Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox Również popieram ! Sam bym kiedyś przez pajacy zginął bo im się zachciało w zabudowanym lecieć
Ha tfu
1
@blakkudium Czyli Laporta wygrywa wybory to Flick zostanie dalej. Czyli na 100% zostaną obaj :P
Niech tylko klubowy skarbiec się zapełni hajsem i będzie bajka
1
@Criss18Barca Darzę go taką sympatią, że niech mu się wiedzie nawet i w tym obsranym PSG :P
Wspaniały trener i co najważniejsze Człowiek!
9
Jutro nie będę miał czasu i później pewnie też, więc napiszę teraz :P
Droga La Ramblo, życzę Wam dużo zdrowia, uśmiechu oraz szczęśliwych spokojnych świąt w gronie rodziny lub najbliższych wam osób. Dużo wytchnienia i luzu. Smacznych potraw i jak najmniej polityki i innych tego typu bezsensów. W nowym nadchodzącym roku życzę wam tego abyście ruszyli dupę i zaczęli realizować to co sobie od 15 lat obiecujecie :P
Oraz aby następny rok był obfity w same dobrocie i zdrowie i sukcesy ;)
No i pieniędzy też wam życzę byście mogli sobie kupić nową koszulkę Lewego bądź Dżamala
VeB!
1
Z doświadczonych topowych ŚO kogo byście chcieli do naszej kochanej Barcelony ? Chłopa który wejdzie od razu do pierwszego składu podwyższając poziom obrony pasującego do naszego stylu ? Młodym potrzeba kogoś z doświadczeniem by dyrygował
2
@CPuyol Chodzi mi po prostu o to, że tak prestiżowe nagrody trzyma sobie po prostu na wyjebce na szafce i tyle
7
Chłop sobie trzyma nagrody jak zwykłe figurki na byle jakiej szafie w przedpokoju XD
wyjebka totalna XD
2
Oby Raków dalej dobrze grał po tym jak Mareczek odejdzie :/
3
@ZwyklyKibicBarcy04 Egipt gra fajna piłkę a Wyspy Zielonego Przylądka wygrały swoją grupę eliminacyjna więc no zasłużenie tutaj są
0
@FcPortoFan1999 Kyliana lubię i szanuję ale chciałbym aby znów nastrzelał i uja wygrał XD
0
Barca dziś +4 nad Realem
Róbta screany
4
Real złapał zadyszkę
U nas chłopaki powracali po kontuzjach
Oby to dobrze żarło
Flick prowadź xD
0
@zabibarca Bo według Ciebie nas Atletico rozwali?
Niezły kibic z Ciebie xD
3
@FcPortoFan1999 Tam już wszystko płonie
Od zarządu po piłkarzy
Z punktu widzenia kibica ekstraklasy to się cieszę bo to Dziady xD ale z Punktu widzenia gry w Europie to niech się ogarną xD
0
Ale Legia to sa patałachy xD
Współczuję kibicom
4
Ehh człowiek ma ciężki dzień w pracy
Nie może oglądać meczu wraca wkurzony po pracy patrzy a tam 3-0
W dupę jeża...
2
@mordini123 Daj bóg XD
1
@CurryTheGoat30 A 2-3 lata temu pamiętam, że w Europie zespołom z Włoch dobrze szło, a teraz lipa
1
Słowacja jutro wali na rurę Niemców i będziemy mieli niezłe rozstawienie XD
1
Kongo albo Nigeria
Zdecydują karne
0
@Karol145 Dla innych do wyjęcia za 30mln a dla nas za 80 XD
1
@Bernard777 Równie dobrze można sobie ogrywać chłopaków z młodzieżówki i liczyć na to, że na baraże się trafi z formą XD
Bezsens totalny
3
Ale obsrane są te zasady, że taka gówno grająca Szwecja mająca 1pkt w słabej grupie tak czy siak jest rozstawiona w barażach....
9
Halland niemalże w pojedynkę zdemolował klasyfikację strzelców, zero rywalizacji XD
1
Włochy się posypały w 2 minuty XD
Brawo Norwegia
0
Dziadzia Lewy ma tyle samo bramek w lidze grając o połowe mniej od wielbionego tutaj Alvareza :P
VeB
0
@clyde Gra i bryluje, zawsze zazdrościłem Realowi, że go mieli
0
Czy my mamy jakiś zakład bukmacherski z celtą zrobiony, że jest bramka za bramkę ?
5
@blakkudium Ciekawe czy Wojtula jakiegoś browara wyzerował na tym grillu
Pogoda w pyte
Mięcho na grillu pewnie też
Idealna okazja
5
Liverpool 6 zwycięstw i 6 porażek w PL
Nie ma nic pomiędzy XD
Wóz albo przewóz
zarąbistą mają statystykę i podejście do piłki w tym sezonie XD