Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@kanver_ przecież my to nie real. Nam nie wolno :D
1
Sezon 24/25 - największe sukcesy:
Barcelona: superpuchar, puchar króla, liga + półfinał LM
Real: fakt Barcelona nie wygrała wszystkiego
25
A stempel na Yamalu? A czerwona kartka? A bronienie strzału ręką? To drobne błędy? XD
Dla uczciwości redaktorskiej dodajmy że Frankie pomógł sobie ręką przy przyjęciu i jestem skłonny uznać ze ta bramka tak samo nie powinna być uznana jak ta na 0:2
0
@betonito MatS i Szczęsny za friko. Jak się nie ma kasy to się lubi co się ma. Ewentualnie poszukaj w juniorach
25
Śmieszny klubik z ogromnym mniemaniem o sobie który nawet z sędziami robiącymi arcywały nie potrafią wygrać :D
4
@BorzyKrzys nie mam Instagrama - bez linku nie znajdę
0
@karolszymek plan jest taki że tracimy dwie bramki a potem wygrywamy 5:2
Stop. Mecz sędziuje Soto Grado więc obstawiam 2:2
0
@karolszymek nie wiem. Pewnie o to że praktycznie wszystkie decyzje są dyktowane pod real
1
@BarcaaVEB a linka nie dało się wrzucić?
0
@karolszymek nie.
2
@narciarz obecnie Araujo. Niestety idiotów nie brakuje
0
Proszę jak madryckie sprzedawczyki nagradzają za wały w klasyku. Muniera sędziuje mecz już kilka dni później. HH siedzi na VARze. Za realizowanie poleceń szefów należy się nagroda!
A tak btw - ciekawe ile czerwonych kartek dostaniemy w meczu z Espanyolem. Stawiam że na bank dostanie kartkę Yamal, Pedri albo Rapha. SG na bank będzie szukał okazji żeby uprzykrzyć nam świętowanie.
12
Chłopak był za słaby na Barcelonę ale to jak go potraktowały śmieci z madrytu to jest strasznie słabe
0
@Mazi że stempel na zawodniku Barcelony to nie faul
0
@VeB 1899 a BVB w rewanżu? Pomijam już że zwalanie winy na dziwne decyzję sędziego VAR na Marciniaka to kretynizm
2
@blakkudium zdegradować real z ligi to nie będzie kogo faworyzować. Obrzydliwy klub. Dno dna.
1
@wojopancer takie jak w tym przed sezonem
3
@KamQiX ja bym się zgodził że tam powinna być odgwizdana ta ręka. Ale nie w meczu gdzie sędzia - za wyjątkiem tej jednej - każda sporna decyzję podejmuje na korzyść realu. I tak sędzia bardzo mocno wypaczył wynik tego spotkania. Ratuje go tylko to że wygrała drużyna kilka klas lepsza.
0
@kamiVeB prawie 30 sekund. Z ta ręka też nie ma 100% z tego co czytałem pewności choć tak należałoby to ocenić moim zdaniem.
Zupełnie inna kwestią jest fakt że przy tylu wałach na korzyść realu czepianie się takiej ręki i bramki która padła 30 sekund później - to jest po prostu śmieszne
1
@parpe zgadzam się - ale to że wał robi sędzia var to nie jest powód aby za to oskarżać Marciniaka. Bez jaj - to jest wręcz głupie...
0
@Romario87 chlopie pomyśl chwilę... Marciniak z boiska odgwizdał nam karnego i brak karnego dla Interu. Jaki byłby sens gwizdania w ten sposób gdyby za chwilę miał się cieszyć z tego że var ma inne zdanie? Trochę rozumu kolego...
76
Wyobraźmy sobie co by się działo gdyby takie WAŁY sędziowie dali pod Barcelonę a mecz skończyłby się 4:3. Byłby skandal, krzyki o ustawionej lidze, negreira itd. A w drugą stronę - elegancko w białych rękawiczkach.
To jak bardzo skorumpowana jest ta liga i jak ciągną real za uszy - to jest żałosne i obrzydliwe.
26
Powiedzcie mi jak można grać w 14, zaliczyć pod siebie 4 wały sędziego w meczu, wygrywać 2:0 na wyjeździe i przegrać? No to się w głowie nie mieści!
Siedzę sobie i o tym myślę i po prostu zaczynam się śmiać jaki beznadziejny jest ten real.
1
@PatrychoO za słaby na Barcelonę i skończony po kilku minutach grania w madrycie. Rudy ma zawsze przerąbane
1
@Nazio_87 że była ręka de Jonga i to wypaczyło wynik XD
0
@Lionel_Messi10 ty pisać polski lepiej rozumie tak
0
@Rhaan taaaa - iść się skarżyć do tych oszustów którzy sami wyznaczają krętaczy na mecz. Ma to sens. Jeszcze nam karę dowalą.
Ta liga jest skrajnie skorumpowana pod real. Bądźmy poważni - do czasu aż się oczyści środowisko sędziowskie to nic się nie zmieni. Dalej będą błędy tylko w jedną stronę
0
@Criss18Barca zero - rodzice dają mu kieszonkowe. Kontrakt zgarnia tatuś ;)
5
@Pedri16Future Świetny sezon. Szkoda że nie możemy dopisać gola z Interem. Tyle zabrakło niestety
0
@MaziFCB wrzuć link. U mnie się takie nie wyświetlają