Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston tak. Ale on z 6 startował więc miał łatwiej
0
Stroll i Hulk najwięksi zwycięzcy tych warunków
1
Haas ostro trolluje
1
Wreszcie porządny Aston Martin na czele stawki :D
0
Na tej tarce tył mu zarzuciło?
0
@Eklerek mnie się podoba. Mam dość oglądania RB na czele a drugiego na końcu albo na bandzie
1
Russell nie może dogonić kulawego Maxa. Czemu mnie to nie dziwi? ;)
0
Wygląda to jakby pół amatorów pościągali do F1. Ależ warunki w Australii
0
@FcPortoFan1999 a oni nie mają 0 za 3 ostatnie sezony? To powinni być bardzo nisko
1
Jest bez szans!
1
@Sysia11 da radę!
0
@negreanu smuteczek
0
@Prorokk typie ja poza meczami Barcelony to tv nie włączam. Dawno takich głupot nie czytałem. Serio nie umiesz napisać aboslutnie nic mądrego? XD
Nauczyli Cię jakiś durnych sloganów i jak trafiasz na kogoś mądrego to masz poważny error w mózgu. I pewnie nawet nie widzisz w tym problemu XD
0
@Prorokk nic Cię nie interesuje za to założyli Ci chomonto i tresują. Brawo Ty. A jeszcze idiotyczne teksty innym rzucasz
0
@Prorokk jak nie miałeś pojęcia co się dzieje u sąsiadów to współczuję. Ale nie licz że inni ludzie są równie ułomni
0
@Prorokk aaaa rzeczywiście doskonale usprawnienie ruskich. Takie kapcanskie. Brawo chłopie. Żałosne
11
@Comentateiro real przegrywa z Atletico w LM ale za to AM przegrywa z Barceloną i w LM i w LL. Bierzemy w ciemno ;)
0
@Damiain w każdym sezonie takie akcje się sprawdzają. Problem jest zwykle taki że rywal nie popełnia wielbłądów w pressingu i wyprowadzenie takich akcji jest praktycznie niemożliwe
2
@RosjaninBut ja się zgadzam. Prezesi banków nie mogą zarabiać średniego szczebla krajowej. Pracownicy średniego szczebla minimalnej. A zarząd nie jest od tego żeby ponosić odpowiedzialność za swoje decyzje.
0
@Prorokk akurat ziemia Ukrainy nie jest bogatsza. Ale mniejsza o to.
Czyli jak ruscy uznają że surowce pod twoim domem są ciekawe to mają prawo sobie przyjść, zamordować cię i zabrać sobie?
1
@Prorokk to o co toczy się ta wojna między "takimi samymi ludźmi którzy się niczym nie różnią"?
3
@Jakchcesz myślisz że ktoś kto słucha brauna będzie słuchał logicznych argumentów?
Tak btw jak ktoś wierzy że Ukraina która nie radzi sobie z ruskimi nagle zaatakuje kraje NATO to tylko współczuć wady mózgu takiej osobie
4
@NeroTFP1 a co ma robić ruska agentura? Jedyne co jest dziwne to że gada po polsku a nie po rusku
0
@kamiVeB liga negreira znowu działa XD
5
real - 5 pkt w 5 meczach. Oby nie zgubili tej formy :D
2
@ObiwanKenobi matka. Ojcem jest @Ojciec5tkidzieci
1
Mówiłem że tak będzie. Trump w swoim autokratyzmie wbija klin w solidarność NATO. Narzekanie przy tym że Ukraina dąży do 3 wojny światowej to przejaw skretynienia.
5
@Pawlak1992 ansu faki dużo bardziej pasuje do tej definicji niż neymar
0
@kulek22 za duża konkurencję robisz na rynku
2
Kilka słów które podsumowały tą wypowiedź. Przerażające jest to, że na kogoś takiego ludzie głosują...
https://x.com/DawidKamizela/status/1895580791666852008