BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Roobo De Zerbi to wymarzony kandydat ale będzie trzeba się o niego bardzo postarać
8
@CZAJUN_119 Flick nie jest bezpieczną opcją bo to trener wynikowy i potrzebuje gotowego składu bo nie umie rozwinąć piłkarza a my po sezonie będziemy mieli bardzo młodą kadrę
1
Mam nadzieję. Wolę żeby klub wydał kasę na trenera który rozwinie i poukłada ten zespół niż na kolejnego placka za miliony.
1
@czarnatom Raphinha nie nadaje się do gry na lewej stronie tak samo jak Yamal, wyjdzie jeden z nich
0
@Esgal bo to prawda. Mocnym przykładem jest Lewy, jak przyszedł to pierwsze pół roku strzelał co mecz a po pół roku pracy z Xavim zaczął grać coraz gorzej. Xavi na ten moment nie nadaje się na trenera. Prawda jest taka że trener Barcy B Rafa Marquez jest o wiele lepszym trenerem niż Xavi
0
@Esgal nowy trener zrobi robotę jeśli znowu nie zatrudnią pseudo trenera bo Xavi kompletnie nie rozwija Pedriego
0
@Esgal prawda jest taka że nasza gra o wiele gorzej wygląda bez Pedriego ale Gundogan to ten sam profil więc w tym sezonie tak tego nie widać.
Pedri ma talent poziomu Bellighama i większy od Musiali tylko porównaj z jakimi fachowcami oni pracowali a z kim pracuje Pedri. Pedri pracuje w pressingu, rychliwy i napędza akcje a jak ty tego nie widzisz to ja nie wiem.
Trzeba dobrze wybrać trenera który w końcu wykorzysta Pedriego
0
@jacek905 to każdego sprzedajmy. Jestem pewien że w innym klubie Pedri nie miałby takich problemów z kontuzjami. Najpierw ogarnijmy porządny sztab i trenera
0
@Esgal po części masz rację ale że Pedri nie nadaje się do nowoczesnego futbolu a De Jong już tak? Coś Ci się chyba pomyliło.
Pedri to największy talent w Barcelonie od czasów Messiego. Trzeba ściągnąć trenera który rozwija zespół a nie przyjdzie odwali jakieś wyniki i tyle. Pedri pasuje do nowoczesnego futbolu ale musi mieć dobrego trenera.
De Jong jest do sprzedaży i tyle. Chłop nie potrafi bronić, nie chce mu się pressować i wolno wraca do obrony a o gubieniu pozycji nie wspomnę. Zarabia jak zawodnik klasy światowej a nim nie jest. Chłop nie odnalazłby się w topowym zespole grającym nowoczesny futbol, a ludzie na tej stronie pchają go już do City a oni nie przejawalili nawet trochę zainteresowania nim
0
@betleyoneDEjong przedłużył kontakt i dopiero wtedy dali klauzulę 50mln a jeśli by nie przedłużył to mógłby w lato przyjść za darmo. Najpierw sprawdź zanim coś napiszesz
11
Trzeba sprzedać piłkarzy i w końcu naprawić drabinkę płacową.
De Jong do sprzedania, ogromna pensja i jest trochę przereklamowany, kompletnie nie umie bronić, gubi pozycje, tylko wyprowadzanie piłki i rozegranie mu idzie.
Nie można tak polegać na piłkarzu pod którego trzeba ustalać taktykę żeby tuszować jego słabe strony. Przy ofercie 70mln+ trzeba sprzedać i nie pisać mi tu 100mln bo to głupoty, wart był 90mln po wygraniu ligi w poprzednim sezonie a teraz nic nie wygramy a De Jong gra słabo więc to realna cena.
Raphinha też do sprzedaży.
Jeszcze trzeba zdecydować o zawodnikach wypożyczonych.
