BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Deco prime załączył
1
@blakkudium no wszystko zależy od ceny bo nie jestem jakość optymistycznie nastawiony do drogich transferów z Brazylii
@ViscaelBarca2007 no mnie cena narazie interesuje bo to Brazylia
2
@Kgorecki2500 nie mam pojęcia kto to xd
5
Co chłop robi
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider
0
@Comentateiro nie przesadzam z klasami bo porównujemy Raphinhe który zrobił 56 g/a i poza samymi liczbami dawał mega dużo do Nico który ma problem zrobić double double i jest wsumie lepszy tylko w dryblingu.
Żeby nie było przyjście Nico to bardzo duże wzmocnienie kadry i poszerzenie możliwości taktycznych ale gdzie on w tym momencie do Raphinhi
0
@Comentateiro to tak nie działa że ustawisz zawodnika wyżej i z automatu nabija te stworzone szanse, tym bardziej w tak chorych ilościach. Z tym tworzeniem przestrzeni ruchem to mocno poleciałeś bo Raphinha w tym bije Nico na głowę narazie.
Takie miał zadania, tym bardziej we współpracy z Balde, to nigdy nie był i nie będzie typowy drybler ale nadrabia innymi cechami i jest narazie kilka klas nad Nico. Zobaczymy jak to Flick poukłada bo Nico musi się rozwinąć w pewnych aspektach żeby nie przeszkadzał sobie z Balde
0
@Comentateiro domyślam się że grę 1 na 1, Raphinha notował 1,6 dryblingu na mecz przy ponad 50% skuteczności mimo że miał wogóle inne zadania
0
@Lewy952468xx a co ma jedno do drugiego?
0
@Comentateiro w fazie kreakcji jest nieprzekonujący? Dlatego jest w ścisłej topce stworzonych szans w poprzednim sezonie znacząco przewyższając Nico?
0
@Gaucho to właśnie nie jest śmieszne
2
@Gaucho lepszych xd?
0
@Rifek wiem, ja bym go wypożyczył bo gra w rezerwach to dla niego kilka kroków w tył a do pierwszego zespołu się odrazu nie przebije
10
Dobrze, nie ma sensu go tu trzymać bo to nie obrońca na ten poziom, tym bardziej do tak ryzykownego stylu gry jak nasz
23
No i super, oby więcej takich transferów. Inwestujesz grosze a można otrzymać potężny zwrot, takie koty w worku można kupować a nie z Brazylii za dziesiątki milionów
1
@Sysia11 mobilny, szybki, dobrze rozgrywa, dobry drybling, wysoki. Jedyny minus to podatny na urazy
0
@Sysia11 Isak ale będzie droższy i tego lata może już odejść
0
@lukkobe już sobie sam odpowiedziałeś. Musisz mieć zmienników jeśli chcesz coś wygrać, zmęczenie i kontuzje przekreśla Ci sezon jeśli nie masz ławki. No chyba że Yamal będzie grał u nas do końca bez zmiennika albo Raphinha będzie go rotował będąc jednocześnie podstawowym zawodnikiem (:
To co piszesz poprostu nie ma logiki
0
@lukkobe no i ile ten Raphinha rotował Yamala na PS w trakcie sezonu? No właśnie. Nico jeśli wypali będzie podstawowym graczem na LS a Raphinha na ,,10" i musi wtedy być ktoś od rotowania. Kompletnie nie rozumiem tu narzekania, Barghij to duży talent i tu nie ma wątpliwości, tyle że kontuzje go zahamowały. Płacimy tylko 2,5mln, lepsze to niż kolejny Roque za dziesiątki milionów
2
@TaughtMule
2
@blakkudium mniej niż myślałem, dobrze bo 10mln odpada z limitu
0
@FiscaelBarca przydałby się tylko ktoś bardziej doświadczony do pomocy, coś było pisane o tym dyrektorze z Leverkusen ale coś przycichło
@ViscaelBarca2007 Varela ma chyba zostać na wypożyczeniu w Dinamo po transferze, raczej potem też jakieś wypożyczenie ale do mocniejszej ligi. Też nie będzie zależał od Barghija bo to druga strona boiska
0
@ViscaelBarca2007 wolałbym wypożyczenie bo z jednej strony to normalne jak się nie przebije odrazu do pierwszego zespołu zwłaszcza po takiej kontuzji ale granie dla rezerw w 4lidze to krok w tył w rozwoju. Wrazie co mamy kogo oddelegować do pierwszego zespołu (Diarra, Virgill, Toni) więc tym bardziej mogliby go puścić gdzieś na rok
1
@xvcWinterSoldier czyli każdy po ACL koniec kariery tak? Inwestujemy tylko 2,5mln, bardzo dobry ruch
@FiscaelBarca odkupuje wszystkie winy narazie, ale też nie można mieć do niego większych pretensji o czym pisałem wcześniej bo on wogóle nie miał doświadczenia na takim stanowisku
@blakkudium Garcia, Barghij, zaraz pewnie Nico, może coś jeszcze na ostatnią chwilę to już naprawdę okienko 11/10
7
Deco co robi w tym okienku
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider @lukkobe
1
@Kai0 jak będziemy opłacać połowę tylko to będzie dobrze
2
@lukkobe Virgill to LS a Bardghij to PS, przydałoby się mieć jeszcze jeden talent na prawa stronę oprócz Diarry bo nigdy nie ma pewności że wypali. Nie ma co narzekać bo mamy duży talent praktycznie za darmo
2
@blakkudium wolałbym się go pozbyć ale jak go chcą to trzeba rozbić ten kontrakt bo za dużo blokuje miejsca
5
Diarra, Virgill, zaraz Varela i Bardghij. Wszyscy praktycznie za darmo, skrzydła będą obstawione na wiele lat
1
@Adran360 to nie powód żeby tak przepłacać
1
@blakkudium trzeba mieć coś nie tak z głową żeby mu tyle oferować