0

Zobacz jakie zaangażowanie, oni chcą być w finale, my uwierzyliśmy że już tam jesteśmy, z takim podejściem się nie wygrywa.

0

Przecież my do jednych i drugich podjazdu nie mamy, oni mają jaja xD

0

Tego już nam nikt nie odbierze, to jest niemożliwe.

1

Jak Vivaldi zostanie to pytanie raczej brzmi: kto dołączy do Busquetsa i Rakiticia.

11

De Jong w coś ty się władował xDDD

0

To niezły Raiola, tego to się chyba nikt nie spodziewał, z de Ligtem na czele xDDD

0

Tak sobie tłumaczę, ale nie zawsze działa xD

0

Taki dzień a tu praca do pisania, najlepiej to by człowiek kupił 0,7, orzeszki do pochrupania i się odciął :(

5

Po co dwa razy przeżywać te katusze xD

9

Po stronie trenera są pewnie Ci piłkarze, którzy wiedzą że u innego nie będą mieli prawa bycia w 1 składzie.

0

Lubię Cou i lubiłem jeszcze, gdy grał w The Reds, ale psychicznie to on jest zniszczony, tak to niestety wygląda.

0

Pamiętam jak orany był tu Zubizaretta za swoje transfery, ale to co zrobiono w tym klubie z pieniędzmi za Neymara to jakiś mało śmieszny żart xD

1

mocne, ale chyba i tak za słabe

1

Robimy burze mózgów, wymyślamy ksywkę dla Valverde, może trochę ciśnienie zleci

Na razie najlepsza jaką widziałem to 'plankton'
Macie lepszą to śmiało, chłop zasłużył za te wyczyny.

0

Jakimś wielkim znawcą NBA nie jestem, ale tam to chyba serio wiadomo kto wygra jeszcze przed finałem, co? xD

0

Póki będzie wygrywał ligę jest nietykalny.

3

Sprytnie Ernest, nie z nami te numery.

0

Ktoś wierzy jeszcze w Złotą Piłkę dla Messiego? Znając specyfikę przyznawania tej nagrody i kolejny dobry sezon Mo Salaha ta kwestia chyba została dziś rozstrzygnięta.

2

Chciałbym napisać coś o Valverde, ale to co w tym meczu robiła obrona to jest jakiś mało śmieszny żart, Alba wygrał tym spotkaniem złotego ch*** i konkurencje odstawił daleko w tyle.
Ten gol z rożnego na 4-0 i reakcja defensywy powinny być puszczany ludziom z depresją z podkładem muzycznym z Benny Hilla, na pewno wszystkim humory wrócą.
Ten klub w 2 lata został tak skompromitowany w Lidze Mistrzów, że te łajno będzie z siebie zrzucał przez najbliższe 50 lat.

Ale przecież La Liga wygrana, więc sezon zakończony sukcesem, co?

4

I po co tyle nerwów, masakra xD

0

Rozniosą ich, niebywała różnica klas w tym meczu.

1

Problem w tym, że 99% da się obalić, chociaż niektóre rzeczywiście są intrygujące, szczególnie te z archiwum marynarki USA opublikowane ostatnimi czasy, to akurat te, które ciężko wyjaśnić.

5

Gdzieś tam pewnie istnieją, wszechświat jest za wielki, żebyśmy byli sami, ale na razie brak dowodów, że nas odwiedzają.

0

Nerwowy i nieczysty mecz z pewnością będzie sprzyjał Vive.

69

Przecież tam 80% składu wyleci za niesubordynacje a po połowie sezonu cała drużyna się zbuntuje xD Ja to tak widzę.

0

Wychodze na balkon a tam zaśnieżone xddd myslalem ze już nic mnie nie zaskoczy

13

Jeśli grał to znaczy, że musiał być w 100% zdrowy i gotowy do gry. W takich sztabach nie pracują lekarze rodzinni spod Raciborza.

0

Która to kontuzja odkąd przyszedł do Barcy?

0

Najgorsze jest to, że wiedziałem że Sevilla tego nie ugra, byłem tego pewien, ale na kuponie i tak dałem czystą 1.

1

nie tylko on xDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?