2

@Danny Gaucho widocznie przyciągam do siebie te złe :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Danny Gaucho czytałem komentarze pod tym postem, piszą ze jesteśmy przegrywami i prawiczkami bo mamy konta na la rambli.

@siuuu to może damy sie namówić na ten wspólny taniec z gwiazdami, o który wydzwaniają od rana?

1

@Pedri16Future Z tego co wiem to on był tylko gościnnie w kanale sportowym, kontrakt ma z canal +. A co do jego słów ciężko sie nie zgodzić, ciągłe w naszym klubie są jakieś cyrki i afery. Nie da sie tu spokojnie pracować, wszystko jest skomplikowane.

1

@MesQueUnClub_87 bez kitu, pięknie napisane.

0

@Lukiss kwestia czasu jak będzie reset i wszystko zacznie sie od nowa...

1

jakie to prawdziwe...


4

dziennikarzem może byc każdy, wystarczy pisać dużo farmazonów


0

takie tam fajerwerki w hali


0

@tadzik447 nawet z drabiną by tego nie obronił...

0

@Bobo25 jak mógł tylko spojrzeć i odprowadzić piłkę wzrokiem.

6

reakcja Casillasa bezcenna, szkoda że tam był spalony.


https://x.com/stopthatmessiii/status/1751919780431298789

1

@siuuu po twoim wpisie można zrozumieć to tak ze internet to taki "koń trojański" dzisiejszych czasów, ciężko sie z tym nie zgodzić patrząc na kwestie które opisałeś.

5

@siuuu za moich czasów największą dramą w internecie to było jak wyciekło jakieś pół nagie zdjęcie kobiety, a teraz? weź tu pozwól dzieciakowi korzystać z internetu w dzisiejszych czasach.

2

wycieka filmik na którym Popek masturbuje sie i dotykał pindolem owczarka niemieckiego, reaguje Różal i mówi ze najchętniej by go odstrzelił.

Polski Internet xD

0

@michal26 mam nadzieję że nie haha

20

Morawiecki xD


1

@Nazio_87 Jako trener którego widzimy w meczu to bardzo spokojny, zero emocji praktycznie. Nie wiem jak wygląda sytuacja w szatni ale nie wydaje mi sie ze nagle sie zmienia o 180 stopni.

0

@FcPortoFan1999 nie zdziwiłbym sie gdyby nawet teraz zrobił króla strzelców w lidze.

0

@FcPortoFan1999 haha, brakuje tylko Ronaldo w pakiecie.

1

Santos może szybciutko wylecieć patrząc w jaki sposób zwalniają tam trenerów


3

@Szklaner albo ta kobitka która wydziarała sobie oczy, w jednym oku straciła całkowicie wzrok a w drugim widzi w jakimś małym procencie.

4

@bartas97 boli tylko fakt że większość ludzi robi to na pokaz.

5

@bartas97 a ja wrzuciłem tysiaka, w porównaniu do naszych zarobków, dałem dużo więcej :D

0

czysto teoretycznie, wygrywamy wczorajszy mecz 3:2, Xaviego decyzja byłaby taka sama?

1

3

A my w ostatnich 4 meczach straciliśmy więcej bramek niz San Marino, optymistycznie przed ligą Mistrzów.

0

@MESSIah16 bardzo fajnie to wygląda, robi wrażenie.

0

@Emhyr a kiedy my mieliśmy ostatni raz jakiegoś sprawdzonego trenera z doświadczeniem? najczęściej to sie kończy byłym piłkarzem Barcelony albo trenerem sprawdzonym tylko w lidze Hiszpańskiej, nie liczyłbym na wiele...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?