Azi

0

@FanBarcYxD a tego profilu nie prowadzi taka mega nieogarnięta dziewczyna?

Azi

22

@DoctorSleep kiedy polityka weszła za mocno. Współczuję koledze

Azi

0

@xVENUMx poszukaj jakiejś małej firmy która się tym zajmuje. Składałem tak dwa domowe pc i wyszło mi taniej niż w morele, xkomie czy komputeoniku

Azi

0

@FcPortoFan1999 ekstraklasa jest lepsza bo możesz jej nie oglądać a mało kto o niej dyskutuje

Azi

2

@FCB_dimiC widać że pisior! ;)

Azi

1

@FcPortoFan1999 bo za bardzo to nie ma o czym dyskutować w sumie. Konta totalnie się skompromitowała i nic dodawać nie trzeba. A to że se ktoś skomentuje to inna kwestią.

Azi

4

To jest ta chwila kiedy cywilizacja upada. Jedna z największych idiotek jedzie po konfie i ma przy tym rację. Polska polityka w pigułce.
A ludzie nadal chodzą na wybory i wierzą politykom.

Azi

1

@DTMisTheBest nadal to audi. Lepiej niż bardzo mały wacek ale nadal tylko audi

Azi

7

Tylko RFEF pasuje ten termin 27 marca. I wszyscy mają sie do dziadów dostosować? Absurd.

Azi

31

Niezależnie od tego czy jeszcze coś w tym sezonie wygramy to bardzo mnie cieszy że ten zespół ma wreszcie mental

Azi

0

Lewemu brakuje do 100 bramek w Barcelonie 6 trafień. Ciekawe czy dobije w tym sezonie. Oby jak najszybciej :)

Azi

0

Skoro Frankie miał "złe samopoczucie" przed meczem to po nim powinno je mieć całe AM XD

Azi

0

@Pitinho to chyba się dowiemy jak będzie protokół sędziego

Azi

4

No i gites. Można rano wstać uśmiechniętym do roboty :)

Azi

0

Dobra bierzemy się za nich na poważnie

Azi

3

No to racism!
Ulubione hasło

Azi

0

@jacobFCB Lewy wychodzi na boisko więc raczej nie

Azi

2

Okazje 2:1. Wynik 0:1
Dzień jak co dzień w Barcelonie :)

Azi

0

@borys27 w ostatnim meczu wygrywaliśmy 4:2 cofnęliśmy się do obrony i zrobiło się 4:4. Dlaczego nie wyciągnąłeś z tego wniosków?

Azi

1

@VamosRakieta dziwne że pierwszy coś ustal. Każdy inny by już był w szpitalu. Twardziel

Azi

1

@Szymemdymek Messi

Azi

0

@SelloutCrowd gościa który łamie się od samego patrzenia na niego chcesz postawić na dwóch albo i 3 stoperów któryż tylko szukają okazji jak uszkodzić rywala? Brzmi jak plan!

Azi

2

@brd42 zazwyczaj jest tak że strata zawodnika oznacza kontrę dla rywala. Odkryłem ameryke kolego XD

Azi

1

Niewykorzystana jak zawsze się mści

Azi

1

@sevs ja idę spać.

Azi

4

@mekston Haas to chyba w F3 powinien jeździć bo odstaje straszliwe

Azi

0

@mekston dokładnie. Ale i tak młodziak pojechał lepiej od niego pomimo tego że skończył niżej i karę zaliczył

Azi

2

Russell nic nie zrobił cały wyścig a kończy na pudle.

Azi

0

W sumie to szacunek dla Piastriego że ogarnął pomimo tego że już go skreślili a nawet 2 pkt zdobył.

Azi

1

@mekston młodzik jest kapitalny. Świetnie dał radę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?