Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@krol211 się nie kryli - w zasadzie to po takim ARCYWALE (który real przegrał XD) to i po co? Cały świat widział przekręty jakie robili
1
@Criss18Barca trzy fajki na raz. Mats nigdy tego nie osiągnie ;)
7
@TR3YWAY pewnie że tak. Ale i tak więcej dla mnie znaczy odbudowa drużyny i mental jaki mają te dzieciaki niż sam wynik. To pokazuje że jest ogromny potencjał na budowę świetnego zespołu na długie, długie lata
0
@MaziFCB gdzie się czepili?
4
ktoś tutaj jest trochę obsrany ;)
2
@Consigliere wyobraź sobie że jest 4:3 a sędzia nie daje za takie zagranie karnego realowi XD
0
Yariska w sedanie - drugi albo trzeci raz w życiu taką widzę :D
https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/toyota-yaris-toyota-yaris-ID6HnAvy.html
3
@krol211 czekaj czekaj. Cały mecz wałkuje pod real i uważasz że przy nurkowaniu ruszyło go sumienie i nagle będzie sędziował uczciwie? Dworujesz sobie z nas ;)
A ludzie narzekają na sędziowanie Marciniaka. Nieśmieszny żart.
1
@Robert_Kubica zastanawia mnie jak można być tak pozbawionym choć krztyny moralności żeby w meczu oglądanym przez setki milionów osób robić TAKIE wały.
0
@ranger3120 mówię że jak coś to karny dla realu XD
0
@Derean nie jego wina że był za cieńki na Barcelonę
4
Najlepszym zawodnikiem realu był dziś Hernandez Hernandez. Powinno być z 6-2 a tylko dzięki niemu było 4:3. Wynik dużo lepszy. Bohater na jakiego w madrycie nie zasłużyli a podobno kibic Barcelony XD
6
Czysto! XD
1
@ViscaelBarca2007 nie powiedział przecież że nie grali w 14 XD
1
Jeżeli Hernandez Hernandez albo Marinez Munuera odstaną w tym sezonie do prowadzenia jakiekolwiek zawody to to będzie kolejna totalna wtopa ludzi wyznaczających sędziów.
1
@Gaucho widać że faul i karny dla realu ;)
0
@Kgorecki2500 kogo to obchodzi? I tak nie będzie żadnego pytania które odnosi się do zadań prezydenta. Marnowanie czasu XD
0
@BorzyKrzys przecież widzisz ile wałów było pod real? Serio uważasz że to przypadek albo przeoczenie? :D
5
@adamek20151 @CurryTheGoat30 @JoeBlack @Kitek1640 @Batys
24
@Luciano99 oznaczaj kolegów - nie można tak obgadywać za plecami ;)
@Litman @Lewangoooolsky @Ramon_Villaverde @Baroo66 @Coutinho007 @Pablozeusz @FcBforever221 @Maoao @MCPaRaCa
0
@norbi77 przecież pajacował. Szczekaczka pracowała ostro XD
0
@Pedri16Future szkoda tej Legii że przegrali z jakimiś patałachami ale nie można mieć wszystkiego :)
1
@Derean w ciągu 2 tygodni dwa klasyki z wałami dla realu. Cóż za przypadek...
8
sreal grający w 14 przegrał mecz XD
12
Wał 1:
Wał 2:
Wał 3:
Wał 4:
https://x.com/ArchivoVAR/status/1921615374446932063
0
Campeones campeones ole ole ole !!!
0
@Pawci023x zero znaczy sędzia? :D
2
@norbi77 ;)
1
Za to mieliście 3 dodatkowych zawodników, którzy wypaczali wynik. Wytrzyj tyłek dziadek i leć już do tej brazylii
8
Pan jest zerem Panie sędzio XD