Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Tak patrząc na nasz terminarz to do końca roku same ciężkie lub nieprzyjemne mecze mamy
0
@Encore Ponoć śmierć Joty na niego wpłynęła mocno :/
1
Rayo- Real 0-0
czyli Real > Lech
Równowaga świata została zachowana XD
0
Jest szansa na -3 dzisiaj
0
@FcPortoFan1999 Mogą przed wszystkim zacząć lepiej grać i zatrudnić wreszcie dobrego trenera i dać mu porządne warunki do pracy
0
Zna się ktoś z was na aparatach analogowych ? Potrzebuje porady bo chcę go na prezent kupić
0
@FcPortoFan1999 I bardzo dobrze, niech się tam porządnie ogarną w tej stolicy bo szkodzą sobie i polskiej lidze taką grą ;)
0
Patrząc na grę Legii przypomina mi się mem z "L" z nauki jazdy XD
0
@mrboom Chodzi mi o to, że już któraś kolejka z rzędu gdzie rywale tracą punkty a Śląsk tego nie wykorzystuje i gra jeszcze gorzej
6
Lech już w tej minucie prowadził 1-0 z Rayo
Lech > Real
1
Śląsk Wrocław chyba nie chcę awansować do Elity XD
Rywale robią co mogą by im ułatwić awans w tabeli ale Śląsk ewidentnie ma to w dupie
1
Kryzys w Barcelonie oprócz oczywiście kontuzji i słabszej formie zawodników, upatruję również w szczególności w upartości taktycznej naszego sztabu trenerskiego... My jesteśmy już praktycznie rozczytani taktycznie ZWŁASZCZA w obronie... Oprócz pojedynczych indywidualności lub wyraźnego przyspieszenia tempa w ataku badz pressingu nie potrafimy niczym innym zaskoczyć
Piłka nożna to gra błędów lecz u nas od dobrych paru spotkań oprócz błędów widzę jeszcze swojego rodzaju upartość
Musimy naprawdę zmienić swoje ustawienie w obronie bo będą nas dziurawić ile się da xD
Girona
Sevilla
Bruggia
Tam powinni nam więcej bramek władować
4
@Stinger_ z 2-0 przegrali mecz
Top nie top. Gra się do końca
5
No i Lech wygrał tytuł frajera kolejki wśród polskich klubów xDD
Ufff dobrze że mój Śląsk Wrocław nie musi się błaźnić w Europie :P
2
@macio_944 Cristiano Ronaldo to taki portugalski odpowiednik naszego Adasia Miauczyńskiego
Wiecznie Drugi xD
I na dodatek mu się odkleja xD
0
@LeszekFCB Nie twierdzę że masz przestać, po prostu wybitnie marnują swój potencjał i się zastanawiam jakie panują nastroje w obozie kibicowskimi tego klubu czy jest zdrowe wkurzenie czy już kibice mają to gdzieś xD
1
@cchesterr43 Faken... Mój błąd xD
1
@michal26 Wynik idzie w świat i to jest najważniejsze. Oni mają burdel w strukturach i nie umieją od lat zbudować hegemonii w Polsce z takim zapleczem... Trenerów zmieniają co rusz brakuję im wizji stabilizacji wszystkiego
A szkoda
Lech Poznań nie lepszy
2
Mam szczere pytanie do Kibiców Legii bez krzty śmiechu żeby nie było
Jak czujecie się kibicując tak słabo grającej drużynie która się sama ośmiesza i ma niezbyt rozgarniętego prezesa?
Szkoda marnować taki potencjał
2
@BHAFCB Pół żartem pół serio myślę że byliby nam w stanie wcisnąć bramę lub dwie xD
Ostatnio każdy nam strzela haha
0
Brawo Legio za bycie konsekwentna w rozczarowaniu xD
Żałosnie prowadzony klub xD
0
@partymaker Taktyka na Messiego xD
2
Bardziej żałosne od gry obronnej Barcelony w tym sezonie są tylko komentarze z La Rambli sugerujące że już gówno osiągniemy w tym sezonie xD
Brawo wy xD
1
@LeszekFCB Najdziwniejsze w tym zestawieniu jest to że akurat Reprezentacja Polski robi najlepsze wyniki xD Szok
0
Lewego przedłużyć na sezon i wziąć się za kupno obrońcy z topu xD
Alvareza i tak nie kupimy xD
16
Bardzo bym chciał aby Flick zastosował zmianę taktyki w grze obronnej bo to już się sito zrobiło. Zero szczelności co mecz bramka lub dwie straty
1
@Who_you_mam Raz na jakiś czas się zdarza
1
Obrona dramat najgorsza nasza formacja
11
@Aragorn33 Miło się czyta tutaj taki komentarz wśród wysrywow "kibiców" co twierdzą że gówno już w tym sezonie ugramy xD
Pozdrawiam serdecznie
3
Za każdym razem jak Fermin jest tutaj krytykowany to przychodzi następny mecz w którym robi on wiele dobrego XD
Uwielbiam to jak chłop gasi swoich hejterów niemalże co mecz XD