Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zobacz jakie zaangażowanie, oni chcą być w finale, my uwierzyliśmy że już tam jesteśmy, z takim podejściem się nie wygrywa.
0
Przecież my do jednych i drugich podjazdu nie mamy, oni mają jaja xD
0
Tego już nam nikt nie odbierze, to jest niemożliwe.
1
Jak Vivaldi zostanie to pytanie raczej brzmi: kto dołączy do Busquetsa i Rakiticia.
11
De Jong w coś ty się władował xDDD
0
To niezły Raiola, tego to się chyba nikt nie spodziewał, z de Ligtem na czele xDDD
0
Tak sobie tłumaczę, ale nie zawsze działa xD
0
Taki dzień a tu praca do pisania, najlepiej to by człowiek kupił 0,7, orzeszki do pochrupania i się odciął :(
5
Po co dwa razy przeżywać te katusze xD
9
Po stronie trenera są pewnie Ci piłkarze, którzy wiedzą że u innego nie będą mieli prawa bycia w 1 składzie.
0
Lubię Cou i lubiłem jeszcze, gdy grał w The Reds, ale psychicznie to on jest zniszczony, tak to niestety wygląda.
0
Pamiętam jak orany był tu Zubizaretta za swoje transfery, ale to co zrobiono w tym klubie z pieniędzmi za Neymara to jakiś mało śmieszny żart xD
1
mocne, ale chyba i tak za słabe
1
Robimy burze mózgów, wymyślamy ksywkę dla Valverde, może trochę ciśnienie zleci
Na razie najlepsza jaką widziałem to 'plankton'
Macie lepszą to śmiało, chłop zasłużył za te wyczyny.
0
Jakimś wielkim znawcą NBA nie jestem, ale tam to chyba serio wiadomo kto wygra jeszcze przed finałem, co? xD
0
Póki będzie wygrywał ligę jest nietykalny.
3
Sprytnie Ernest, nie z nami te numery.
0
Ktoś wierzy jeszcze w Złotą Piłkę dla Messiego? Znając specyfikę przyznawania tej nagrody i kolejny dobry sezon Mo Salaha ta kwestia chyba została dziś rozstrzygnięta.
2
Chciałbym napisać coś o Valverde, ale to co w tym meczu robiła obrona to jest jakiś mało śmieszny żart, Alba wygrał tym spotkaniem złotego ch*** i konkurencje odstawił daleko w tyle.
Ten gol z rożnego na 4-0 i reakcja defensywy powinny być puszczany ludziom z depresją z podkładem muzycznym z Benny Hilla, na pewno wszystkim humory wrócą.
Ten klub w 2 lata został tak skompromitowany w Lidze Mistrzów, że te łajno będzie z siebie zrzucał przez najbliższe 50 lat.
Ale przecież La Liga wygrana, więc sezon zakończony sukcesem, co?
4
I po co tyle nerwów, masakra xD
0
Rozniosą ich, niebywała różnica klas w tym meczu.
1
Problem w tym, że 99% da się obalić, chociaż niektóre rzeczywiście są intrygujące, szczególnie te z archiwum marynarki USA opublikowane ostatnimi czasy, to akurat te, które ciężko wyjaśnić.
5
Gdzieś tam pewnie istnieją, wszechświat jest za wielki, żebyśmy byli sami, ale na razie brak dowodów, że nas odwiedzają.
0
Nerwowy i nieczysty mecz z pewnością będzie sprzyjał Vive.
69
Przecież tam 80% składu wyleci za niesubordynacje a po połowie sezonu cała drużyna się zbuntuje xD Ja to tak widzę.
0
Wychodze na balkon a tam zaśnieżone xddd myslalem ze już nic mnie nie zaskoczy
13
Jeśli grał to znaczy, że musiał być w 100% zdrowy i gotowy do gry. W takich sztabach nie pracują lekarze rodzinni spod Raciborza.
0
Która to kontuzja odkąd przyszedł do Barcy?
0
Najgorsze jest to, że wiedziałem że Sevilla tego nie ugra, byłem tego pewien, ale na kuponie i tak dałem czystą 1.
1
nie tylko on xDDD