Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taa, sport to nie tylko umiejętności ale i głowa, pewnie tego drugiego mu na dłuższą mete zabrakło
5
" Jeśli mówimy o statystykach, wyglądają tak samo. Ale jako ktoś, kto grał przeciwko nim obu mogę powiedzieć, że w mojej opinii Messi jest nie z tego świata, zawstydzający. Nie ma szans, by być lepszym od niego."
-Balotelli
jak było to macie double :D
3
Na youtube puścili nawet xD 100k osób na ten moment
2
Nie, człowiek w młodym wieku z zawałem jest cięższy do odratowania. To paradoks, ale tak jest.
0
https://iv.pl/images/67568544215806127711.png
co oni ćpali?
0
Fakt, jak ktoś nie siedzi w temacie to może wiele rzeczy nie zrozumieć.
0
stan tzw. "zakochania" od strony naukowej, ciekawe :D
0
To by było dobre, Tottków ograli, United ograli a na Burnley by się wyłożyli.
0
Walka o top 4 w La Liga wyjątkowo zacięta.
0
Legioniści niech w 1 połowie sezonu jadą na wakacje, wrócą w zasadniczym i mistrzem będą i tak.
5
"Tylko Camillo Ciano z Frosinone jest w tym sezonie w Europie gorszym egzekutorem rzutów wolnych od Cristiano Ronaldo ????
Portugalczyk podchodził do piłki 16 razy i nie strzelił żadnej bramki! "
Najlepszy jest jednak komentarz: "Nawet w byciu najgorszym jest drugi"
2
2 harnasie i kuflowe zidentyfikowałem jak na razie
7
13 godzina a w moim przedziale w pociągu co najmniej 3 osoby z otwartymi browarami, kocham ten kraj
1
Mi dziś zabrakło 1 kartki na 1 kuponie i zaraz do kosza pójdzie 2, bo zabraknie mi 1 bramki w meczu City.
36
"Mourinho przyjeżdżał na mecz 2 samochodami, on jednym a drugim jego ego"
Nahorny co tam zdissował xDD
0
Lingard to nie wie na jakim świecie żyje
0
To chyba ostatni bastion przed mistrzostwem City, ciężko uwierzyć że wypuszczą to z rąk. Chociaż to Premier League, nie zdziwię się jak z jakimiś ogórami zremisują.
0
gender teraz w modzie
8
Brawo Kanonierzy, wielki mecz.
5
Masakra, za dużo LM się naoglądali
1
Pogoń 3-2, co tam się dzieje xD
12
https://iv.pl/images/24508435195231190968.jpg
mit obalony
0
mistrzostwa w tetrisa o 2:32
gdybym zamiast takich filmów w nocy oglądał coś pożytecznego moje życie mogłoby wyglądać inaczej xd
0
działa wam origin?
0
http://filmyfantastyczne.pl/wp-content/uploads/2017/09/Nocny-krol-mem.jpg
GoT xD
0
Mamy dobrych dziennikarzy sportowych, nie wszystkich oczywiście co potwierdza ten screen.
0
I tak się zaangażują, wystarczy jedna wpadka City, które gra jeszcze derby z United.
3
Oni przed rozpoczęciem sezonu powinni dostawać puchar.
3
Milan sfrajerzył :/
0
do której biedronki dzisiaj? xd