1

@blakkudium ciekawe jaki będzie plan na niego jeśli go podpisza. Zostać nie może narazie bo pozycja jest obsadzona i wraca też Bernal. Pewnie odrazu wypożyczenie. Też mnie mocno interesuje za ile ten transfer

0

@lukkobe mowy nie ma, wtedy wypad na trybuny i nie zagra na MŚ2026. Dosyć bycia frajerami

1

@blakkudium no nie, druga liga to rzeź, tam gry w piłkę jest mało tylko ciągle starcia fizyczne z frustratami. Jak już chcą wypożyczać to do zespołów z dołu tabeli La Ligi albo za granicę

0

@tbas a z jakiej racji mamy go wypożyczyć? Tylko transfer definitywny nawet za free bo nie ma tu już dla niego miejsca a dzięki MŚ2026 mamy na to szansę a za rok będzie za późno i będziemy się z nim bujać do końca umowy

1

No już naprawdę lepszej oferty nie dostanie

2

@blakkudium no nie wiem, gra w tej rzeźni niezbyt sprzyja rozwojowi dlatego nie chciałem naszego awansu tam. Jedynie napastnicy mogą na tym skorzystać

0

@Roobo no tak nie ma, staty dryblingów i ich skuteczności są prowadzone przez sofascore od sezonu 15/16, takie FotMob wprowadziło to jeszcze później

0

@Roobo kolejne głupoty wypisuje, w kolejnych latach w tył nie ma danych to po pierwsze. Kopał się po czole w ekstraklasie xd?

1

@blakkudium Deco i sam Araujo już wątpliwości rozwiali

1

@blakkudium media ciągną temat którego nie ma

0

@masik86 obniży pensje

0

@Roobo ważniejsze są próby czy udane dryblingi?
Masz 10 sezonów wypisane ostatnich, mało?
Prime Suareza masz w tych latach ujęty.
Np. to że nie nie stuka tylko karnych jak tu dużo hejterków pisze albo że robi takie wyniki w wieku 36 lat.
Wiadomo że nie gra już na poziomie sprzed kilku lat ale gdzie był Suarez w jego wieku? Sam się zaorałes właśnie

0

@Roobo mhm







Z gra tyłem do bramki się wygłupiłeś a dwóch przedostatnich nawet nie skomentuje bo xd

0

@ViscaelBarca2007 dokładnie, najtańsza opcja na ,,9" jaką się narazie interesujemy to.... Alvarez za ponad 100mln i nie będzie zaskoczeniem jeśli nie będzie nas stać a nie ma sensu kupować kogoś na siłę mając Ferrana i potencjalnie Rashforda oraz Olmo czy Guille (jeśli wypali przez rok)

6

To co robi Bilbao to tylko chęć zrobienia na umyślnie a nie próba zatrzymania Nico, idąc z nim na przekór nie zachęcą go do zmiany decyzji, nie mogą też zablokować transferu jeśli wpłacimy klauzulę, te skargi mogą niby tylko utrudnić rejestrację ale bądźmy szczerzy, Tebas kilka razy dokładnie sprawdzi czy wszystko się zgadza

15

Transfer Nico i wypożyczenie Rashforda daje nam atak kompletny i daje opcje zapasowa na wypadek gdyby nas nie było stać na następcę Lewego co jest prawdopodobne biorąc pod uwagę ceny ,,9" i wypowiedzi Deco które sugerują takie rozwiązanie

2

@blakkudium oby, niech idzie i gra tym bardziej że dopiero stracił prawie rok przez ACL. Gra w rezerwach to kilka kroków w tył a do pierwszego zespołu się nie przebije odrazu

13

I będzie tylko rosnąć, dużo zawodników może w krótkim czasie mocno zwiększyć wartość a spaść nie ma za bardzo gdzie

3

Komentarz usunięty

1

@blakkudium jak ma normalne wymagania to wypada spróbować

1

@blakkudium Rashford już tam nie zostanie to jak się uprze a wszystko na to zapowiada to się zgodzą byle zniknął z listy płac, tyle że dłużej będzie trzeba poczekać

3

@blakkudium bardzo bogaty ten atak by był. Ale wtedy to już naprawdę obowiązkowo ten Bardghij na wypożyczenie

0

@kuz zależy jaka liga bo różne opodatkowanie ale u nas jakieś 7 netto

3

@APTAPT ale co nie ma znaczenia? Poprawiam kolegę bo pomylił netto z brutto a to ma duże znaczenie

0

@kuz zarabiał 14mln brutto a nie netto, Nico dostanie pewnie coś koło tego + dojdzie amortyzacja transferu więc samo odejście Ansu nie wystarczy. Zobaczymy jakie będą limity bo mało wiemy narazie

0

@Who_you_mam tak i dlatego najpierw dał zaporowa pensje i preferował inne kluby jak Bayern i nagle się odwidziało co nie?
Tak bo Garcii nie trzeba było przekonać xd? Był już dogadany z Newcastle i to nie jest takie proste żeby namówić wychowanka wrogiego klubu do transferu nawet jeśli on sam nic do nas nie ma

0

@Who_you_mam czyli naprawdę tak myślisz xd, dlatego rok temu tu nie chciał przyjść tak? I dlatego zmienił zdanie i obniżył wymagania dopiero po negocjacjach z Deco i Flickiem? Żeby piłkarz tu trafił musisz odpowiednio przeprowadzić negocjacje co najlepiej wyszło przy transferze Garcii

0

@Who_you_mam no to bo tylko idziesz wpłacasz i wynosisz zawodnika tak? To tak nie działa

0

@Who_you_mam wypchnięcie Lengleta, szybko załatwił transfer Garcii, transfer za grosze Bardghija znikąd, finalizuje transfer Nico, coś już załatwia w kwestii brazylijskiej perełki, sprawne przedłużenia kontraktów. W tym okienku póki co odkupuje wszystkie winy wcześniejsze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?