Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Danny Gaucho widocznie przyciągam do siebie te złe :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Danny Gaucho czytałem komentarze pod tym postem, piszą ze jesteśmy przegrywami i prawiczkami bo mamy konta na la rambli.
@siuuu to może damy sie namówić na ten wspólny taniec z gwiazdami, o który wydzwaniają od rana?
1
@Pedri16Future Z tego co wiem to on był tylko gościnnie w kanale sportowym, kontrakt ma z canal +. A co do jego słów ciężko sie nie zgodzić, ciągłe w naszym klubie są jakieś cyrki i afery. Nie da sie tu spokojnie pracować, wszystko jest skomplikowane.
1
@MesQueUnClub_87 bez kitu, pięknie napisane.
0
@Lukiss kwestia czasu jak będzie reset i wszystko zacznie sie od nowa...
1
jakie to prawdziwe...
4
dziennikarzem może byc każdy, wystarczy pisać dużo farmazonów
0
takie tam fajerwerki w hali
0
@tadzik447 nawet z drabiną by tego nie obronił...
0
@Bobo25 jak mógł tylko spojrzeć i odprowadzić piłkę wzrokiem.
6
reakcja Casillasa bezcenna, szkoda że tam był spalony.
https://x.com/stopthatmessiii/status/1751919780431298789
1
@siuuu po twoim wpisie można zrozumieć to tak ze internet to taki "koń trojański" dzisiejszych czasów, ciężko sie z tym nie zgodzić patrząc na kwestie które opisałeś.
5
@siuuu za moich czasów największą dramą w internecie to było jak wyciekło jakieś pół nagie zdjęcie kobiety, a teraz? weź tu pozwól dzieciakowi korzystać z internetu w dzisiejszych czasach.
2
wycieka filmik na którym Popek masturbuje sie i dotykał pindolem owczarka niemieckiego, reaguje Różal i mówi ze najchętniej by go odstrzelił.
Polski Internet xD
0
@michal26 mam nadzieję że nie haha
20
Morawiecki xD
1
@Nazio_87 Jako trener którego widzimy w meczu to bardzo spokojny, zero emocji praktycznie. Nie wiem jak wygląda sytuacja w szatni ale nie wydaje mi sie ze nagle sie zmienia o 180 stopni.
0
@FcPortoFan1999 nie zdziwiłbym sie gdyby nawet teraz zrobił króla strzelców w lidze.
0
@FcPortoFan1999 haha, brakuje tylko Ronaldo w pakiecie.
1
Santos może szybciutko wylecieć patrząc w jaki sposób zwalniają tam trenerów
3
@Szklaner albo ta kobitka która wydziarała sobie oczy, w jednym oku straciła całkowicie wzrok a w drugim widzi w jakimś małym procencie.
4
@bartas97 boli tylko fakt że większość ludzi robi to na pokaz.
5
@bartas97 a ja wrzuciłem tysiaka, w porównaniu do naszych zarobków, dałem dużo więcej :D
0
czysto teoretycznie, wygrywamy wczorajszy mecz 3:2, Xaviego decyzja byłaby taka sama?
1
co z tego wyrośnie?
https://x.com/nowciv/status/1751344089516175853
3
A my w ostatnich 4 meczach straciliśmy więcej bramek niz San Marino, optymistycznie przed ligą Mistrzów.
0
@MESSIah16 bardzo fajnie to wygląda, robi wrażenie.
0
@Emhyr a kiedy my mieliśmy ostatni raz jakiegoś sprawdzonego trenera z doświadczeniem? najczęściej to sie kończy byłym piłkarzem Barcelony albo trenerem sprawdzonym tylko w lidze Hiszpańskiej, nie liczyłbym na wiele...