0

@draxidox Również popieram ! Sam bym kiedyś przez pajacy zginął bo im się zachciało w zabudowanym lecieć
Ha tfu

1

@blakkudium Czyli Laporta wygrywa wybory to Flick zostanie dalej. Czyli na 100% zostaną obaj :P
Niech tylko klubowy skarbiec się zapełni hajsem i będzie bajka

1

@Criss18Barca Darzę go taką sympatią, że niech mu się wiedzie nawet i w tym obsranym PSG :P
Wspaniały trener i co najważniejsze Człowiek!

9

Jutro nie będę miał czasu i później pewnie też, więc napiszę teraz :P

Droga La Ramblo, życzę Wam dużo zdrowia, uśmiechu oraz szczęśliwych spokojnych świąt w gronie rodziny lub najbliższych wam osób. Dużo wytchnienia i luzu. Smacznych potraw i jak najmniej polityki i innych tego typu bezsensów. W nowym nadchodzącym roku życzę wam tego abyście ruszyli dupę i zaczęli realizować to co sobie od 15 lat obiecujecie :P
Oraz aby następny rok był obfity w same dobrocie i zdrowie i sukcesy ;)
No i pieniędzy też wam życzę byście mogli sobie kupić nową koszulkę Lewego bądź Dżamala
VeB!

1

Z doświadczonych topowych ŚO kogo byście chcieli do naszej kochanej Barcelony ? Chłopa który wejdzie od razu do pierwszego składu podwyższając poziom obrony pasującego do naszego stylu ? Młodym potrzeba kogoś z doświadczeniem by dyrygował

2

@CPuyol Chodzi mi po prostu o to, że tak prestiżowe nagrody trzyma sobie po prostu na wyjebce na szafce i tyle

7

Chłop sobie trzyma nagrody jak zwykłe figurki na byle jakiej szafie w przedpokoju XD
wyjebka totalna XD

2

Oby Raków dalej dobrze grał po tym jak Mareczek odejdzie :/

3

@ZwyklyKibicBarcy04 Egipt gra fajna piłkę a Wyspy Zielonego Przylądka wygrały swoją grupę eliminacyjna więc no zasłużenie tutaj są

0

@FcPortoFan1999 Kyliana lubię i szanuję ale chciałbym aby znów nastrzelał i uja wygrał XD

0

Barca dziś +4 nad Realem
Róbta screany

4

Real złapał zadyszkę
U nas chłopaki powracali po kontuzjach
Oby to dobrze żarło
Flick prowadź xD

0

@zabibarca Bo według Ciebie nas Atletico rozwali?
Niezły kibic z Ciebie xD

3

@FcPortoFan1999 Tam już wszystko płonie
Od zarządu po piłkarzy
Z punktu widzenia kibica ekstraklasy to się cieszę bo to Dziady xD ale z Punktu widzenia gry w Europie to niech się ogarną xD

0

Ale Legia to sa patałachy xD
Współczuję kibicom

4

Ehh człowiek ma ciężki dzień w pracy
Nie może oglądać meczu wraca wkurzony po pracy patrzy a tam 3-0
W dupę jeża...

2

@mordini123 Daj bóg XD

1

@CurryTheGoat30 A 2-3 lata temu pamiętam, że w Europie zespołom z Włoch dobrze szło, a teraz lipa

1

Słowacja jutro wali na rurę Niemców i będziemy mieli niezłe rozstawienie XD

1

Kongo albo Nigeria
Zdecydują karne

0

@Karol145 Dla innych do wyjęcia za 30mln a dla nas za 80 XD

1

@Bernard777 Równie dobrze można sobie ogrywać chłopaków z młodzieżówki i liczyć na to, że na baraże się trafi z formą XD
Bezsens totalny

3

Ale obsrane są te zasady, że taka gówno grająca Szwecja mająca 1pkt w słabej grupie tak czy siak jest rozstawiona w barażach....

9

Halland niemalże w pojedynkę zdemolował klasyfikację strzelców, zero rywalizacji XD

1

Włochy się posypały w 2 minuty XD
Brawo Norwegia

0

Dziadzia Lewy ma tyle samo bramek w lidze grając o połowe mniej od wielbionego tutaj Alvareza :P
VeB

0

@clyde Gra i bryluje, zawsze zazdrościłem Realowi, że go mieli

0

Czy my mamy jakiś zakład bukmacherski z celtą zrobiony, że jest bramka za bramkę ?

5

@blakkudium Ciekawe czy Wojtula jakiegoś browara wyzerował na tym grillu
Pogoda w pyte
Mięcho na grillu pewnie też
Idealna okazja

5

Liverpool 6 zwycięstw i 6 porażek w PL
Nie ma nic pomiędzy XD
Wóz albo przewóz
zarąbistą mają statystykę i podejście do piłki w tym sezonie XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?