Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston moim zdaniem zdecydowanie tak. Warto dodać z której pozycji ruszał
1
@Bykunn ja się zastanawiam czy stan hamulców to wina Lando że je zamęczał w końcówce czy uratował właśnie że cisnął i miał co stracić na koniec
2
Na ostatnie 5 pozycji 3 zajmują kierowcy RB
0
Bearman na kierowcę dnia zdecydowanie
2
Zabawnie to wygląda jak w połowie wyścigu typ na szarym końcu stawki ma najszybsze okrążenie :D
0
Lawson dziś kończy karierę w RB czy dadzą mu jeszcze jeden wyścig?
0
Wygląda na to że Alpine ma jeszcze gorszy bolid od Haasa
0
Stroll jedyne co robi to irytuje innych kierowców
0
@mekston nie zmienili mu tego skrzydła?
2
Lando już dwa razy objechał Jerzego :D
0
Szczur stracił pozycję na tej wymianie opon
0
@jamesbond6 o widzę że nie tylko ja to zauważyłem. Przez tą "pomyłkę" tekstu nie da się czytać bo on nie ma sensu niestety.
3
Sorry ale nie da się tego tekstu czytać. Autor nie odróżnia przychodu od zysku. Jak masz zysk to nie możesz mieć straty. Tak samo jak nie możesz jechać do przodu i jechać od tyłu równocześnie
0
@mekston Umiejętności pewnie na +/- 10 miejsce. Ale bolid na 19/20. Więc licząc średnią 14/15 jest odpowiednią lokatą
0
@D10SLEO typ po prostu nie zrozumiał o co chodzi. To nie ruch antyszcepionkowy wywodzi się od ruskich. Oni nie generują ideologii tylko podsycają tematy które polaryzują społeczeństwo.
To jest dokładnie to samo co newsy o atakach imigrantów albo przestępstwa Ukraińców. Nie sam temat pochodzi z rosyjskich źródeł bo oni nie tworzą takich historii. Jak się pojawią jakiś incydent to go po prostu promują pisząc teksty typu "uważajcie!!!! Inżynierowie gwałcą/mordują/kradną!!!!".
Na tej samej zasadzie kiedyś u niemcow gadali że Polacy to tylko kradną i są niebezpieczni. I rzecz nie jest w tym że Polacy nie kradli bo faktycznie zdarzeń było dużo. Ale rzecz w tym że celowo wywoływana była nienawiść do jakiejś grupy społecznej albo podziały w społeczeństwie (jak że szczepieniami albo walka PiS/PO).
I głupi ludzie to kupują niestety. A wystarczy chwilę pomyśleć i zastanowić się co autor chce osiągnąć pisząc takie a nie inne posty.
0
W czasie rozgrzewki ktoś będzie symulował na trybunach zasłabnięcie i mecz przełożą na inny termin ;)
0
To co? Idziemy do sądu :)
1
@FCB_dimiC argumenty są takie że na parę dni przed meczem (którego zorganizowanie kosztuje sporo kasy) zmieniają im termin bez konsultacji z klubem. Bo takie ktoś ma widzimisię.
0
@Kai0 raczej wszyscy się odwołali. Na miejscu Bilbao tez bym się odwoływał. A decyzja pewnie będzie dwa dni przed meczem. Pytanie co zrobią jak pójdziemy do wyższej instancji ;)
1
@Ja124477yr4 pewnie BarcaOne
0
@FanBarcYxD powiedzieli jej że biało czerwona to wybrała. Się czepiacie ;)
6
@ranger3120 @VegetaPolska nie przelogowales się?
0
@FanBarcYxD a tego profilu nie prowadzi taka mega nieogarnięta dziewczyna?
22
@DoctorSleep kiedy polityka weszła za mocno. Współczuję koledze
0
@xVENUMx poszukaj jakiejś małej firmy która się tym zajmuje. Składałem tak dwa domowe pc i wyszło mi taniej niż w morele, xkomie czy komputeoniku
0
@FcPortoFan1999 ekstraklasa jest lepsza bo możesz jej nie oglądać a mało kto o niej dyskutuje
2
@FCB_dimiC widać że pisior! ;)
1
@FcPortoFan1999 bo za bardzo to nie ma o czym dyskutować w sumie. Konta totalnie się skompromitowała i nic dodawać nie trzeba. A to że se ktoś skomentuje to inna kwestią.
4
To jest ta chwila kiedy cywilizacja upada. Jedna z największych idiotek jedzie po konfie i ma przy tym rację. Polska polityka w pigułce.
A ludzie nadal chodzą na wybory i wierzą politykom.
1
@DTMisTheBest nadal to audi. Lepiej niż bardzo mały wacek ale nadal tylko audi