Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Beztroskii Była wyzej, nie sprawdziła sie i sędziuje teraz najniższy poziom rozgrywek.
0
@joloskyy Ty tak serio? co ty myślisz że na najwyższym poziomie nie przeklinają? im wyższa stawka tym więcej emocji i brak hamulcy. Idz sobie na mecz ekstraklasy, zobacz sobie jaki tam jest rynsztok na boisku a na trybunach to patologia największa...
1
@joloskyy wiesz dlaczego zachwyceni? bo za jego gadaniem idą czyny, jest jednym z najlepszych sędziów na świecie. A ona? chce być w centrum uwagi żeby to o niej mówili po zakończonym spotkaniu, typowa kobieta która potrzebuje atencji i kamery na sobie.
4
@FcPortoFan1999 Jeszcze zastanawia mnie fakt ze np w piłce ręcznej gra jest duzo bardziej kontaktowała, a nikt tam nie dyskutuje z sędzią. Zawodnicy biorą każdą decyzję na bary i mało kiedy ktoś dyskutuje z sędzią, w piłce nożnej zawsze ktoś ma pretensje i marudzą jak dziewczynki.
26
@FcPortoFan1999 zabieranie przyjemności zawodnikom z gry i chęć bycia w centrum uwagi, najlepszy sędzia to taki o którym za dużo sie nie mówi po zakończonym spotkaniu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
26
po co ona tyle gada? groźna chce być?
0
@Kinginiesta z Kloppem już.
0
@Criss18Barca ze środkowym obrońca jest trochę inaczej, często w tym wieku są w swojej najlepszej formie.
0
"talkSPORT": Odejście Jurgena Klopp oznacza, że Virgil van Dijk, Mohamed Salah i Trent Alexander-Arnold po wygaśnięciu swoich umów opuszczą Liverpool.
22
Klopp z kibicami Barcelony w przyszłości
0
@HighestInTheRoom jednak wiesz są powtórki tamtych spotkań, skróty, a jak ktoś wybiera Pau Torresa zamiast Puyola to nie da sie tego wytłumaczyć.
8
za kilka lat małolaty będą porównywać jakiegoś średniaka do Messiego
2
@Roobo ja rozumiem że odbiór, pressing, zbieranie piłek ale on w większości spotkań po prostu zostawia zawodnika za którego jest odpowiedzialny. Pcha się z każda akcja do przodu a później nie wraca na czas, tak nie powinno być.
3
@tristan87 powinien mu zwrócić uwagę, nie ma drugiego tak pasywnego zawodnika w defensywie jak on, w tym sezonie straciliśmy z 8 bramek przez to ze odpuścił krycie lub wracał za wolno.
2
zaangażowanie De Jonga w defensywie, wywalone jajca.
https://x.com/FCBtimer/status/1750491746637636074
1
@D10SLEO każdy człowiek jest inny, nie ma co wrzucać wszystkich do jednego worka z Fabregasem.
1
@Explode Mainz prowadził przed Borussią, było początkującym trenerem i to trochę inna kwestia...
8
brakuje takich trenerów z zasadami
2
@Culer9002 nie dziwne, ma wypłukane kości od nadmiaru alkoholu :D
5
polecam
0
on już wie że po sezonie go nie ma, pytanie czy pociągnie piłkarzy na dno czy sie zmotywuje na drugą część sezonu.
2
@Pawlusek Messi bez Iniesty i Xaviego nie wygra niczego, az mi sie czasy podstawówki przypomniały. A Real by cokolwiek wygrał bez Ronaldo, Benzemy i np Ramosa? co to jest w ogole za argument.
0
@GeneralXavi Każdy trener ma wady, a ty sugerujesz swoją wypowiedzią że wygrał tryplet na farcie, co ci przeszkadzał Mathieu? przecież świetnie sie odnalazł i był pewnym punktem w Barcelonie.
1
@parpe Potrzebny nam jest właśnie tego typu trener z jajami, potrafił zarządzać zespołem i posadzić gwiazdy na ławce jak były w słabszej formie. Xaviemu brakuje charyzmy i charakteru, jak zespół przegrywa to nie potrafi zareagować, spuszcza głowę w dół i udaje obrażonego na cały świat.
7
@dv7wisnia co ty gadasz? wygląda smacznie, aż głodny sie zrobiłem.
0
@Gaz Najbardziej mnie zastanawia w jaki sposób ten zespół zaliczył tak potężny regres, kilka miesięcy temu graliśmy bardzo dobrą piłkę, wszystko funkcjonowało było widać progres i radość z gry tych chłopaków. Zdobyliśmy dwa tytuły po kilku latach posuchy i cały piłkarski świat pisał że Barcelona sie odrodziła.
6
@Rust_Cohle a Borek już wie kogo będzie trenował Klopp, ile będzie zarabiał i kiedy zacznie pracować.
3
@Bykunn według moich obliczeń jest to spowodowane tym ze opadają jajka które zakrywają dupe i nie ma cyrkulacji powietrza.
0
dlaczego mężczyźni chrapią jak śpią na plecach?