0

Taa, sport to nie tylko umiejętności ale i głowa, pewnie tego drugiego mu na dłuższą mete zabrakło

5

" Jeśli mówimy o statystykach, wyglądają tak samo. Ale jako ktoś, kto grał przeciwko nim obu mogę powiedzieć, że w mojej opinii Messi jest nie z tego świata, zawstydzający. Nie ma szans, by być lepszym od niego."
-Balotelli

jak było to macie double :D

3

Na youtube puścili nawet xD 100k osób na ten moment

2

Nie, człowiek w młodym wieku z zawałem jest cięższy do odratowania. To paradoks, ale tak jest.

0

0

Fakt, jak ktoś nie siedzi w temacie to może wiele rzeczy nie zrozumieć.

0


stan tzw. "zakochania" od strony naukowej, ciekawe :D

0

To by było dobre, Tottków ograli, United ograli a na Burnley by się wyłożyli.

0

Walka o top 4 w La Liga wyjątkowo zacięta.

0

Legioniści niech w 1 połowie sezonu jadą na wakacje, wrócą w zasadniczym i mistrzem będą i tak.

5

"Tylko Camillo Ciano z Frosinone jest w tym sezonie w Europie gorszym egzekutorem rzutów wolnych od Cristiano Ronaldo ????
Portugalczyk podchodził do piłki 16 razy i nie strzelił żadnej bramki! "

Najlepszy jest jednak komentarz: "Nawet w byciu najgorszym jest drugi"

2

2 harnasie i kuflowe zidentyfikowałem jak na razie

7

13 godzina a w moim przedziale w pociągu co najmniej 3 osoby z otwartymi browarami, kocham ten kraj

1

Mi dziś zabrakło 1 kartki na 1 kuponie i zaraz do kosza pójdzie 2, bo zabraknie mi 1 bramki w meczu City.

36

"Mourinho przyjeżdżał na mecz 2 samochodami, on jednym a drugim jego ego"
Nahorny co tam zdissował xDD

0

Lingard to nie wie na jakim świecie żyje

0

To chyba ostatni bastion przed mistrzostwem City, ciężko uwierzyć że wypuszczą to z rąk. Chociaż to Premier League, nie zdziwię się jak z jakimiś ogórami zremisują.

0

gender teraz w modzie

8

Brawo Kanonierzy, wielki mecz.

5

Masakra, za dużo LM się naoglądali

1

Pogoń 3-2, co tam się dzieje xD

12

0


mistrzostwa w tetrisa o 2:32
gdybym zamiast takich filmów w nocy oglądał coś pożytecznego moje życie mogłoby wyglądać inaczej xd

0

działa wam origin?

0

Mamy dobrych dziennikarzy sportowych, nie wszystkich oczywiście co potwierdza ten screen.

0

I tak się zaangażują, wystarczy jedna wpadka City, które gra jeszcze derby z United.

3

Oni przed rozpoczęciem sezonu powinni dostawać puchar.

3

Milan sfrajerzył :/

0

do której biedronki dzisiaj? xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?