2

@ViscaelBarca2007 kandydat idealny, zobaczymy czy coś z tego będzie

0

Tu raczej nie ma sensu dyskutować bo z tego co mówi Deco i Flick to bardziej cenią Araujo a Christensen zostanie poświęcony na rzecz wzmocnienia ataku bo obrona jest lepiej obsadzona. Według mnie obaj powinni zostać ale trudno, to Flick ma decydować

1

@blakkudium @ViscaelBarca2007 jeśli wezmą jeszcze Rashforda tego lata to obstawiam że jeśli nas nie będzie stać na Alvareza za rok to go wykupią. Wtedy na tym środku mogliby grać Ferran, Rashford i Olmo

1

@blakkudium a to mi umknęło, to mocno ułatwiłoby sprawę ale dalej wątpię bo ta ,,9" to koszt minimum 70mln będzie

1

@blakkudium no szkoda, teraz trzeba liczyć że któryś z rezerw się pokaże w presezonie żeby był wrazie co w gotowości

@ViscaelBarca2007 Schlotterbeck byłby idealny ale przy okazji bardzo drogi, raczej będą liczyć że ten Kospo wypali tym bardziej że za rok pójdą najpewniej po ,,9"

3

@ViscaelBarca2007 już raczej nic nie wskazuje na tego LO, tym bardziej że Martin nie chce raczej odchodzić. Może tego Torrentsa spróbują.
Jakby jeszcze tego Rashforda wzięli a Bardghija wypożyczyli to mielibyśmy atak kompletny i moglibyśmy się bić na pełnej na wszystkich frontach

0

@krol211 Isak to raczej odejdzie w tym okienku ale narazie cena zaporowa to zobaczymy

0

@krol211 ta tylko Haaland będzie chciał więcej niż zarabia Lewy + byłaby wliczona ogromna amortyzacja więc można sobie pomarzyć najwyżej. Na Alvareza najwyżej są jakieś szanse ale to zależy od ceny, warunków płatności i pensji

0

@Pedri16Future Alvarez to może jakieś szanse będą ale o Haalandzie to pomarzyć mogą

3

Ale Deco zaplusował w tym momencie

3

@blakkudium sporo kasy z tych % ostatnio. Jeszcze Trincao, Minqueza, Abde i Marmol chyba mogą dać nam zarobić

2

@blakkudium no tak tylko żeby nie grał głównie w rezerwach bo to sensu nie ma

4

@blakkudium jak już go wezmą to powinien być pierwszy zespół albo wypożyczenie


1

@blakkudium te nowe zasady od Tebasa mocno pomagają

1

@blakkudium mają rozmach

0

@daniel32778 nie trzeba być w zarządzie żeby znać podstawowe informacje

0

@APTAPT co ty porównujesz jak Olmo wzięliśmy na raty

1

@PatrykBarca no to się tu nie dogadamy, te dwa młokosy to jedne z największych talentów w szkółce i przewyższają Fermina i nie ma opcji że poświęcę ich dwóch za niego tym bardziej że jego pozycja jest świetnie obsadzona a po przyjściu Nico dostanie jeszcze mniej minut. Oni by poszli praktycznie za free a Fermin za dobre pieniądze więc wybór jest dla mnie oczywisty

2

@ShawnC też miałem na początku problem wogóle wejść ale potem już działało

2

@blakkudium nadal podtrzymuje że przy dobrej ofercie bym się zastanowił. Guille i Toni zaraz się mogą wbić szturmem do szerokiego składu to już naprawdę będzie tłok a wolę dobrze zarobić na Ferminie niż oddać Guille za grosze do Porto

32

Super, nie będzie trzeba szukać


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider

0

@ViscaelBarca2007 dlatego trzeba ogarnąć transfer przed presezonem żeby zaczęli się zgrywać, nie jest też powiedziane że Nico odrazu będzie grał w podstawie tylko może zacznie jako rezerwowy i będzie powoli wchodził do wyjściowego składu. Musi się nauczyć grać bliżej środka i grać kombinacyjnie z wahadłowym bo wtedy ten Balde dużo straci na użyteczności

1

@Hubert194 z Matsem będzie się ciągnąć pewnie jeszcze po presezonie, nie ma szans że będą czekać. Przedłużą Wojtka i pokażą Matsowi drzwi

@Coveta ma ruszyć jak już wszystko z Garcia załatwia

2

@sidi12843 Thiago pewnie w sztabie Flicka a Iniesta gdzieś w rezerwach

4

@Messibestplayerintheworld przed presezonem jak się wyrobią to będzie idealnie

1

@partymaker średnio pensja Lewego na rok wynosi 26mln i tyle będzie zarabiał w tym sezonie. Przychodził jako najlepszy napastnik na świecie i jako absolutnie topowy zawodnik, u nas też jest ciągle w topce złotego buta mimo tylu lat na karku. Dochodzi też element marketingowy. Nie można porównywać tego z Fatim z którym Laporta się skompromitował

4

@ZuczekFCB1899 nie zmienia się czegoś co działa świetnie. Poza tym to już Pep nie wróci do trenowania Barcy co sam mówił, zastanawia się nad rola w zarządzie w przyszłości

2

@ViscaelBarca2007 tyle jest do zaakceptowania, te 20mln brutto to może dostać przy następnym przedłużeniu jak będzie topowym skrzydłowym a nie teraz.
Araujo z tego co pisali ma 10mln brutto podstawy a reszta albo w bonusach albo ma progresywny kontrakt, nie wiadomo do końca

2

@blakkudium u nas bez sensu, mamy full na tych pozycjach

2

@blakkudium jeszcze niech Matsa doliczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?