Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Świetny wywiad, taki niebanalny i wywołujący skrajne emocję.
3
Mnie boli bierność i głupota Snowa i Tyriona. Po 15 minutach odcinka wiedziałem jak to się skończy, jestem trochę zniesmaczony.
0
Z ogłupieniem postaci się zgadzam, to co zrobili z Tyrionem i Jonem to nieporozumienie.
0
*Wątek ze spojlerami GoT
Widzę dużo krytycznych głosów jeśli chodzi o ostatni odcinek. Ktoś wyjaśni dokładnie czemu? Co jest tam na tyle złego, że spieprzyło ponoć cały serial xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
To oczywiste, że Valverde będzie miał poparcie szatni. Ciepła posadka i pewny skład niektórych zawodników, bez względu na ich formę. W normalnych warunkach połowa siedziałaby na ławce.
Szkoda strzępić ryja.
21
Delikatnie mówiąc nie są faworytem.
6
Jak już się za gwizdanie Ci piknikowcy wzięli o mogliby zacząć od Alby, bo akurat on zawinił od Brazylijczyka dużo więcej.
12
I ten trener ma jeszcze sporo obrońców. To jest jakaś komedia.
3
To znamy mistrza Anglii. Brawo City, brawo Guardiola. :D
1
Cardiff xDD No ludzie święci
18
To nie można kibicować klubom bez historii? Historie kiedyś trzeba stworzyć, dziwny argument.
1
Mam deja vu z 2012 roku xDDD
6
musicie przegrać xD
6
A tak cofając się baaaardzo daleko, czyniąc krzywdę koledze, z którym polujesz i zdobywasz pożywienie, nie odczułbyś, że coś jest nie tak? Przez kontakt miedzy ludzki zawsze tworzą się pewne więzi, tak działa nasz mózg, tworząc przez lata pewne więzi i potem je zrywając zawsze czujemy się źle.
13
W 10 przykazaniach pojawiła się zasada "nie zabijaj" to nie znaczy, że ludzie wcześniej nie znali tej zasady. Potępianie zabójstw nie zaczęło się od spisania przykazań przez Mojżesza, ludzie wiedzieli już wcześniej, że to złe i niemoralne.
Jeśli chodzi o obronę religii nie odwoływałbym się akurat do zasad moralnych, bo w tej kwestii Ewangelie naprawdę aż tak wiele nie wniosły.
40
Ważne są okoliczności w jakiś się przegrywa, a te były niestety tragiczne.
Po 3:0 mało kto w rewanżu odpada, biorąc pod uwagę, że 3 kluczowych piłkarzy przeciwnika nie gra.
0
Przedstawione historię kilku ofiar, na pewno ciekawy, bo zdecydowali się po latach pojechać do tych osób "odpowiedzialnych" za to, polecam w każdym razie.
1
kolega po ilu piwach?
1
Film Sekielskiego oglądali? Ja właśnie skończyłem. Sporą popularnością się cieszy z tego co widzę, jak zaczynałem oglądać 300k wyświetleń a teraz ponad 800k.
1
Zgadza się, na dłuższą metę zawsze się na tym przegrywa.
7
To wtedy ten jeden też nie wejdzie, próbowałem :D
0
Skąd wiesz, że wraca? Niewiele to zwiastuje szczerze mówiąc.
0
https://iv.pl/images/51942580860463502334.jpg
zdarza się
3
Kluby przychodzą i odchodzą, Olivier był, jest i będzie.
1
Nigdy nie ma dominacji na dłuższą metę, są cykle. Tak to już jest i wiele wskazuje na to, że ten hiszpański właśnie się kończy.
7
Niekoniecznie, my będziemy futbolowym memem przez najbliższe 10 lat xD
0
Niech się Chelsea cieszy, bo czarne chmury wiszą nad Stamford Bridge.
2
Ludzie święci xD