie łysego, nieco zadecydował o losach grupy eliminacyjnej a szkoda, bo za Urbana nasza gra podskoczyła poziomem i taki jeden malutki potworek (Mecz z Finlandią) zepsuł nam układ w grupie

0

@FcPortoFan1999 Też prawda ;)
Wiedząc mniej więcej od kulis jak to wygląda to trochę mam rezerwę
Ale wierzę w nich choć będzie trudno

1

@FcPortoFan1999 W Śląsku się odnowiły problemy strukturalne na tyle, że nie jadą na obóz wcześniej zaplanowany i nie będa mieli właściciela oraz na horyzoncie są ewentualne transfery trójki ich kluczowych graczy. Bardziej wierzę w awans Polaków

4

Kibicowsko na 2026 sobie życzę aby
Barca wygrała Ligę i LM
Milan wygrał Ligę włoską
Arsenal ligę angielską
oraz awansu na MŚ naszych Orłów

No i w odmętach skrytych marzeń aby Śląsk Wrocław ogarnął łeb i wrócił do Ekstraklapy, ale to tam trudniejsze będzie niż zdobycie mistrzów kraju przez wyżej wymienioną trójkę XD

1

@LeszekFCB Miałem wśród znajomych taką sytuację. Byli po ślubie, skończyło się w Sądzie

2

@DragonxNF Wstyd się przyznać ale tylko dwie.... Mam już nawet półkę skompletowaną i parę tytułów i podwyższamy statystyki bo człowiekowi czasami słów brakuję podczas wysławiania się

0

@GeraltzKatalonii Krycha to powinien do naszej Ekstraklasy zawitać wśród rodaków by pograł w Radomiaku i by o wiele szybciej swoje wymarzone 1000 goli ustrzelił a jak by się mu poszczęściło to by jeszcze jakieś europejskie rozgrywki ogarnął
W Warszawie by mieszkał i do Radomia by dojeżdżał
po sezonie już by był Legendą
Ja bym to rozważył na jego miejscu XD

1

@majkiii Odnośnie jego to jest dla mnie fenomen XD
Koleś ogra każdą pozycję i po paru meczach staję się na niej niejako "ostoją"
Eryk jest dla mnie już od ponad sezonu w topie i śmiać mi się chcę jak go niedawno chcieli wypychać z klubu tak samo Fermina XD

1

Rok się kończy to czas na podsumowania. Kto według was poczynił największy progres wśród młodych piłkarzy Barcy (Z wyłączeniem Yamala)
Według mnie Gerard Martin XD

1

@FcPortoFan1999 Co to za mecz?

0

@Szakalaka12369 Czyli chłop który się marnuję w Juve które jest o klase niżej niż my ma w nagrodę za potencjał przybyć do Barcy bo wystrzeli ?
Mi kolego chodzi o to by nie zajmować sobie głowy piłkarzami poniżej naszego poziomu gry.
To jest Barca!

0

@RoberDzik A tak w ogóle ostatnio Arsenal z nimi grał w PL, tak się terminarz ułożył że tak szybko rewanż biorą ?

1

Na cholerę na tej stronie są tworzone artykuły o np. Vlahoviciu..... Koleś już na starcie tutaj nie pasuję i jest słaby, na cholerę zajmować się takimi fejkami. Jesteśmy biedni jak mysz kościelna i nikogo nie sprowadzimy konkretnego. A kandydatury zawodników którzy już na starcie są niżej poziomem są bez sensu i po co o nich cokolwiek pisać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?