2

Tak patrząc na nasz terminarz to do końca roku same ciężkie lub nieprzyjemne mecze mamy

0

@Encore Ponoć śmierć Joty na niego wpłynęła mocno :/

1

Rayo- Real 0-0
czyli Real > Lech

Równowaga świata została zachowana XD

0

Jest szansa na -3 dzisiaj

0

@FcPortoFan1999 Mogą przed wszystkim zacząć lepiej grać i zatrudnić wreszcie dobrego trenera i dać mu porządne warunki do pracy

0

Zna się ktoś z was na aparatach analogowych ? Potrzebuje porady bo chcę go na prezent kupić

0

@FcPortoFan1999 I bardzo dobrze, niech się tam porządnie ogarną w tej stolicy bo szkodzą sobie i polskiej lidze taką grą ;)

0

Patrząc na grę Legii przypomina mi się mem z "L" z nauki jazdy XD

0

@mrboom Chodzi mi o to, że już któraś kolejka z rzędu gdzie rywale tracą punkty a Śląsk tego nie wykorzystuje i gra jeszcze gorzej

6

Lech już w tej minucie prowadził 1-0 z Rayo
Lech > Real

1

Śląsk Wrocław chyba nie chcę awansować do Elity XD
Rywale robią co mogą by im ułatwić awans w tabeli ale Śląsk ewidentnie ma to w dupie

1

Kryzys w Barcelonie oprócz oczywiście kontuzji i słabszej formie zawodników, upatruję również w szczególności w upartości taktycznej naszego sztabu trenerskiego... My jesteśmy już praktycznie rozczytani taktycznie ZWŁASZCZA w obronie... Oprócz pojedynczych indywidualności lub wyraźnego przyspieszenia tempa w ataku badz pressingu nie potrafimy niczym innym zaskoczyć
Piłka nożna to gra błędów lecz u nas od dobrych paru spotkań oprócz błędów widzę jeszcze swojego rodzaju upartość
Musimy naprawdę zmienić swoje ustawienie w obronie bo będą nas dziurawić ile się da xD

Girona
Sevilla
Bruggia

Tam powinni nam więcej bramek władować

4

@Stinger_ z 2-0 przegrali mecz
Top nie top. Gra się do końca

5

No i Lech wygrał tytuł frajera kolejki wśród polskich klubów xDD
Ufff dobrze że mój Śląsk Wrocław nie musi się błaźnić w Europie :P

2

@macio_944 Cristiano Ronaldo to taki portugalski odpowiednik naszego Adasia Miauczyńskiego
Wiecznie Drugi xD
I na dodatek mu się odkleja xD

0

@LeszekFCB Nie twierdzę że masz przestać, po prostu wybitnie marnują swój potencjał i się zastanawiam jakie panują nastroje w obozie kibicowskimi tego klubu czy jest zdrowe wkurzenie czy już kibice mają to gdzieś xD

1

@cchesterr43 Faken... Mój błąd xD

1

@michal26 Wynik idzie w świat i to jest najważniejsze. Oni mają burdel w strukturach i nie umieją od lat zbudować hegemonii w Polsce z takim zapleczem... Trenerów zmieniają co rusz brakuję im wizji stabilizacji wszystkiego
A szkoda
Lech Poznań nie lepszy

2

Mam szczere pytanie do Kibiców Legii bez krzty śmiechu żeby nie było

Jak czujecie się kibicując tak słabo grającej drużynie która się sama ośmiesza i ma niezbyt rozgarniętego prezesa?
Szkoda marnować taki potencjał

2

@BHAFCB Pół żartem pół serio myślę że byliby nam w stanie wcisnąć bramę lub dwie xD
Ostatnio każdy nam strzela haha

0

Brawo Legio za bycie konsekwentna w rozczarowaniu xD
Żałosnie prowadzony klub xD

0

@partymaker Taktyka na Messiego xD

2

Bardziej żałosne od gry obronnej Barcelony w tym sezonie są tylko komentarze z La Rambli sugerujące że już gówno osiągniemy w tym sezonie xD
Brawo wy xD

1

@LeszekFCB Najdziwniejsze w tym zestawieniu jest to że akurat Reprezentacja Polski robi najlepsze wyniki xD Szok

0

Lewego przedłużyć na sezon i wziąć się za kupno obrońcy z topu xD
Alvareza i tak nie kupimy xD

16

Bardzo bym chciał aby Flick zastosował zmianę taktyki w grze obronnej bo to już się sito zrobiło. Zero szczelności co mecz bramka lub dwie straty

1

@Who_you_mam Raz na jakiś czas się zdarza

1

Obrona dramat najgorsza nasza formacja

11

@Aragorn33 Miło się czyta tutaj taki komentarz wśród wysrywow "kibiców" co twierdzą że gówno już w tym sezonie ugramy xD
Pozdrawiam serdecznie

3

Za każdym razem jak Fermin jest tutaj krytykowany to przychodzi następny mecz w którym robi on wiele dobrego XD
Uwielbiam to jak chłop gasi swoich hejterów niemalże co mecz XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?