Azi

5

@krol211 się nie kryli - w zasadzie to po takim ARCYWALE (który real przegrał XD) to i po co? Cały świat widział przekręty jakie robili

Azi

1

@Criss18Barca trzy fajki na raz. Mats nigdy tego nie osiągnie ;)

Azi

7

@TR3YWAY pewnie że tak. Ale i tak więcej dla mnie znaczy odbudowa drużyny i mental jaki mają te dzieciaki niż sam wynik. To pokazuje że jest ogromny potencjał na budowę świetnego zespołu na długie, długie lata

Azi

0

@MaziFCB gdzie się czepili?

Azi

4

ktoś tutaj jest trochę obsrany ;)

Azi

2

@Consigliere wyobraź sobie że jest 4:3 a sędzia nie daje za takie zagranie karnego realowi XD

Azi

0

Yariska w sedanie - drugi albo trzeci raz w życiu taką widzę :D
https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/toyota-yaris-toyota-yaris-ID6HnAvy.html

Azi

3

@krol211 czekaj czekaj. Cały mecz wałkuje pod real i uważasz że przy nurkowaniu ruszyło go sumienie i nagle będzie sędziował uczciwie? Dworujesz sobie z nas ;)

A ludzie narzekają na sędziowanie Marciniaka. Nieśmieszny żart.

Azi

1

@Robert_Kubica zastanawia mnie jak można być tak pozbawionym choć krztyny moralności żeby w meczu oglądanym przez setki milionów osób robić TAKIE wały.

Azi

0

@ranger3120 mówię że jak coś to karny dla realu XD

Azi

0

@Derean nie jego wina że był za cieńki na Barcelonę

Azi

4

Najlepszym zawodnikiem realu był dziś Hernandez Hernandez. Powinno być z 6-2 a tylko dzięki niemu było 4:3. Wynik dużo lepszy. Bohater na jakiego w madrycie nie zasłużyli a podobno kibic Barcelony XD

Azi

6

Czysto! XD

Azi

1

@ViscaelBarca2007 nie powiedział przecież że nie grali w 14 XD

Azi

1

Jeżeli Hernandez Hernandez albo Marinez Munuera odstaną w tym sezonie do prowadzenia jakiekolwiek zawody to to będzie kolejna totalna wtopa ludzi wyznaczających sędziów.

Azi

1

@Gaucho widać że faul i karny dla realu ;)

Azi

0

@Kgorecki2500 kogo to obchodzi? I tak nie będzie żadnego pytania które odnosi się do zadań prezydenta. Marnowanie czasu XD

Azi

0

@BorzyKrzys przecież widzisz ile wałów było pod real? Serio uważasz że to przypadek albo przeoczenie? :D

Azi

24

Azi

0

@norbi77 przecież pajacował. Szczekaczka pracowała ostro XD

Azi

0

@Pedri16Future szkoda tej Legii że przegrali z jakimiś patałachami ale nie można mieć wszystkiego :)

Azi

1

@Derean w ciągu 2 tygodni dwa klasyki z wałami dla realu. Cóż za przypadek...

Azi

8

sreal grający w 14 przegrał mecz XD

Azi

12

Wał 1:


Wał 2:

Wał 3:

Wał 4:
https://x.com/ArchivoVAR/status/1921615374446932063

Azi

0

Campeones campeones ole ole ole !!!

Azi

0

@Pawci023x zero znaczy sędzia? :D

Azi

2

Azi

1

Za to mieliście 3 dodatkowych zawodników, którzy wypaczali wynik. Wytrzyj tyłek dziadek i leć już do tej brazylii

Azi

8

Pan jest zerem Panie sędzio XD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?