0

Przecież oni mają przydomek ogórki xD

22

"Ela brała udział w wypadku samochodowym, w wyniku którego wymaga długiej i kosztownej rehabilitacji. Z racji tego, że sumy znacznie przekraczają możliwości finansowe rodziców, ksiądz, który uczy dziewczynkę, postanowił pomóc. Zorganizował na Pomagam.pl zbiórkę na pokrycie kosztów leczenia, nagrał film, w którym opowiedział o całej sytuacji i zaczął aktywnie promować akcję. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu wielu osób uzbierano w ten sposób ponad
10 000zł!"

Myślę spoko, fajna sprawa, pomaga się człowiekowi bez względu na to jakiego jest wyznania, czy wierzy albo nie wierzy, tymczasem wchodzę w komentarze a tam:
"Wpłacił bym i pomógł dziewczynie ale przeraża mnie że organizatorem jest ksiądz."
albo
"A dlaczego klecha nie odda choc troszku majątku? Skoro chce pomóc? Poprostu chce zachowac pozory biednego a wystarczyl by jeden procent a nieeeee zapomnialem klecha nie odprowadza podatku od tego co nakradl"

Z roku na rok jest coraz większy wysyp imbecyli albo ja po prostu coraz bardziej zwracam na to uwagę.
Jakie jest Wasze zdanie? Może to ze mną jest coś nie ten teges

1

Ja oglądałem parę meczów Napoli w tym sezonie i kilka miał naprawdę dobrych, ale ten mecz to jakieś nieporozumienie. Szkoda, bo to bardzo ważny mecz, ważniejszy niż jakikolwiek ligowy.

0

Ktoś jeszcze ma coś na obronę Zielińskiego w tym meczu?

2

Szkoda, że nie w tym meczu

0

ano, za 300 mln do Liverpoolu

0

Zielu piękna strata xD

122

"Manchester walczy o niemożliwe, teraz to niemożliwe jest jeszcze bardziej niemożliwe, ale dopóki piłka w grze wszystko możliwe"
M. Żewłakow, 2019.

0

Polska-Japonia, wersja klubowa xD

0

Messi nie zagrał zbyt dobrego meczu, chciałbym statystyki zobaczyć po meczu, ale serio poniżej swojego poziomu.

1

Jeśli Busquets wyleci to pójdzie to na konto Valverde, na razie nie narzekam.

1

Busquets jest do zmiany w przerwie.

0

Emocje od 13 lat te same, jazda z nimi! :D

0

Z kim potem Tottki w razie awansu, Ajax/Juve?

0

To, że ktoś wyjeżdża i zarabia więcej za granicą to nie znaczy, że właśnie dlatego stąd wyjechał. Nie wiem gdzie tu widzisz absurd. Wyjechanie do lepszej ligi to odskocznia i jak ktoś się pokaże to większe pieniądze przyjdą tak czy inaczej.

0

"Śmiejecie się z polskiej ekstraklasy ale jak są małe pieniądze to normalne że najlepsi zawsze z niej wyjadą i tak samo dzieje się w szkołach"
piłkarze stąd nie wyjeżdżają ze względu na płace, tylko przez brak perspektyw i beznadziejny poziom ligi na tle innych lig europejskich, co potwierdzają co roku wyniki drużyn w europejskich pucharach
To tak odnośnie naszej ligi, o strajku się nie wypowiadam, bo jest tu milion opinii i nie sądzę, żeby każda wniosła coś nowego

1

Moim zdaniem będą to okolice remisu, osobiście postawię chyba 1X, ale jak kto woli :D

12

Ona była premierem, to przeraża.

36

taa, a nawet jakby strajkowali to woźny by lekcje poprowadził

0

Borussia wygląda dziś katastrofalnie, ten wynik serio nie odzwierciedla tego co się dzieje na boisku, zero pressingu, zero zaangażowania, zero walki, oni dziś wyszli na boisko i się wypieli.

0

Biedni kibice BVB, wyjdzie jak zawsze xD

0

Nudny ten mecz w Turynie, dobrze że zaraz klassiker

0

Może żona Kurskiego kibicuje Wiśle

1

a gdzie ja napisałem, że mi to przeszkadza? xD dla mnie to mogą co mecz napierniczać

6

Wrzutki, klaskanie, mam jakieś deja vu xd

0

Dla początkujących niezła, potem trzeba zrobić krok do przodu. Polecam w każdym razie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?