Ale trzeba poczekać na nowego trenera
3
@Serducho chciał go w PSG. Nie przyjdzie do nas bo nie dostanie takiej pensji jakiej chce i woli zespół który już teraz jest wstanie wygrać ligę mistrzów
0
@Serducho kogo to obchodzi? Co w pakiecie jest?
0
@betleyoneDEjong klauzula wykupu 50mln
1
Dla mnie wraca Fati i dokupujemy Nico.
6
Ja niemogę, on ma talent na topowego lewego obrońcę. Wystarczy trener który go rozwinie. W tym momencie nawet nie dostaniemy kawałka jego wartości patrząc na talent
0
@Firestone Bayern w tamtym okresie miał bardzo dobry skład a Flick go bardzo dobrze wykorzystał. U nas w następnym sezonie będzie bardzo młoda kadra i niewiadomo czy Flick z tego coś zrobi
0
@Iniesta997 Flick w Bayernie miał same gotowce i szansę dawał tylko mega crackom jak Musiala. Przez całą swoją krótką karierę nie pokazał że potrafi kogoś rozwinąć, potrzeba tutaj uzupełnienia sztabu
3
Wszyscy drą mordę na La Bambli żeby odejść od DNA. Ludzie potrzeba trenera który dobrze to poustawia bo te ,,DNA" ma wiele cech a nie jak u Xaviego trzymanie piłki, milion podań bez celu i liczenie na przebłyski.
Zarząd nie potrafi odpowiednio wybrać trenera pod zespół, wzięli Xaviego który jest słabym trenerem wynikowym który nie rozwija zespołu ale to wina DNA według was.
Teraz chcą Flicka, jest lepszy ale to znowu trener wynikowy i przyjdzie odwali wyniki ale zespół się nie rozwinie i będzie trzeba kupować gotowce.
My potrzebujemy takiego Motty czy De Zerbiego który dobrze prowadzi zespół i robi wyniki tak jak Ancellotti w Realu.
5
Zahavi to taki przyjaciel? Przy transferze Lewego zgarnął od nas 20mln premii!
1
Wszystko wskazuje na to że to on będzie trenerem, szkoda bo wolę jedengo że świetnych młodych trenerów.
Ale jeśli chcemy jego to asystentem musi być gość który potrafi rozwinąć młodych bo Flick tego nie potrafi i może nas doprowadzić do ruiny. Mam nadzieję że asystentem będzie Marquez ale wątpię że Flick tego chce ale przypominam że to jemu bardziej zależy bo tak naprawdę oprócz pogłosek z Monachium to tylko my go chcemy więc mam nadzieję że Marquez dostanie asystenta
0
@kanver_ Zumbimendi to żadne rozwiązanie na DM, są lepsi kandydaci a cena jaką chce Sociedad to absurd
1
@Safrani jak ja widziałem te jego propozycje typu Zumbimendi to mnie krew zalewa.... dostał mocna kadrę i to zespół. Trzeba dobrze wybrać trenera
6
Wydał 250mln na transfery i jeszcze mało.
W tak trudnym okresie Laporta dał Xaviemu tyle kasy na transfery a gość nie umie trenować.... jak zepsują znowu wybór trenera to niech ten zarząd poda się do dymisji bo doprowadzi nas do upadku
0
@OldMc84 ale nie tylko my będziemy go chcieli
1
@OldMc84 wszystko zależy ile klubów wejdzie do gry
0
@OldMc84 widać że się na wartościach nie znasz. Za Sane Bayern weźmie dobre 80mln jak nie więcej
0
@LatajacyHolender gdy trener zmienia zespół/ligę to nie zabiera ze sobą całego sztabu. Może on zna hiszpańki, może jego asystent albo ktoś ze sztabu albo piłkarze mówią po angielsku.... dużo jest opcji
0
@pacior95 długo by pisać..... możesz poczytać co pisze na ten temat JarekS. Bardzo dobrze to podsumował i dał argumenty i podzielam jego opinię
0
@OldMc84 jak go kupywaliśmy był wart mniej. To oczywiste że jego wartość wzrosła