Azi

1

@mekston moim zdaniem zdecydowanie tak. Warto dodać z której pozycji ruszał

Azi

1

@Bykunn ja się zastanawiam czy stan hamulców to wina Lando że je zamęczał w końcówce czy uratował właśnie że cisnął i miał co stracić na koniec

Azi

2

Na ostatnie 5 pozycji 3 zajmują kierowcy RB

Azi

0

Bearman na kierowcę dnia zdecydowanie

Azi

2

Zabawnie to wygląda jak w połowie wyścigu typ na szarym końcu stawki ma najszybsze okrążenie :D

Azi

0

Lawson dziś kończy karierę w RB czy dadzą mu jeszcze jeden wyścig?

Azi

0

Wygląda na to że Alpine ma jeszcze gorszy bolid od Haasa

Azi

0

Stroll jedyne co robi to irytuje innych kierowców

Azi

0

@mekston nie zmienili mu tego skrzydła?

Azi

2

Lando już dwa razy objechał Jerzego :D

Azi

0

Szczur stracił pozycję na tej wymianie opon

Azi

0

@jamesbond6 o widzę że nie tylko ja to zauważyłem. Przez tą "pomyłkę" tekstu nie da się czytać bo on nie ma sensu niestety.

Azi

3

Sorry ale nie da się tego tekstu czytać. Autor nie odróżnia przychodu od zysku. Jak masz zysk to nie możesz mieć straty. Tak samo jak nie możesz jechać do przodu i jechać od tyłu równocześnie

Azi

0

@mekston Umiejętności pewnie na +/- 10 miejsce. Ale bolid na 19/20. Więc licząc średnią 14/15 jest odpowiednią lokatą

Azi

0

@D10SLEO typ po prostu nie zrozumiał o co chodzi. To nie ruch antyszcepionkowy wywodzi się od ruskich. Oni nie generują ideologii tylko podsycają tematy które polaryzują społeczeństwo.

To jest dokładnie to samo co newsy o atakach imigrantów albo przestępstwa Ukraińców. Nie sam temat pochodzi z rosyjskich źródeł bo oni nie tworzą takich historii. Jak się pojawią jakiś incydent to go po prostu promują pisząc teksty typu "uważajcie!!!! Inżynierowie gwałcą/mordują/kradną!!!!".

Na tej samej zasadzie kiedyś u niemcow gadali że Polacy to tylko kradną i są niebezpieczni. I rzecz nie jest w tym że Polacy nie kradli bo faktycznie zdarzeń było dużo. Ale rzecz w tym że celowo wywoływana była nienawiść do jakiejś grupy społecznej albo podziały w społeczeństwie (jak że szczepieniami albo walka PiS/PO).

I głupi ludzie to kupują niestety. A wystarczy chwilę pomyśleć i zastanowić się co autor chce osiągnąć pisząc takie a nie inne posty.

Azi

0

W czasie rozgrzewki ktoś będzie symulował na trybunach zasłabnięcie i mecz przełożą na inny termin ;)

Azi

0

To co? Idziemy do sądu :)

Azi

1

@FCB_dimiC argumenty są takie że na parę dni przed meczem (którego zorganizowanie kosztuje sporo kasy) zmieniają im termin bez konsultacji z klubem. Bo takie ktoś ma widzimisię.

Azi

0

@Kai0 raczej wszyscy się odwołali. Na miejscu Bilbao tez bym się odwoływał. A decyzja pewnie będzie dwa dni przed meczem. Pytanie co zrobią jak pójdziemy do wyższej instancji ;)

Azi

1

@Ja124477yr4 pewnie BarcaOne

Azi

0

@FanBarcYxD powiedzieli jej że biało czerwona to wybrała. Się czepiacie ;)

Azi

6

@ranger3120 @VegetaPolska nie przelogowales się?

Azi

0

@FanBarcYxD a tego profilu nie prowadzi taka mega nieogarnięta dziewczyna?

Azi

22

@DoctorSleep kiedy polityka weszła za mocno. Współczuję koledze

Azi

0

@xVENUMx poszukaj jakiejś małej firmy która się tym zajmuje. Składałem tak dwa domowe pc i wyszło mi taniej niż w morele, xkomie czy komputeoniku

Azi

0

@FcPortoFan1999 ekstraklasa jest lepsza bo możesz jej nie oglądać a mało kto o niej dyskutuje

Azi

2

@FCB_dimiC widać że pisior! ;)

Azi

1

@FcPortoFan1999 bo za bardzo to nie ma o czym dyskutować w sumie. Konta totalnie się skompromitowała i nic dodawać nie trzeba. A to że se ktoś skomentuje to inna kwestią.

Azi

4

To jest ta chwila kiedy cywilizacja upada. Jedna z największych idiotek jedzie po konfie i ma przy tym rację. Polska polityka w pigułce.
A ludzie nadal chodzą na wybory i wierzą politykom.

Azi

1

@DTMisTheBest nadal to audi. Lepiej niż bardzo mały wacek ale nadal tylko audi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?